L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. július 20.

Kategória:   Hajformázók

24 órás párataszító hajlakk, amely védi a hajat a visszagöndörödéstől. Új generációs hajlakk Hi-Shine Fényfokozó Komplexszel a ragyogó fényért. Hosszan tartó erős hatás anélkül, hogy a frizura merevvé válna. UV szűrőt tartalmaz, amely véd a káros ibolyántúli sugarak ellen. Maradványmentes, fésülködés és hajmosás után teljesen eltűnik a hajból.

UPanda

2020. október 26.

Évek óta használom, nagyon szeretem! Nincs az a "lakkozott haj" érzés. Tényleg párataszító, nem göndörödik a vékony szálú hajam, szóval, teszi a dolgát, szívből ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Ziza

2020. október 8.

Én a párataszító tulajdonsága miatt vettem meg elsősorban, rövid hajon elég jól teszi a dolgát az őszi párás, esős időben is. Külön pozitívum, hogy nem ragad, nem beton tartású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

bigdaybeauty

2020. március 4.

Bár nem mindennap, de egy éve már használom ezt a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Nyilván csak ettől a hajlakktól nem fog nem töredezni a haj, de remekül kiegészíti a rendszeres hajápolást. Nem ragad, nem szárít és könnyen kifésülhető, az illata kellemesen visszafogott. Utána még hajolajat is szoktam használni, és még akkor sem ragad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

csigverus

2017. december 29.

A fodraszomnal lattam, fodrasz kellekes boltban vettem meg mert tartast ad a hajnak, de nem neheziti el es ha belenyulok a hajamba nem ragadok "bele". Eddig a legjobb hajlakk. Nem beton tartasu, aki olyat keres, annak valami erosebb kell ennel. Laza lagy hullamokra tokeletes. Az illata nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

wdorika

2016. július 27.

A fodrászomtól szereztem be ezt a hajlakkot azok után, hogy sokfélét kipróbáltam, sokszor csalódtam. Hosszú és vékonyszálú hajam van, így a többi hajlakk rendre összeragasztotta a hajszálaimat. Aztán jött Ő és a tökéletes elégedettség. Lakkozás után is megmarad a könnyedség, libbenő hajszálak, puha tapintás, finom illat, mégis tartós frizura. Nem gyakran használom, mondjuk havonta 3-4-szer, mert egyenes a hajam, és általában így is hordom, de ha hullámos frizurát készítek, ezzel fixálom. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Illatanyagok: Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Citral, Parfum/Fragrance

Részletesebb információ a smartskincare-en.