L'Oréal Paris

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal INOA Coloration hajfesték egy ODS technológiájú festék (olajos vivőközeg technológia). 3 színmélységi világosítás 35 perc alatt. 100% - os őszhajfedés. Könnyen keverhető és alkalmazható. Az eredmény fényes, egyenletes és hosszantartó hajszín.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eperjeske

Korcsoport: >54
2023. július 11.

Végre, végre rájöttem az itteni véleményeket olvasva, hogy ez a festék tette szinte teljesen tönkre az ősz göndör hajamat! Elég rövid hajam van, így már lenőtte azt a roncsolást, amit a K18 nevű "csodaszer" okozott. Közben kerestünk a fodrászommal egy ammóniamentes festéket, hogy ezzel is segítsük, védjük a meggyengített hajszálakat. Az INOA-ra esett a választás, hiszen egyes fodrászszalonok kifejezetten ajánlják göndör hajra. Aztán egyre csak szárazabb lett a hajam, és már nem göndör, hanem inkább elnyűtten kócos, a színe pedig - noha az őszt jól fedte - már a festés másnapjától(!) fakult!
Felháborít, hogy ilyen ártalmasként is viselkedni tudó szereket árulnak! Kukába vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 11.

durcidorci

2022. szeptember 16.

Update: 2022. 09. 16.
Én másfél éve felhagytam a hajfestéssel, de azt azért mindenképpen szeretném megosztani, hogy az ősz hajszálakat ebből a festékből csak és kizárólag az alapszínek fogják be. Tehát ami teljes egész számmal van számozva, vagy utána csak nulla van, tehát pl. 6 vagy 6.0 Minden más árnyalat nagyon hamar le fog kopni az ősz hajról. Ezt az infót nagyon nem szeretik megosztani a fodrászok, gondolom egyrészt azért, mert így gyakrabban kell menni, másrészt azért, mert ez nagyon bekorlátozza, hogy milyen színűre lehet festeni a hajat. Egyébként nem tudom mitől professionel termék ez, ugyanúgy be tudja festeni magának bárki, mint egy drogériás dobozossal. 1:1 arányban kell keverni az oxival szóval nem bonyolult.

2015.
Nagyjából egy éve festetem, mert megjelentek az első ősz hajszálak. Fodrász keni fel, így nem tudok az otthoni használatról mit mondani. 6.1 és 7.1 árnyalat felesbe keverve szép vörösesbarna színt ad. A normál hajszálakon sokáig meg is marad, de az ősz hajszálak legfeljebb a 3. mosásig bírják, nagyon hamar ledobja. Ezért csak 3 csillag, mert mindenhol azt hirdetik, hogy tökéletes fedést biztosít az ősz hajszálaknak, és ez nem igaz. Egyébként nekem nem szárítja a hajam, de megjegyzem, hogy alapból nagyon zsírosodik a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

Update: 2022. 09. 16.

2015.

despoina

2021. március 13.

Lehet hogy a legnevesebb budapesti és európai fodrászatok használják a L’Oréal Inoat, de messze nem olyan jó mint a marketingje. Festetlen, egészséges hajam elvékonyította, szárazzá tette. 7.8/8.8 fele arányban festette a hajam a fodrász, elvileg egy világosbarna hajszín lett volna de a valóságban egy rezes árnyalatú méz színű hajszínt kaptam. A toluene-2-5-diamine tartalma borzalmas fejfájást okozott a festés követően és másnap. Nem hinnêm hogy újra befestetném evvel a termékkel a hajam. Vannak ennél sokkal jobb hajfestékek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Dorka19770330

2020. május 19.

Sajnos nem tudok jót írni. Inoa 0,26-tal 6-os oxicval festettem két hete, a szín szép, de nem fogta be rendesen az ősz hajszálakat. A harmadik mosásnál ledobta a színt. A hajamat kiszárította és törik. Sajnos ez sem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Kacuprof

2018. január 20.

Ma festettem be eloszor a hajam az INOA Carmilane 5.63-as voros arnyalataval. (Sajnos ugy tunik, hogy kivontak a forgalombol a Majirouge 4.60-as arnyalatat, ami nemcsak az osz hajszalaimat takarta tokeletesen, de finom puha volt a hajam tole es hosszantarto volt a voros arnyalat). Ezzel szemben ez a festek lemosas utan erezhetoen szaritott, a tapintasa osszehasonlithatatlan volt a masikhoz kepest.
Pedig ez elmeletileg egy jobb festek, mert ammoniamentes es olajalapu, igy jogosan elvarhatnank, hogy gyenged legyen a hajhoz. Es az elado holgy mellekesen megjegyezte, hogy az osz hajszalakat sem biztos, hogy teljesen befedi.
A szine frissen szep, de update-elek kesobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

A szine frissen szep, de update-elek kesobb.

amt54

2017. május 24.

Nagyon szerettem ezt a festéket, gyönyörűen fedte a hajam es szép színe volt. De két év alatt megette a hajam szó szerint. Mindenkit óvva intek, hogy túl gyakran használja, mert nekem vastag szálú erős hajam van, es megis olyan nyúlóssá tette mintha szőkitve lett volna. :( emiatt csak 3 csillag jar

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

juditkaa70

2016. október 2.

Át tértem a L' oreál majirelről az Inoára. Sajnos a L'oreál majireltől sebhelyes lett a fejbőröm bizonyos fejbőr terülteken,amit ugyebár kikapartam és korpa keletkezett. Ezt az áldatlan és kényes helyzetett megunva az Inoa nagyon jónak bizonyult,de sajnos ő sem.

Update: 2016.10.02
Sajnos le kellett pontoznom a tartóssága miatt. 2.- 3, héten már látszódik az ősz hajszál. A tartóssága egy nagy nulla! Szép fényt ad a hajnak,de itt ki is merült a L'oreál Inoa hajfesték fogalma és hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Update: 2016.10.02

Cicus01

2016. augusztus 22.

Fodrász festi a hajam vele, de nagyon szárítja a végeket, és a színe sem tartós sajnos. :( Pozitívuma, hogy nagyon szép árnyalatai vannak és nincs benne ammónia (viszont van más káros anyag, ahogyan az összetevő-listából látszik).
Update: egy másik szín (743) sokkal tartósabb, mint amit előző alkalommal használtam (sajnos annak nem tudom a kódját).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

garden32

2016. március 15.

Sajnos nekem sem vált be ez a hajfesték. Körülbelül 5 szál ősz hajszálam van, de az a fejem tetején, így elég feltűnő, ha megcsillan rajta a fény. Körülbelül 3 mosásig bírta a festék, aztán ledobta a hajam. A fodrászom kevert (6.0-6.1) hamvas árnyalatot is a festékbe, ennek ellenére hamar elkezdett fakulni és vöröses árnyalatban csillogni a hajam. Átváltottunk az Inoa supremre, ami tökéletesen fed, azonban az is vörösre fakul és nagyon szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

BonnyBunny

2016. február 20.

Fodrász festi a hajam ezzel, így a felvitelről, kezelhetőségről nem tudok nyilatkozni.
Nem irritálta a fejbőröm, az illata sem kellemetlen. Viszont sajnos a színei számomra nem az igaziak. Világos, természetes hatású, kissé hamvas szőke hajat szeretnék, azonban a hamvas árnyalatok nagyon gyorsan bekapják szürkére a hajam, így ha hamvas vagy részben hamvas árnyalatokkal volt festve akkor fakó és szürke lett a végeredmény. Ha természetes, 0-ás számúval akkor pedig túl sárgás. Így mindig abban maradtunk, hogy inkább legyen hamvas szín, mert a szürkeség pár mosás után kikopik belőle. Azonban így is hajlamos besárgulni 1-2 hét után, és olyan semmilyen fakóvá válni, hiába használok hozzá színvédős termékeket. Valahogy a hajam nem kompatibilis vele úgy látszik. Előtte Mátrix festékkel volt festve, az végig csodaszép színű volt, de fodrászom már nem dolgozik ezzel a márkával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Vitaminok: Ascorbic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)