L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2015. február 6.

Kategória:   Hajformázók

Használható diffúzoros hajszárításhoz és sütővashoz. Hővédő, mely fényes, tartós és jól elkülönülő hullámokat biztosít, anélkül, hogy elnehezítené vagy kiszárítaná a hajat.

Ár: 500 Ft , Eladó: szimonetta.herold
Állapot: 3/4-ig van kb, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Örs vezér téren
nettencs

2018. január 26.

ez hővédő? :O te jó isten, régen volt ilyenem, de én azt hittem, hogy hajlakk :D ráfújtam a hajamra, besütöttem és ilyen kemény fürtjeim lettek tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Adri84

2017. március 22.

Enyhén göndör hajam összeragadt tőle. Nekem nagyon nem vált be. Max két órán át tartott a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Miamia

2016. november 13.

Nagyon szeretem! Ha gondoren akarom hordani a hajam(ami eleve hullamos) , akkor a Got2b gondorito hajhabbal egyutt hasznalom es szuper gondor tincseket csinal.

Ha valakinek van meg es nem szereti/nem valt be neki, szivesen atveszem tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Ha valakinek van meg es nem szereti/nem valt be neki, szivesen atveszem tole.

Knubbel

2016. március 23.

Az en hajammak ez a termek nagyon nem jo. Ragad tole, elneheziti es egyaltalan nem marad benne tole a lokni. Sot... Allitom, hogy ezzel sokkal hamarabb kijottek a loknik a hajambol es sokkal nehezebb volt vele megcsinalni. Ket eselyt adtam neki, hiaba. Soha tobbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

fantzi

2016. február 8.

Kicsit ragad, cserébe viszont sokáig bírja a frizkóm. Nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Kicsit ragad, cserébe viszont sokáig bírja a frizkóm. Nekem bejött.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Régebben használtam még kezdő koromban. Nagyon tetszett az illata és a hajam is puha volt tőle, nem ragadt, de ennyiben ki is merült. Jobban szerettem az OSIS-t. Most pedig Kerastase-ra fáj a fogam. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

csokalilla

2015. május 1.

Hát nekem nagyon nem vált be, pedig többször is adtam neki esélyt. Ragad tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Jenniii92

2015. február 21.

Azt nem tudom, hogy valóban véd-e a hajvasaló ellen, de könnyebben kifésülhetővé tette a hajamat, viszont simábbá nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

cinoci

2014. április 7.

Pár éve vettem, gondoltam kipróbálom, hátha az eleve hullámos, kissé rakoncátlan hajamból gyönyörű egyenletes hollywoodi hullámot tudna varázsolni. Nem így lett. Szó szerint semmi haszna nincs! Az illata nem rossz, de eléggé ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Nicu

2014. március 2.

Egyszer használtam csak, tovább is ajándékoztam. Ugyanaz a véleményem, mint Charis-nak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Xylose