L'Oreal Paris

Ár:   20440 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2013. november 13.

Ár:   20440 Ft
Kategória:   Hajápolók

Aminexil hatóanyaga segítségével felszabadítja a felgyülemlett kollagéntöbbletet, ezáltal megszünteti a hajhullás okát. Omega-6 nutri complex összetevője táplálja a hajhagymát, így serkenti a haj növekedését.

Használata: Hajmosás után alkalmazza az Aminexil ampullát! Választékonként haladva vigye fel egy egész ampulla tartalmát a fejbőrre, majd körkörös kézmozdulatokkal alaposan masszírozza be a terméket a fejbőrbe. Ne öblítse ki!

Kiszerelés: 42 ampulla

manitia

2017. december 5.

Nekem bejött. A magister hajszesszel kombináltam. Többre mentem vele mint a CSF-el. Az illatát imádom. Nincs ebből az illatból parfüm? Vagy valami hasonló? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

adri251982

2012. május 4.

Várni akartam két hónapot, hogy véleményezzem a terméket. Illata jó. Felvitele könnyű. Nekem "meg sem moccant" a hajam tőle, de nem is hullott ki több a használat óta. Nem hullott annyira a hajam, viszont egy helyen nagyon nem akart új haj nőni, ezért kezdtem el használni a hajszeszt. Hát, nekem nem jött be, attól még sok jót hallottam róla, ezért nem akarom annyira lepontozni, így adok neki egy hármast. Újravenni viszont nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

szerka

2012. április 16.

Én használtam elég erős hajhullásra. Jó volt. Nem csak a hullás csökkent,de sok apró hajszálam is nőtt a használata után. Nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 16.

Vitaminok: Pyridoxine HCL, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.