L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3az1-ben micellás szerkezetű arctisztító folyadék. Könnyen és hatékonyan távolítja el a sminket, a szennyeződést és az felesleges zsírt a bőrről. Elsősorban érzékeny bőrűeknek ajánlott.

Blackxentric

2019. április 8.

Jelenleg ezt használom és elégedett vagyok vele. Könnyen el tudom távolítani vele a sminket. A szempillaspirált nem mossa le teljesen, de nem zavar. Utána géles lemosót használok. Nem csíp, nem szárít. Amire használom arra megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Cseniko

2019. január 20.

Kb. 6-7 éve használtam, Garnier után kerestem valamit és ez volt az a pont amikor be is fejeztem a drogériás vonalat.

Iszonyatosan irritàlta a szemem, nem tudtam elhasználni és a kukában végezte.(remélhetőleg azóta változtattak az összetételén)

Ezek után kezdtem el a gyógyszertárban kapható márkákat végigpróbálni, több-kevesebb sikerrel. A végeredmény: amihez mindig visszatérek az az Algologie arctisztítója!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

KisPicúr

2019. január 2.

Egyszer vettem meg valamilyen kuponos akcióban 50%-os kedvezménnyel. Nem mondanám, hogy jobb, mint más márka micellás vize, ugyanazt a hatást érem el egy kicsit olcsóbbal is. Így nem hinném, hogy teljes áron újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

cslllzr

2018. október 23.

Kb. 5-6 éve használtam el egy teljes üveggel, amikor népszerűek lettek a micellás vizek. Nem igazán értettem, hogy miért jó a micellás víz, amikor semmi hatása. Aztán kipróbáltam a garnier micellás vizét, és rájöttem, hogy ezzel volt a baj, a garnierhez képest ez tényleg szinte hatástalan, nagyjából mintha sima vízzel próbáltam volna leszedni a sminkem. Nagyon nem jó. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Szépen eltávolítja az alapozót

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Szépen eltávolítja az alapozót

Reni666

2018. március 29.

nagyon szeretem :)
szépen eltávolitja a sminket , es hidratalja széppé teszi a bört :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nagyon szeretem :)
szépen eltávolitja a sminket , es hidratalja széppé teszi a bört :)

Sisil

2018. március 19.

Nagyon szeretem! Nekem újravevős! :) Szépen eltávolítja a sminket, nem okoz pattanásokat sem :) A szememet sem irritálta. Okozott pár vicces percet anno, az elgépelt címkéje miatt :) "Eltávolítja a minket" :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

alexkanagy

2018. február 8.

Garnier után vettem ilyet, megbántam. Ezzel takarítom a bútorokat :D, mert a sminket nem szedi le rendesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

WaterLily

2017. december 26.

Elhasználtam egy üveggel, nagyon gyorsan elfogyott, úgyhogy ár-kiszerelés arányban nem a legjobb, de amire használtam - sminklemosás, megfelelt. Leszedett mindent, vízállót, csókállót egyaránt, nem csípte a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

fbeauty

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a terméket,tökéletesen lehozza a sminket és nem irritálja a bőrömet.Plusz pont azért is mert nincs semmi erős parfüm illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.