L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2013. október 5.

Kategória:   Hajformázók

Hajformázó spray Selyem Mikroszálakkal. Frizuráját hajszálról hajszálra alakítja, és a selyem fényét és puhaságát kölcsönzi hajának.

senskin

2017. július 29.

Még szellős helyen is borzasztó a használata. Nem szabad levegőt venni közben, ragadós és jó ha a szemünket is becsukjuk, irritálja az orromat. Szörnyű egy termék ilyen áron. Ennél sokkal jobb az Elnett....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

ppetruska21

2013. december 25.

Barátnőm fodrász, és mikor új frizurát készített nekem gyakran ezzel a lakkal fújta le a sőrényem ami a lakktól puha volt és stabilan tartott .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

magnes

2013. október 9.

Update: Most, hogy visszatértem a Wellához, rájöttem, hogy mi volt a baj még ezzel. Olyan erővel fújta ki a porlasztó a lakkot, hogy az elfújta a már beállított tincseimet, oszt tök máshogy néztem ki lakkozás után, mint szerettem volna. :)

Eddig Wellat használtam, gondoltam most kipróbálom ezt, de nem kellett volna hinnem a reklámszövegnek. Ha keveset fújok, akkor tényleg selymes marad a hajam (alapból az), de akkor nincs semmi tartása. Ha meg egy kicsit többet fújok, akkor meg már betonsapkává válik a hajam. És még drága is. Szóval nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk