L'Oreal Paris

Ár:   3190   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: canyon, az összetevőket feltöltötte: ndr87, Módosítva: 2019. május 17.

Ár:   3190
Kategória:   Hajápolók

Védő, simító szérum

Gőzre aktiválódó hatóanyagainak köszönhetően, táplálja a hajszál károsodott és meggyengült részeit és segít megvédeni a hajat az egyenesítés során.

Ár: 1500 , Eladó: ndr87
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Gabcikovo, fizetés: Paypal utalas, Foxpost csomagautomata
Ár: 1 , Eladó: Zsuzsi426
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
esztig

2019. május 29.

Krém+hajolaj együtt használom. Krémet hajszárítás előtt is (este), hajvasalás előtt is (reggel) használom. Hajolajat csak ápolásként hajvasalás után. 50 ml képest kicsit húzós az ára. 2-2 nyomás/nap így viszonylag nem fogy el hamar. Sima hajvasalóval is remekül működik, sokan dicsérik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

NoraConsuela

2019. április 14.

A krémet és az olajat együtt használom, viszont én csak sima hajvasalóval megyek át a végén a hajamon. Így is nagyon eredményes, talán egy hangyányit puhább ha Steampoddal fejezem be. Nekem dús, vastagszálú ,hullámos és egyben festet hajam van, ennél fogva nagyon kell neki a táplálás :) csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Vinite

2019. március 5.

Érezhetően ápolja a hajvégeket és nem nehezíti el a hajam. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Érezhetően ápolja a hajvégeket és nem nehezíti el a hajam. Szeretem.

kelly7dy

2019. február 4.

Gözölős hajvasalóval használom és marad is helye a polcon, mert remek termék! Láthatóan simább, élettel teli a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

pinkyy

2019. január 28.

Én a krém+steampodos hajvasalás után használtam. Nagyon keveset kell belőle használni és nekem hamar bezsírosodott tőle a hajam. Szóval inkább maradok csak a krémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

picitina

2019. január 24.

Gőzölős hajegyenesítőjével együtt használom, ami maga az álom! :)
Állagra olyan, mint egy könnyed olaj, nem az a nehéz tapintású mint az étolaj, de nem is olyan felvizezett mint a legtöbb bolti hajápolásra szánt olaj.
Egy nyomásnyit szétdörzsölsz a kezeden és szépen a hajvégektől kezdve eloszlatod a megszárított hajadon.
Ha kevésnek érzed, nagyon max utólag pótold még1 nyomással, mert ha túl sokat teszel a hajadra, akkor zsíros hatása van, és csak egy csillogó lenyalt hajat kapsz eredményül.
Újra vevős termék!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Gőzölős hajegyenesítőjével együtt használom, ami maga az álom! :)
Újra vevős termék!:)

anitaa17

2018. december 5.

Nagyon szeretek mostanában kísérletezni a különböző hajápolókkal, így esett most a Steampod termékekre a választásom, a hajápoló krémmel együtt szereztem be őket, bízva az itteni tapasztalatokban, ami szerint sima hajvasalóval is működik. Az olajat és a krémet külön még nem használtam, így nem tudom, hogy a kettőnek együtt van ilyen hatása, vagy külön is működnek e, de az a tapasztalatom, hogy hajmosás után kevésbé szálkás a hajam és egyenesebbre szárad hajszárítóval, mint egyébként. Nem zsírosít jobban, viszont csak nedves hajon használom, így szépen beépül, teljesen megszárított hajvégre nem merném használni. A négy csillagot azért kapja, mert bár rosszat nem tudok róla mondani, de valami extrára számítottam és ez elmaradt. Ár-érték arányban nem rossz, viszont azt a pluszt sajnos nem hozza, amit vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Juanita91

2018. november 14.

A fodrászkellékesnél nem volt steampod-os krém, így ezt vettem meg. Annyira szerintem nem jó mint a krém, de ezzel is szép hatást lehet elérni, csak ez a krémmel szemben jobban elnehezíti a hajat úgy vettem észre, ezért "csak" 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

djsolya86

2018. november 6.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a hajápoló tejjel együtt. Nem rendelkezem a Steampod készülékkel, így sima hajvasalóval próbáltam ki, miután mások is pozitív véleménnyel voltak róla, akik Steampod nélkül használták.

Nálam nem hozta a várt hatást az alig hullámos, vékonyszálú hajamnál se, igaz alacsony hőfokon teszteltem (1X 150 és 1X170 fokon) - lehet hogy a hőmérséklet a kulcs. Elnehezíti a hajat. Egy biztos, gép nélkül nem ér semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 6.

Benedetta88

2018. október 23.

A krémmel együtt használom, majd kivasalom a hajam Steampod 2.0-val. Lezárja a végeket, ápol és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil