L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heyitseszter, Módosítva: 2016. január 27.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A lágy, tisztító olaj azonnal és alaposan távolítja el még a vízálló sminket is, anélkül, hogy zsíros réteget hagyna maga után. A bőrt gyengéden tisztítja és látja el nedvességgel.

Lorna

2018. július 13.

Olaj állagú, aztán vízzel érintkezve szappan alapú lemosóvá válik. Megbízható, nem bántotta a bőröm, amikor rakoncátlankodott a bőröm az új kozmetuikumok kísérletezése közben ehhez nyúltan mert tudtam, hogy nem csinál galibát.
Viszont a szaga, az Wow. Mintha véletlenül valaki beleöntött/összetört volna egy parfümüvegcsét a laboratóriumban ahol csináltak. Egy mű sárgadinnye dezodorra hajazó parfümös üveget. Neemár.
Egyáltalán nem volt emiatt kellemes használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Egyáltalán nem volt emiatt kellemes használni

bobekecske

2017. február 8.

Elég jól működik, nem irritál, nem okoz pattanásokat, és mindezt jó áron.
A rossz:
- nem 1-2 csepp kell, hanem két-három pumpa (de szerintem más olajoknál is)
- a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul, ebből kiindulva tartok tőle, hogy a fényvédővel mennyire birkózik meg.
- nagyon híg emulzióvá válik amikor vízzel érintkezik, elveszti az olajos érzetét, ha nem látnám, hog fehéressé válik, nem lennék biztos benne, hogy ott van és teszi a dolgát.
- nagyon erősen illatosított, és sajnos ki nem állhatom az illatát. Tipikusan olyan, mint ha valami kellemetlen illatot akartak volma egy nagyon erőteljes, mesterséges illattal elnyomni, valami gyümölcsös édes borzalom (sorry!)
Alapvetően teljesen rendben levő termék, de egyszerűen nem az én ízlésem, se a termék, se az állag.
Mindenesetre örülök, hogy most már a drogériában is lehet lemosó olajat kapni.

Update: Mivel a Body Shop kamillás lemosóolaját újracsomagolták, és hiába töltöttem át bármilye flakonba, mindenből szivárog, lehet, hogy ismét beruházok rá, mert továbbra is megfizethető és könnyen beszerezhető alternatíva... és talán utána egy ilyen csavaros megoldású flakonba sikeresen tudom majd áttölteni és használni a Body Shop-os olajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Elég jól működik, nem irritál, nem okoz pattanásokat, és mindezt jó áron.
A rossz:
- nem 1-2 csepp kell, hanem két-három pumpa (de szerintem más olajoknál is)
Mindenesetre örülök, hogy most már a drogériában is lehet lemosó olajat kapni.

csikosmatyas

2016. október 21.

Nekem megfelel. Azt a minimális sminket amit használok, illetve az egyebet szépen leszedi. Nem irritál, nem szárít, nem zsírosít. Féláron nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 21.

heyitseszter

2016. január 31.

Korábban a Body Shop kamillás sminklemosó olaját próbáltam, de amikor elfogyott, egy olcsóbb alternatíva után keresve találtam német blogokon ezt a terméket, majd a Müller polcain szembe is jött. Nagyon szerettem, a kiszerelése szuper, hogy pumpás de valahogy nem az igazi, túl sok termék ment nálam mellé (ugyanezzel küzdöttem a body shopos kiszerelésnél is). Az egyetlen dolog amit nagyon sajnálok, az az illatanyag. Jó lenne ha ezt ebből is kispórolták volna, mert én a teljes sminklemosásra szeretem használni, és a szem körüli részeket nálam szokta irritálni. Gyorsan fogy, de figyeljetek a lejáratra, mert felbontás után csak fél évig jó!
Ha jól tudom, a balea kiadott egy illatmentes olajos lemosót, nálam az lesz a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate