L'Oreal Paris

Ár:   3190   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: canyon, az összetevőket feltöltötte: ndr87, Módosítva: 2021. szeptember 21.

Ár:   3190
Kategória:   Hajápolók

Védő, simító szérum

Gőzre aktiválódó hatóanyagainak köszönhetően, táplálja a hajszál károsodott és meggyengült részeit és segít megvédeni a hajat az egyenesítés során.

TorokViktoria

2021. november 18.

Nagyon jó, imádom, az eddigi legjobb szérum amit próbáltam (pedig nem ma kezdtem).
Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz, de ha el is fogyna biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

Catnip

2021. szeptember 29.

Imádom, nemcsak egyenesítéskor használom, de göndörítés után is. (ami nálam hajcsavarást jelent) Egészségesebb és szebb tőle a hajam és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

SEmese

2021. szeptember 8.

Szerintem egy jó termék, viszont én már igyekszem kevesebb szilikont használni a hajamra. Van akinek bírja, van akinek nem, én jó ideje nem használok már.😊

‼️ Van otthon egy alig használt szérumom, az új készülékhez kaptam. Ha valaki szeretné kipróbálni vagy olcsóbban hozzájutni, tőlem meg tudja vásárolni 3000 Ft-ért (ami tartalmazza a postán maradó vagy foxpost kézbesítést)
Írjatok nyugodtan: stelzner.emese@gmail.com

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Írjatok nyugodtan: stelzner.emese@gmail.com

Cintia04

2021. július 31.

Tudom ajánlani tényleg nagyon jó termék! Azt adja amit ígér! Nagyon töredezett, száraz, vékony hajam van hiába a sok ápolás de majd egyszer remélem meghálálja ezt a sok törődést! Addig is szerettem volna valami olyat ami védi a hajvasalós formázástól és bevált! Akár göndörítek, simítok finom, puha,fényes, ápolt kinézete lesz! Meg is jegyezték egyik nap milyen szép a hajam mit csináltam vele mert olyan egészségesnek tűnik!? Bármikor lehet használni akár haj mosás után is 1-2 nappal mert tényleg rendbe szedi a nagyon töredezett, elvékonyodott hajam! Teljesen megvagyok elégedve vele! Újra veszem mert ez egy kincs!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Bonnieoo7

2021. július 27.

Erről csak jót tudok mondani! Az illata számomra semleges, de a hatása valami elképesztő! Ő végzi a munka oroszlánrészét, szerencsére nem ragad. Utána már csak szárítás, fésülés, kicsit átmegyek rajta a Steampod hajvasalóval, de már anélkül is gyönyörű tőle az én picit megviselt hajam. Sőt még utána is futtatok 1 parányi mennyiséget a teljes hajkoronámon, hogy ne szálljon és már kész is a következő mosásig.💆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

noemi1011

2021. július 17.

Nagyon szeretem. Lassan fogy, nem nehezíti el a hajam és látványosan segít rajta, ha rá teszem. Az ára sem vészes "nagy márkához" képest, újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 17.

justagirl

2021. június 28.

Egy alkalommal használtam, de nem igazán van szüksége erre a hajamnak, mert erős, vastag szálú. Feldobtam marketplace-re ha érdekel valakit, onnan viheti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

adelea

2021. március 18.

Imádom, szépen lezárja a hajvégeket, nem zsírosit, és nagyon jó illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Imádom, szépen lezárja a hajvégeket, nem zsírosit, és nagyon jó illata van.

SzM88

2021. március 16.

Imádom. Nem nehezíti el a hajat. Egy jo kis hajvegapolo olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Imádom. Nem nehezíti el a hajat. Egy jo kis hajvegapolo olaj.

Katuss_55

2021. február 19.

Szuper olaj, a steampod előtt használom, nem szabad túl sokat rakni, mert el tudja nehezíteni a hajat, csak a végekre kell pár csepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil