L'Oreal Paris

Ár:   3190   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: canyon, az összetevőket feltöltötte: ndr87, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   3190
Kategória:   Hajápolók

Védő, simító szérum

Gőzre aktiválódó hatóanyagainak köszönhetően, táplálja a hajszál károsodott és meggyengült részeit és segít megvédeni a hajat az egyenesítés során.

Ár: 1500 , Eladó: Annie25
Állapot: Max. 5 nyomásnyi hiányzik belőle , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
laregina

2020. február 5.

A kremmel egyutt hasznalom, steampoddal, sima lesz tole a hajam es apolt, nem nehezul el, tobbszor ujravettem mar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

abicicaaa

2019. december 27.

Steampoddal hasznalva alom az eredmeny. Mas vasaloval nem probaltam meg. Sot, teljesen erzem a kulonbseget, mikor csak mezei hovedo van a hajamon es ugy vasalok, es mikor elotte ezt is rateszem.
Tokeletesen eltunteti a toredezett hajvegeket a vasaloval egyutt.
Sajnos nekem a steampod is tori a hajam, ezert csak kulonleges alkalmakkor fogom oket hasznalni (elotte sosem tort, bar nem is vasaltam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Tokeletesen eltunteti a toredezett hajvegeket a vasaloval egyutt.

BFB

2019. november 16.

Gőzölős hajegyenesítővel használom, meg vagyok vele elégedve, csillogó és szépen ápolt hatása van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Babooca

2019. november 14.

A vékonyszálú hajra való krémmel együtt használom. Szerintem csoda ez az olaj is, ahogyan a krém is.

Simán hajvégápolónak nem ezt használnám, de így hajvasalás előtt tökéletes. A hajam 4 nap elteltével is ugyanolyan szép maradt, mint első nap vasalás után. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

nadett1217

2019. október 26.

Könnyebben tudom kezelni rakoncatlan tincseimet . Ha csak megszaritom akkor sem lesz olyan oroszlán sorenywm . De vasalassal tény h szebb az összkép:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Pöti

2019. október 16.

A steampodhoz való termékek közül nekem ez tetszik a legjobban. Szuper ápoló olaj, szerintem vasaló nélkül is elkenegetném a hajamra, finom az illata és nem hagy zsíros hatást maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Audry1

2019. szeptember 16.

Mikor a fodrászom tanácsára megvettem a gőzölős hajegyenesítőm, ahhoz kaptam ezt is, illetve a tápláló krém társát ajándékba. Én mindkettővel nagyon meg voltam elégedve! Amióta kifogytak nem vettem újra őket, de nagyon gondolkodom rajta, ugyanis nekem elegendőek voltak egész sokáig és még szebb volt tőlük a hajam, mint a sima Balea hajvégápolómtól és a bio olajos hajpakolásomtól, amiket azóta használok.
Részemről jár az 5 csillag erre a termékre is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Részemről jár az 5 csillag erre a termékre is! :)

esztig

2019. május 29.

Krém+hajolaj együtt használom. Krémet hajszárítás előtt is (este), hajvasalás előtt is (reggel) használom. Hajolajat csak ápolásként hajvasalás után. 50 ml képest kicsit húzós az ára. 2-2 nyomás/nap így viszonylag nem fogy el hamar. Sima hajvasalóval is remekül működik, sokan dicsérik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

NoraConsuela

2019. április 14.

A krémet és az olajat együtt használom, viszont én csak sima hajvasalóval megyek át a végén a hajamon. Így is nagyon eredményes, talán egy hangyányit puhább ha Steampoddal fejezem be. Nekem dús, vastagszálú ,hullámos és egyben festet hajam van, ennél fogva nagyon kell neki a táplálás :) csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Vinite

2019. március 5.

Érezhetően ápolja a hajvégeket és nem nehezíti el a hajam. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Érezhetően ápolja a hajvégeket és nem nehezíti el a hajam. Szeretem.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil