L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Könnyedén eltávolítja a vízálló sminket is. Száraz kézzel kell 2-3 cseppet  felvinni az arcra és 15 másodpercen belül feloldja a sminket. Langyos vízzel alaposan le kell öblíteni. Az olajos állag segít a bőr természetes szépségének és egyensúlyának a helyreállításában.

csikosmatyas

2015. augusztus 20.

Sokan ideológiai okokból nem kedvelik a loreal termékeket, nos nekem eddig ez a legjobb sminklemosom,pedig jópárat próbáltam már a legtagabb arkategoraban. A használatát meg kellett szokni, nem az a hagyományos, es nekem az illata sem zavaró. Nagyon sokáig elég, nem irritál, nem szárit, leszed mindent. Nekem Ennyi elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

bobekecske

2015. augusztus 5.

Elég jól működik, nem irritál, nem okoz pattanásokat, és mindezt jó áron.
A rossz:
- nem 1-2 csepp kell, hanem két-három pumpa (de szerintem más olajoknál is)
- a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul, ebből kiindulva tartok tőle, hogy a fényvédővel mennyire birkózik meg.
- nagyon híg emulzióvá válik amikor vízzel érintkezik, elveszti az olajos érzetét, ha nem látnám, hog fehéressé válik, nem lennék biztos benne, hogy ott van és teszi a dolgát.
- nagyon erősen illatosított, és sajnos ki nem állhatom az illatát. Tipikusan olyan, mint ha valami kellemetlen illatot akartak volma egy nagyon erőteljes, mesterséges illattal elnyomni, valami gyümölcsös édes borzalom (sorry!)
Alapvetően teljesen rendben levő termék, de egyszerűen nem az én ízlésem, se a termék, se az állag.
Mindenesetre örülök, hogy most már a drogériában is lehet lemosó olajat kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Elég jól működik, nem irritál, nem okoz pattanásokat, és mindezt jó áron.
A rossz:
- nem 1-2 csepp kell, hanem két-három pumpa (de szerintem más olajoknál is)
Mindenesetre örülök, hogy most már a drogériában is lehet lemosó olajat kapni.

timilla

2015. április 14.

Én a Müllerben vettem, német csomagolásban, picit másképp néz ki, mint itt a képen, de az összetétele ugyanez. Könnyű olaj, ami víz hatására emulzióvá válik. Én micellás vízzel történő áttörlés után használom, vagyis nem teljesen száraz, de nem is csurom vizes bőrre. Jól tisztít, nem csípi a szemem, nem irritál, és nem húzódik utána a bőröm. Ráadásul még a zsírosabb T-vonalammal is jóban van. Szuper termék, pedig nem vagyok általában loreal rajongó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 14.

Dindy

2014. február 8.

Csodàlkozom, hogy ezt a termèket mèg senki nem vèlemènyezte. Nekem nagyon bejött, az esti sminklemosàsom ezzel törtènik. Mindent ùgy csinàltam ahogy le volt irva, nagyon szèpen leszedi a sminket, alapozòt. Egyedül a szempillaspiràl kenödik kicsit a szemem alà, de azt egy micellàs lemosòs vattakoronggal megoldom. Szoval az eredmèny tökèletesen sminkmentes, tiszta, nem zsíros arcör lesz.

Update:
Októberben vettem ezt az arctisztító csodát, amit napi rendszerességgel használok, és még mindig van benne, kb. Negyedéig van. Továbbra is csak pozotivat tudok róla mondani. Nem okoz pattanást, nem tömiti a pórusokat, szépen leszedi a sminket és nem szárítja a bőrtl. De ennyi. Nekem bizonyított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate