L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. március 29.

Kategória:   Hajápolók

Az első professzionális párára aktiválódó Pro-Keratinos termék. A párának köszönhetően mélyen beszívódik a hajszálakba és megújítja azok szerkezetét.

• Egészségessé és erőssé teszi a hajat.
  • Kiegyenesíti a hajrostokat, fényes hatást kelt.
  • Védi a hajat a hajszárító okozta hőhatás ellen.

L'Oreal Professionnel Steam Pod Replenishing Smoothing Cream
Ár: 3500 , Eladó: promirta
Állapot: új, bontatlan, 200 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, postával is küldöm, személyes átvétel lehetséges

domcsismiracle

2017. július 19.

Nagyonnagyonnagyonnagyon szeretem, és teljesen kétségbe vagyok esve, hogy honnan szerezhetném be újra, sehol nem láttam évek óta. Nekem már vagy 2-3 éve van, mostanában fog elfogyni, de valami csoda. Ha van valami amit nem bánok meg, hogy megvettem, az ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Dia888

2016. január 19.

Nálam ez a termék az első!! Ha lehetne 10 csillagot adnék neki!! Amit a száraz semmilyen durva hajammal művelt...leesett az állam ! Mindenkinek merem ajánlani akinek nagyon rossz állapotban van a haja.! A legeslegjobb!! Biztosan venni fogom továbbra is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Heli

2015. március 11.

Nekem ugyan nincs meg a készülék, csak egy ilyen krémet rendeltem a hajvasalómhoz. Én egyáltalán nem estem hasra tőle, nélküle talán még fényesebb a hajam. Elsőre az illata sem tetszett, de megszoktam. Ami pozitívum, hogy tényleg ad egy kis volument a hajnak. Felejthető termék, nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

marek.adrienn

2014. március 26.

Karácsonyra kaptam. A SteamPod hajvasalóval együtt használom és igazán nagyon jó. Törülközőszáraz hajra teszek belőle egy keveset, majd megszárítom. Ápolt, könnyed lesz tőle a hajam. Csodálatos az illata és nem zsírosodik tőle a haj. Nagyon szeretem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak