L'Oréal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Narancs, az összetevőket feltöltötte: 92agnes92, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Hajfestékek

• Tartós hajszínt biztosít ammónia nélkül
  • Bámulatosan tiszta színek melyek a haj belsejébe hatolva gyönyörű színt eredményeznek.
  • Tápanyagokkal dúsított!

Airamanna77

2016. május 6.

Az én hajam nagyon világosszőkére volt festve és arra gondoltam, hogy egy picit sötétítenék rajta. Nézegettem a festékeket és a képen tetszett a szín, az eredmény amit ígért az is jónak tűnt, így megvettem. Olvastam itt, hogy sokan panaszkodtak, hogy nem fogta be a hajukat a festék. Nos, nekem ilyen problémám nem volt, a tövét szépen befogta, mivel a hajvégek nagyon szőkék voltak, így sejtettem, hogy ott kevésbé sikerül majd. Az, hogy nem az a színeredmény, mint a dobozon, szerintem nem meglepő amúgy, hiszen nagyon ritkán és nagyon kevés embernek lesz olyan. Szerintem. :) A bajom nem ez volt, hanem az, hogy borzasztóan kiszárította a hajam. Persze, minden szőke festék szárít valamennyit, a vegyi anyag bla, bla... De ez valami iszonyatosan. Többet nem is merem megvenni, visszatértem inkább a Garnier Olia-hoz, mert szőke festék ide vagy oda, mégsem roncsol ennyire. Mivel nekem befogat a hajam végül is, így két csillagot adok, de biztos nem veszem újra! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

CeCeDrake

2016. május 2.

Édesanyám Majirel festéket használ, de legutóbb nem vett, a haja viszont festésre szorult és SOS-ként ebből választottunk egy hasonló árnyalatú szőkét. Anyukámnak olyan Anna Wintour haja van, szóval se nem nagyon rövid, se nem hosszú. Ez a festék egy gyalázat. Hol befogta, hol nem, sötétebb is, mint azt számoltuk, egy hét után mintha nem is lett volna festve a haja, mostanra meg egyáltalán nem látszik, pedig 2 hete volt festve. Nem tudom, hogy a sötétebb színek hogyan viselkednek, de édesanyám által választott szőke leginkább sehogy! Drága mulatság! A sok bosszúság elkerülése érdekében nem ajánlom a szőkés árnyalatokat senkinek, ennyi pénzből megvan egy Majirel, de tényleg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

timilla

2016. május 2.

Ha lehetne, egy nagy büdös nullát adnék ennek a festéknek, olyan dühös vagyok! Abszolút nem fogja meg a hajamat, őszfedése semmi, és mindehhez 2000 forintba kerül. Csalásért le kéne ültetni, aki ezt a festéket kitalálta, komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Olív

2016. április 24.

Nagyon hamar lekopik, az ősz hajszálakat nem fedi be teljesen, sötétebbre fest, mint a képen, a tubusból alig lehet kinyerni az oxidálót, ráadásul nagyon drága. Az egyetlen jó dolog, amit ezzel a festékkel kapcsolatban tapasztaltam, az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 24.

aalexaa

2016. április 22.

Tegnap vettem meg a 7.40-es árnyalatot 25%-os kuponnal, még tegnap este fel is kentem. A csomagolása jó, a tubusokból könnyű kinyomni az anyagot, a kesztyű is jó minőségű. Az illata nem vészes (mivel ugye ammóniamentes), festés közben egyszer sem éreztem azt, hogy megfulladok. Én a hajvégekre vittem fel először, mivel az sötétebb, a töve viszont, ahol a lenövésem van elég világos, azt hajlamosabbak jobban befogni a festékek. 20 perc után kentem fel a tövére, további 10 perc után mostam le. Nos, a 10 perc semmire nem volt elég, nem fogta be a töveimet, így elég csalódott voltam, mivel pont a lenövésem miatt festettem. Nem akartam új tubust venni csak amiatt a picike rész miatt (csak elöl hagytam ki a töveket, ahol nagyon feltűnő lenne, ha világosabbra fogná be), így - töredelmesen bevallom így egymás között - kikukáztam a csomagolást és kisajtoltam még pár cseppet a tubusokból, felkentem a tövekre és 25 percet hagytam rajta. Ennyi idő elég volt, szépen befogta és nem lett túl világos sem. A színe valami gyönyörű, nem foltos, a hajam pedig iszonyú puha, pedig a festék kimosásakor elég sprődnek éreztem, de a balzsam csodát tett. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, majd jövök update-elni. Összességében eddig úgy gondolom, hogy ez az egyik legjobb drogériás festék, amit próbáltam, egyedül az árát tartom soknak. Kuponnal elment, de a teljes árát túlzásnak érzem. Ennek ellenére valószínűleg újraveszem, igyekszem majd akcióban kifogni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

kovacsrekaa

2016. március 30.

Amiota a piacon van ez a hajfestek, azota ezt veszem. Sotetszoketol a sotetbarnaig minden szint probaltam mar. Kedvencem a barna belole. :) Szepen befogja a hajam, de nem roncsolja. Igaz, most mar rovidre vagatom a hajam, de gondorodik ezert vasalom. Nem toredezik el a hajam a hasznalata utan. Finom puha, fenyes egyseges szint kapok. Probaltam a Feriakat is 3000 forint/doboz aron de egyaltalan nem valtak be. En csak ezt veszem es csak ezt ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

pjnk

2016. március 17.

több mint 10 éve festem a hajam rézvörösre és nagyon sok festéket kipróbáltam már, de ilyen rosszat, mint ez, még sose. a 6.45-ös borostyán árnyalatot vettem meg, dobozon gyönyörű, persze nem olyan lett a végeredmény, de nem is vártam. viszont azt se, hogy szinte semennyire sem fedi majd be a hajamat. elég nagy lenövésem volt már, szóval a tövénél jól látszott, hogy alig fogta be a hajam, a sajnos létező egy-két ősz hajszálam szinte világított. kb. másfél hete festettem be, mára szinte semmi sem látszik belőle. nagyon jól tudom, hogy a vörös kopik a legjobban, de ez nevetséges, főleg egy ilyen drága terméktől. szerencsére akciósan vettem, de az 1600 ft is bőven sok volt érte, ez a festék a l'oreal szégyene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

kelly7dy

2016. március 11.

Az intenzív vörös árnyalatot vásároltam meg. Más hajfestékből ha ezt a színt veszem akkor valóban intenzív színt kapok. Ennek azonban nem sok köze volt a vöröshöz. Majdnem, hogy barnás -vörös hajam lett tőle. Állaga miatt nagyon könnyen kezelhető , nem krémes hajfesték. Ez a pozitív oldala. De a színe közel sem olyan mint amit a csomagolás ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

mujerconfused

2016. február 29.

Többfajta vöröses árnyalatot is próbáltam belőle, a 6.45ös volt szerintem a legszebb :) könnyű használni, akciósan abszolút megér egy próbát, én azóta már hennázok, de ha valami radikálisabb színváltásra vetemednék, szerintem ehhez térnék vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

ngyrbk

2016. február 11.

Az eddigi legjobb,amit a L'orealok közül használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Az eddigi legjobb,amit a L'orealok közül használtam!

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.