Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal INOA Coloration hajfesték egy ODS technológiájú festék (olajos vivőközeg technológia). 3 színmélységi világosítás 35 perc alatt. 100% - os őszhajfedés. Könnyen keverhető és alkalmazható. Az eredmény fényes, egyenletes és hosszantartó hajszín.

Kacuprof

2018. január 20.

Ma festettem be eloszor a hajam az INOA Carmilane 5.63-as voros arnyalataval. (Sajnos ugy tunik, hogy kivontak a forgalombol a Majirouge 4.60-as arnyalatat, ami nemcsak az osz hajszalaimat takarta tokeletesen, de finom puha volt a hajam tole es hosszantarto volt a voros arnyalat). Ezzel szemben ez a festek lemosas utan erezhetoen szaritott, a tapintasa osszehasonlithatatlan volt a masikhoz kepest.
Pedig ez elmeletileg egy jobb festek, mert ammoniamentes es olajalapu, igy jogosan elvarhatnank, hogy gyenged legyen a hajhoz. Es az elado holgy mellekesen megjegyezte, hogy az osz hajszalakat sem biztos, hogy teljesen befedi.
A szine frissen szep, de update-elek kesobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

A szine frissen szep, de update-elek kesobb.

amt54

2017. május 24.

Nagyon szerettem ezt a festéket, gyönyörűen fedte a hajam es szép színe volt. De két év alatt megette a hajam szó szerint. Mindenkit óvva intek, hogy túl gyakran használja, mert nekem vastag szálú erős hajam van, es megis olyan nyúlóssá tette mintha szőkitve lett volna. :( emiatt csak 3 csillag jar

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

juditkaa70

2016. október 2.

Át tértem a L' oreál majirelről az Inoára. Sajnos a L'oreál majireltől sebhelyes lett a fejbőröm bizonyos fejbőr terülteken,amit ugyebár kikapartam és korpa keletkezett. Ezt az áldatlan és kényes helyzetett megunva az Inoa nagyon jónak bizonyult,de sajnos ő sem.

Update: 2016.10.02
Sajnos le kellett pontoznom a tartóssága miatt. 2.- 3, héten már látszódik az ősz hajszál. A tartóssága egy nagy nulla! Szép fényt ad a hajnak,de itt ki is merült a L'oreál Inoa hajfesték fogalma és hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Update: 2016.10.02

Cicus01

2016. augusztus 22.

Fodrász festi a hajam vele, de nagyon szárítja a végeket, és a színe sem tartós sajnos. :( Pozitívuma, hogy nagyon szép árnyalatai vannak és nincs benne ammónia (viszont van más káros anyag, ahogyan az összetevő-listából látszik).
Update: egy másik szín (743) sokkal tartósabb, mint amit előző alkalommal használtam (sajnos annak nem tudom a kódját).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

garden32

2016. március 15.

Sajnos nekem sem vált be ez a hajfesték. Körülbelül 5 szál ősz hajszálam van, de az a fejem tetején, így elég feltűnő, ha megcsillan rajta a fény. Körülbelül 3 mosásig bírta a festék, aztán ledobta a hajam. A fodrászom kevert (6.0-6.1) hamvas árnyalatot is a festékbe, ennek ellenére hamar elkezdett fakulni és vöröses árnyalatban csillogni a hajam. Átváltottunk az Inoa supremre, ami tökéletesen fed, azonban az is vörösre fakul és nagyon szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

BonnyBunny

2016. február 20.

Fodrász festi a hajam ezzel, így a felvitelről, kezelhetőségről nem tudok nyilatkozni.
Nem irritálta a fejbőröm, az illata sem kellemetlen. Viszont sajnos a színei számomra nem az igaziak. Világos, természetes hatású, kissé hamvas szőke hajat szeretnék, azonban a hamvas árnyalatok nagyon gyorsan bekapják szürkére a hajam, így ha hamvas vagy részben hamvas árnyalatokkal volt festve akkor fakó és szürke lett a végeredmény. Ha természetes, 0-ás számúval akkor pedig túl sárgás. Így mindig abban maradtunk, hogy inkább legyen hamvas szín, mert a szürkeség pár mosás után kikopik belőle. Azonban így is hajlamos besárgulni 1-2 hét után, és olyan semmilyen fakóvá válni, hiába használok hozzá színvédős termékeket. Valahogy a hajam nem kompatibilis vele úgy látszik. Előtte Mátrix festékkel volt festve, az végig csodaszép színű volt, de fodrászom már nem dolgozik ezzel a márkával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Heli

2015. december 16.

Az állaga nagyon meglepő volt, valahogy más, mint az eddig megszokott festékek. Illata alig van, szinte észrevehetetlen. A hozzá való oxi kiszedhetetlen a dobozából (egy adagos műanyag), annyira sűrű. Úgy kellett szétvágnom, de a festékkel összekeverve nagyon jó cucc. Nem csöpög, nem folyik, ezzel végre érzem, hogy tényleg FESTEK. Az 5.15-ös árnyalatot választottam. Amikor elkezdett dolgozni a massza, nagyon gyönyörű barna színe volt. 35 percet hagytam hatni, ahogy a leírásban szerepel. Nem lett rossz árnyalat, bár a színskálán lévőhöz köze nincs és az az isteni barna szín is eltűnt. Még így is szép különben, az ősz hajszálakat ahogy nézem elfedte. Emiatt váltottam a Casting színezőről, mert már kevés volt. Ha tartós marad a fedés, újraveszem, bár picit drága volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Soleil

2015. december 4.

Én javítani szeretnék az eddigi értékelésén, nekem nagyon bevált, sokáig hennáztam a hajam, aztán meguntam, mert besötétedett tőle nagyon, úgy döntöttem, 2 havonta kibírok egy hajfestést, azért választottam ezt, mert nagyon szép, természetes árnyalatai vannak szőkésbarna, világosbarna vonalon,
ammóniamentes, vegyi festékek között viszonylag kíméletes összetevőkkel rendelkezik. + mivel saját magam festem, nekem fontos volt, hogy én tudjam adagolni, általában egyszerre csak a tubus harmadát, vagy max. felét használom el.
Az én hajamon tartós a szín, tényleg nem szárít, nem csípi a fejbőröm. Nekem is vannak ősz hajszálaim, ezeket világosabbra fogja be, én a mokka színeket használom (6.8 és 7.8), nagyon jól harmonizálnak az eredeti barna hajammal, olyan szép tejeskávé színe van, nem feltűnő a lenövés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

durcidorci

2015. január 30.

Nagyjából egy éve festetem, mert megjelentek az első ősz hajszálak. Fodrász keni fel, így nem tudok az otthoni használatról mit mondani. 6.1 és 7.1 árnyalat felesbe keverve szép vörösesbarna színt ad. A normál hajszálakon sokáig meg is marad, de az ősz hajszálak legfeljebb a 3. mosásig bírják, nagyon hamar ledobja. Ezért csak 3 csillag, mert mindenhol azt hirdetik, hogy tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálaknak, és ez nem igaz. Egyébként nekem nem szárítja a hajam, de megjegyzem, hogy alapból nagyon zsírosodik a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Santa

2014. november 1.

Én megvédem az Inoa hajfestékeket. 4 éve tértem át rá és az én hajam egy csoda tőle. Alfaparf és társai teljesen kiszárították a hajam, töredezett az összestől, állandóan vágni kellett. Nekem az Inoa nem okoz fakó hajat, nyári időszakban van hogy 3 hónap is eltelik két festés között (én olyan színt választottam ami nagyon passzol a természetes színemhez kicsit ombres végekkel, természetesen ez vörösnél, feketénél kivitelezhetetlen)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Vitaminok: Ascorbic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)