L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2014. március 4.

Kategória:   Hajformázók

Speciálisan a 230°C-on végzett hajsimításhoz kifejlesztett, a hajnak 3 napos simaságot biztosító, félig tartós, krémes hővédő hajsimító balzsam. Selyem mikroszálakat tartalmaz, ami speciálisan a hajvasalóval vagy hajszárítóval történő hajformázáshoz lett kifejlesztve. Selymesen puhává és csillogóvá teszi a hajat, kisimítja azt, védi a begöndörödéstől és megakadályozza a "szálló hajat".

rekacska24

2017. július 23.

Rég használtam, még amikor Beyonce reklámozta, de nagyon szerettem, puha, fényes lett a hajam tőle is imádtam az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Tinamina

2017. január 30.

Fodrász javasolta, hogy talán hasznos lenne hővédőt használnom, ha rendszeresen vasalom a hajam. Az itteni vélemények alapján valasztottam ezt a terméket, és nekem is bevált. Mosás után a hajam általában behullámosodik és össze vissza áll, gyakorlatilag hordhatatlan. Emiatt muszáj kivasalni, de az meg borzalmasan roncsolja a hajam. Viszont a termék után ha szépen beszárítom körkefével, még kivasalni se kell. Nem szögegyenes mindenhol, de sose törekedtem arra. Még egy pozitívum a szimpla vasalással szemben, hogy hajlamos vagyok elaludni a hajam és másnapra eléggé visszahullámosodik. Na most a kremmel napokig megmarad ez az egyenes hatás.

Egy szó mint száz, én elégedett vagyok és valószínűleg rá fogok szokni, mert nekem teljesen kiváltja a vasalást, nem nehezíti el a hajat, csak hát több idő szépen megszárítani.

Viszont az árát kicsit soknak tartom, én 1800 Ft-ért vettem a Müllerben. De ennyit még ki lehet bírni, beváltotta a hozzá fűzött reményeim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Elisaday

2017. január 7.

A legjobb anti frizz termék, amit valaha használtam. Az egyenes hajam párában nagyon hajlamos a vattacukor állagot felvenni. Viszont ezzel a krémmel ez radikálisan csökkent hálistennek. Én elég gazdagon viszem fel a hajvégekre, sőt majdnem a hajtőtől. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat. Csodálatosan csillogó, egyenes lesz tőle. Majdnemhogy vasalni se kell. A hatása napokig megmarad, ugyanolyan egyenes a haj. A hajvégeknek is jót tesz. A fodrászom mindig megdícséri a hajam szerkezetét, ha megyek hozzá, pedig kb 4 havonta teszem. Ha tehetném 10 pontot adnék rá. Lányok, csak a Müllerben lehet kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

Miamia

2016. november 13.

Ha egyenesen hordom a hajam, akkor ez a must have termek hajszaritas elott. Puha es nem frizzy lesz a gondor/ erosen hullamos hajam, persze egy jo korkefe is kell hozza. Nem is kell minden esetben hajvasalo utana, szep egyenes a hajam a krem hasznalata utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

SzTellsIt

2016. október 27.

Régebben nagyon sokat használtam, maximálisan meg voltam vele elégedve. Most már nem nagyon találom. Hajvasalás előtt egy pici és tényleg fényessé, puhává tette a hajamat, teljesen más volt ha úgy vasaltam ki! Mivel a hajvasalással is leálltam egy kicsit, így ő is elfelejtődött, de ha lehet még kapni valahol, biztos, hogy veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Andreya30

2016. október 20.

Nagyon jól teljesített(fényes, puha, egyenes haj napokig), de sehol nem látom ezt a verziót :-( Kedves Czetterjuli, hol vetted meg mostanában? köszi,A.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

czetterjuli

2016. október 18.

Imádom. Az első, kisimító hatású termék (sampon, balzsam, pakolás, szérum, spray, lotion, stb.), ami tényleg működik a vastag, száraz, hullámos hajamon. Vigyázni kell, hogy ne vigyünk fel sokat, mert akkor összetapasztja a tincseket és furcsa tapintású, kemény lesz a haj, de spórolósan használva több napig is kellemes érzésű hajjal ajándékoz meg. A hajtőt amúgy messze el kell kerülni.. Mint ahogy már említettem, a hajam hullámos és száraz, ezért hajlamos az úgynevezett 'frizz'-re, amit magyarul úgy lehetne leírni, mint 'szállás', 'borzolódás', stb., így sok ápolásra szorul, és nagyon meg kell gondolnom, hogy hogyan formázom (pl. beszárításról nem is álmodok, az izzó vasak használata pedig már középtávon is ront a helyzeten), és örülök, hogy megtaláltam ezt a terméket, mert így legalább néhány napig az irányításom alá tudom vonni a frizurám. :) Ha hasonló problémákkal küzdesz, mint én, akkor tudom ajánlani, ha viszont vékony szálú a hajad, lehet, hogy elnehezítené, mert nem kell belőle sok, de azért egy mogyorónyi mennyiség elkél ahhoz, hogy ki tudja fejteni a hatását. Én amúgy szárítás előtt, a törölközőszáraz hajon használom, ha pedig extra egyenes eredményre vágyok, akkor mégegyszer vasalás előtt egy kisebb mennyiséget eloszlatok, de csak formázás előtt nyúlok hozzá, azon kívül nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

bjnczk

2016. október 2.

Könnyűvé és puhává tette a hajam. Az illatát imádom. Túl sokat nem érdemes használni belőle, és fejbőrre véletlen se kerüljön....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

ViktoriaVrd

2016. július 25.

Nem mondom, hogy el vagyok ájulva tőle, de mostanában nem is használom gyakran, próbálom egyre kevesebbet vasalni a hullámos/göndör/loknis hajam. Ráadásul én hajmosás után egyből sosem vasalom. Nem egy rossz termék, mert valamivel puhább tőle a hajam, ha a nedves hajamra felviszem, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

HRenata

2016. június 12.

Hullámos hajam van, amiért a család idősebb nőtagjai folyton lelkesednek, én nem annyira, szerintem természetes formájában egyszerűen csak rendezetlen hatást kelt, nem szép. Ezt a balzsamot régóta használom, hajmosás után a nedves hajra. Szárítás után vasalom is általában, és nekem tényleg tartja vele az egyenes formát, a hajam puha és nem száll. Nyilván vasalás nélkül önmagában nem húzza egyenesre a hajat, ezt nem is vártam, de akkor is puha és simább lesz tőle. Nagyon sokáig elég egy flakon, csak a hajhosszra teszem, a hajtőre nem, így nem zsírosít. Kipróbáltam más, hasonló funkciójú termékeket is, de ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Xylose, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.