L'Oreal Paris

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2018. december 28.

Kategória:   Hajápolók

A 100%-ban természetes eredetű hatóanyagokat tartalmazó L'Oréal Source Essentielle Nourishing Olaj táplálja és egészségesen fénylővé varázsolja a száraz, igénybe vett hajat. Fő hatóanyagai a levendula és jázminvirágolaj, melyek hidratálják és könnyen kezelhetővé teszik a frizurát, miközben védik a hajszálakat egészen a hajvégekig.

Mesterséges illatanyagoktól, színezékektől, szilikonoktól, szulfátoktól, valamint parabénektől mentes.

Fő összetevői: levendulaolaj, jázminvirágolaj, szezámolaj

fairynorah

2019. május 1.

Kezdeti lelkesedésemben írok, később még frissítem a véleményem, ha szükséges. Ugyanabból az okból választottam (és töltöttem fel),mint az előttem lévő véleményező, tényleg nagyon kevés hajolaj, ténylegesen olaj (még professzionális vonalon is), a többség szilikon,szilikon,szilikon és egy kis olaj :D Nekem göndör-erősen hullámos hajam van, ami szuperszáraaaaz. Még a fodrászom is azt mondta rá,h egyszerűen nem tudom túlhidratálni. Ha egy kicsivel több olajat teszek fel,sebaj,estére beszívja... Szóval :D Kellemes, enyhe illata van, kevés is elég belőle (szintén csak a végekre rakok) és olyan finom puha a hajam *-* remek! én nem 6e-ért vettem, az itteni fodrászkellékesnél "csak" 4,5e, ha megmarad a csoda akkor nagyon megéri nekem (főleg,h tuti sokáig elég lesz). Biztos tudnék venni egyesével tiszta olajakat olcsóbban, de őszintén szólva én a kész dolgokat szeretem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

csicsi86

2019. január 21.

Eddig teszi a dolgát. Nehéz volt találni egy mindenmentes olajat , ami nincs tele szilikonnal. Jó az illata , kevés is elég belőle. 4 csillagot nekem megér, ára kicsit húzós, de csak a hajvégeimre használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Coco-Caprylate / Caprate, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Jasminum Sambac Flower Extract, Coumarin, Geraniol, Limonene, Citronellol, Linalool, Parfum / Fragrance

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.