L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2012. március 13.

Kategória:   Hajápolók

Hairmix sublime shine - tápláló fényszérum száraz, rakoncátlan hajra. A vanília csábító illatával. Táplálja és símává varázsolja a hajat, miközben megakadályozza a kiszöszösödést. A haj puha, ragyogóan fényes és ápolt lesz.

rata.sum

2015. május 19.

Az elején el voltam ájulva tőle, milyen puha lesz tőle a hajam, de a varázs elmúlt. Használatlanul áll a szekrényben, eszembe sem jut érte nyúlni, nem hiányzik. Azért szoktam le róla, mert sztatikusan feltöltötte a hajamat, tapadt az arcomra-nyakamra, megőrültem tőle. Jó hatása tartósan pedig igazából nem volt, sőt ha kicsit megszaladt, nagyon lelapította a hajamat, pedig csak a végére raktam.
Meg kell hagyni, az illata nagyon finom és egyszer-egyszer szépen puhít, de az árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

szuperninaa

2013. február 6.

Szuper olaj, tartós marad az illata a hajon, és szépen bepuhítja a hajat.
Nem olcsó, viszont ezért az árért 125 ml kapunk ami sokáig elég. Megéri! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

Szuper olaj, tartós marad az illata a hajon, és szépen bepuhítja a hajat.
Nem olcsó, viszont ezért az árért 125 ml kapunk ami sokáig elég. Megéri! :-)

Cloudberry

2012. augusztus 22.

Évek óta ezt használom, nagyon jó, és sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Évek óta ezt használom, nagyon jó, és sokáig elég :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.