Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. április 19.

Kategória:   Hajformázók

Tartást ad a rugalmasságát vesztett göndör tincseknek, ragyogást és selmyes tapintást kölcsönöz.

buba83

2017. március 14.

Régebben más csomagolással lehetett kapni, akkor nagyon szerettem, de szerintem az összetétele is megváltozott és én úgy érzem, a minőség romlott.
Nekem túl kemény tincseket csinál, aztán "kirúgja magát" és semmilyen. Ahhoz képest, amilyenre emlékeztem, nekem csalódás és nem veszek többet. Ennyit az olcsóbb, drogériás saját márkás hajhabok is tudnak - vagy akkor már veszek inkább professzionális márkából néha-néha, még ha az drágább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

mautika

2016. december 9.

Nagyon szép hatalmas göndör hajat csinál, ami se kőkemény se ragadós nem lesz. Azért vonok le egy csillagot mert másnapra már közel sem olyan szép :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

szilvia.bano

2016. május 15.

Nekem göndör hajam van, nem hullámos. Én azért nem szeretem ezeket a göndör hajra való habokat, mert nem lágy hullámokat szeretnék (akinek arra kell, annak lehet, hogy jó), hanem hogy összeugorjon tőle a hajam, és tartást adjon. Sajnos göndör hajra csak ilyen gyengébb habok vannak, amik nagyon könnyűek, levegős az állaguk, de nem adnak tartást és hamar folyóssá válnak. Az se jó, ha egy hajhab túl sűrű, és sok, mert akkor meg elnehezíti a hajat, de ez viszont harmadik alkalommal mikor ki akartam nyomni belőle, egyszerűen kifolyt a flakonból.
Rajta is van a fokozatoknál, ez nem egy erős tartást adó hab, de gondoltam a L’oreal termékek jók voltak nekem eddig, megpróbálom. Viszont az illata nagyon finom ennek a habnak, ez tény, csak hajhabként száomra használhatatlan. Egyébként nekem eddig a legjobb hajápolási termék a L’oreal Studio Curl Power Gel, ami krém állagú. Sajnos itthon nem lehet kapni, mint sok más göndör hajra való terméket sem, külföldön vettem 2 flakonnal, most fogyott el a második. Tartást ad, de nem nehezíti el a hajam, és nem válik folyóssá, mint általában a hajhabok egy idő után, az illata meg isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

prne0919

2016. február 5.

Lassan egy egész flakont elhasználok, de a véleményem megmaradt: nagyon szeretem a L'oréal termékeket, igyekszek a hajamra csak ebből a márkát használni, és nem csalódtam most sem. Nem ragad össze, ha szépen eldolgozzuk, nem lesz ragacsos, én selymes, ápolt hajat kaptam végeredménybe. A tartósságát közepesnek mondanám, de nekem nem eredetileg hullámos a hajam, hanem "szerkesztenem" kell rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

Bellz95

2016. január 29.

Hajmosás után 1 napig szép, hullámos tincseket kölcsönöz, utána viszont elég rendezetlen a hatása, szóval a tartósságával van baj. Különben finom az illata és nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

bdori96

2015. március 14.

Sziasztok! Nekem hullámos-göndör a hajam, és most megvettem ezt a hajhabot. Az a kérdésem, hogy ti hogyan használjátok? Kifésült nedves hajra és utána szárítás? Vagy nem fésülitek ki és úgy teszitek fel?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 14.

CocoSunrise

2014. június 8.

Nem tudom mi újat írhatnék már mindent elmondtatok róla :) Tényleg fényes selymes hajat eredményez és göndörítő, definiáló hatása van. Az én hajam hosszú és vékonyszálú, hullámos kicsit, de amióta megnőtt és lehúzza a súlya elég egyszer átfésülni és mindjárt kiegyenesedik. Szerettem volna a nyáron "beach curls" frizurákat csinálni és erre vettem ezt a hajhabot.
Ha teszek a hajamra és hagyom magától száradni, olyan is rendezetlen tincseket ad de szépek és tartósak. Ha pedig utána göndörítem a hajam rendesen akkor 2 napig is olyan marad. Nem árt neki a fésülés csak visszaugrik az új göndör formájába.
Elégedett vagyok szerintem remek termék nyárra amikor szeretem az ilyen frizukat és amúgy is gyakrabban mosok hajat. Nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

dalma77

2014. május 24.

Szép, rendezett fürtöket ad, de tartósságával nem vagyok megelégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

Szép, rendezett fürtöket ad, de tartósságával nem vagyok megelégedve

laszlo.noemi

2014. április 7.

Ma használtam először reggel, olyan "könnyű" lett tőle a hajam, mintha semmit nem raktam volna rá, eddig Nivea göndör hajra való hajhabot használtamm az pont az ellentéte volt. Kíváncsi leszek, mi vár holnap reggel, addig 4 csillagot adok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

paranoidcat

2014. február 3.

Ettől a habtól valóban szép, fényes fürtjeim lesznek, elég jó a hajam tartása is. Nem vagyok tőle elájulva, de talán még ez vált be a legjobban a drogériás cuccok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

Hidratálók: Glucose, Hydrolyzed Silk, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.