L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

mircilu

2019. május 15.

Jó ez a festék, rendszeresen ezt használom. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Jó ez a festék, rendszeresen ezt használom. Elégedett vagyok vele.

Floran

2019. február 4.

A legjobb hajfesték, amit eddig használtam. (9.1 nagyon világos hamvasszőke évek óta, előtte más árnyalatok is) Igényes, szép fényű szín, nem roncsolja a hajat, magas minőségű festék. A kence nem bűzlik, nem marja a fejbőrt. Hátránya az ára. Sajnos megszűnt, állítólag nem volt rá kereslet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

csibe423

2018. december 11.

Megszűnt Magyarországon ez a festék??? :O
Már körülbelül két és fél éve csak ezt használom, a Sunset Blonde (8.34) volt az első, az is nagyon tetszett, aztán valami hamvasabbat szerettem volna, és a Nagyon világosszőkére (9.1) váltottam. Mindkettő jól befogta a középbarna hajtöveim, és a festett részt is. Tartós, nem foltos, csak ajánlani tudom. Remélem, nem szánt meg végleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Megszűnt Magyarországon ez a festék??? :O

Szimica

2018. december 3.

Én amióta megjelent Magyarországon, azóta ezt a hajfestéket használtam évek óta, mert sehol nem találtam normális szőke hajfestéket. 10,21 az én szerelemárnyalatom, a természetes sötétbarna hajamat teljesen befogja, én csak ódákat tudok zengeni erről a festékről!
Kár, hogy Győrbe már sehol nem lehet kapni, vadászhatok újra normális szín után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

mafalda

2018. szeptember 23.

Ez egy botrány, anyum vette elvileg teljes ősztakarást ígér de nem fogta be az ősz haját. A haja totál kiszáradt töredezett lett ettől a festéktől és totál fénytelen. Egy nagy semmit érő cucc....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

abyss

2018. szeptember 23.

Megszűnt az előző hajfestékem sötétbarnája, ezért átváltottam erre. Hullott tőle a hajam. Amikor leváltottam a hullás elmúlt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

kmanu

2018. április 24.

Én évek óta a 6.41 árnyalatot használom. Nagyon szép, tartós, élénk színe van. A balzsamja nagyon sűrű, többször is tudok belőle használni még festés után is. Érdemes féláron beszerezni valamelyik napokon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Burya

2018. április 20.

Életem első és minden bizonnyal utolsó olajos hajfestéke (9.1)... Sok mindent kipróbáltam már, voltak borzasztóak és szuper jók is, macerásak és egyszerűen használhatóak, de erről alig tudok jót mondani. Először is irtó folyós, csöpög, az ilyen állagú festéket már tubusban szokás összekeverni, nem ecsettel - nem véletlenül. A másik és egyben legfőbb problémám vele, hogy konkrétan SEMMIT nem csinált a hajammal. Se a már eleve szőkére festett résszel, se a lenövéssel. 30 percet írtak hatóidőnek, de mivel nem láttam változást, rajta hagytam 40 percig, de semmi. Ráadásul annyira összetapadt tőle a hajam festés közben, mintha ragasztót kentem volna rá festék helyett. Borzasztó... Az egyetlen pozitívum, hogy nem rontott a hajam állagán, szép fényes, de én festéknek azt nevezem, ami FEST is. Legalább a lenövést. Részemről ez egy nagy nulla. Egy drága nulla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

zsuzsana88

2018. március 4.

nos , sok jót és szépet láttam róla, épp keresem a szinem ami intenzív réz vörős de jócskán van benne piros pigment .....profesionális feték melett döntöttem de mivel ott sem találtam olyat ami , pont az én színem, igy keverni fogom, majirel 7.44+ majirel mix piros. de addig is mig kellő világos árnyalatot elérem, kiprobálom ezt a prodigy-t ha már olyan sok jót hallottam róla....szoval egy kis koktél ammonia mentes szőkítő porral, aztán a garnier 7.40 változata, kicsit higitva vizzel ,de nem tetszett,,fakó rezes ..csunya lett,de nem sinylette meg a hajam igazán.aztán a müllerben láttam 1000ft ra leértékelve a prodigy 7.40 es árnyalatát, hát azonnal repült a kosárba .kikevertem, nagyon folyós, de én azt szeretem ,iszonyat gazdaságos egy cucc! 1 doboz festék elég volt kb 100g póthaj teljes festésére és a saját hajaméra is ,soha ilyet még nem tapasztaltam egy festéknél sem! Az illata olyan mint a gyerek kori fürdetömnek volt kb 25 éve szóval nosztalgikus élmény volt :) Nagyon sötét lett az elején, de ez normális.....25 perc után vizzel eloszlattam a festéket a hajvégekre is,10 perc múlva pedig lemostam.ment rá a pakolás. Nos , iszonyat szép a színe ,pont mint akartam de brutálisan szétszedte a hajam, nyulik,száraz .....nem azt mondom hogy önmagában is szétszedné, de igy a koktélall plusz elötte való festéssel, nem ajánlom! 9es oxi van benne szóval szépen világosít, de nagyon roncsol is , ha legközelebb ezt veszem , a töveket fogom csak festeni , a maradék festéket pedig fel fogom vizezni hogy gyengítsem az erősségét ,aztán a többi részre igy fogom felvinni.Összeségében nagyon sajnálom , mert nagyon jó termék lenne,,,ezért csak 3 csillag, aki hosszú távon akarja használni, csak a töveket fesse a vizezetlen festékkel mert képes totál leégetni az ember haját:/ oda kell figyelni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

dandelion

2018. február 18.

Lassan három éve használom ezt a hajfestéket. Kicsit szárítja a hajamat, de nem jobban mint más festék. Megfelelően sűrű a festék, nem csöpög és a hozzá járó balzsam is nagyon hatékony, és még az illata is jó. Az én árnyalatom a 8.34, amiről csak jót tudok írni. Vöröses-szőke árnyalat, amiből miután "kikopik" a vörös, szép aranyszőke szín marad. Nagyon természetes hatású, sokan nem is veszik észre hogy festett a hajam. Az ára valóban egy kicsit húzós, de eddig még nem találtam meg ezt az árnyalatot sehol máshol, így mindenképpen hűséges maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1