L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cerise, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Hajápolás

Hajkisimító krém selyem mikrorostokkal, hogy védelmet biztosítson hajának a hajszárító és a hajvasaló okozta hőhatás ellen. Eredmény: egész nap tartó simaság, ragyogás, selymes tapintás.

Catnip

2017. augusztus 31.

Kedvenc termékem volt, ma már sajnos sehol nem tudom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kedvenc termékem volt, ma már sajnos sehol nem tudom beszerezni.

Nancika

2016. augusztus 22.

Még régebben használtam, amikor kevésbé voltam tudatos a vásárolt termékek terén (állatkísérletek, természetesség stb), és akkoriban nagyon szerettem. Ugyan ritkán vasaltam a hajam, de olyankor nagyon bevált. Azonban mai fejjel nem tudok neki 3 csillagnál többet adni neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Rin

2016. augusztus 2.

Hajszárítás előtt használom heti egyszer/kétszer már elég régóta és még mindig szerelmes vagyok az illatába. :)) Nem csodaszer, de szerintem teszi a dolgát hővédőként. Arról, hogy mennyire egyenesíti a hajat nem tudok nyilatkozni, mivel nyíl egyenes hajam van enélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Jucushh

2015. május 17.

Körülbelül 7 éve használom, bár hozzátenném, hogy a hajam havonta max. háromszor vasalom. Nagyon hosszú, fekete, természetes hullámú hajam van. Miután megszárítom, a hajvégekre rakok belőle. Ezután szétfésülöm, mert picit "ragaszt", majd vasalom. Nekem nagyon bevált! Az illata vasalás után olyannyira felerősödik, mintha parfüm lenne rajtam. A haj csillog tőle, a végei egészségesnek látszanak. (Bár ez szerintem főleg annak tudható be, hogy nem vasalom naponta.) És az ára sem annyira borzasztó, főleg ha arra gondolok, hogy milyen sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

sztinke

2015. április 2.

Évek óta használom. Igazából úgy voltam vele, hogy csak megszokásból kentem a hajamra, nem éreztem, hogy bármi különöset csinálna. Viszont most, hogy elfogyott és néhány hajmosásnál nem tudtam használni, rájöttem, hogy mégis hatásos kis cucc.
Festett, könnyen zsírosodó, hullámos hajam van, úgyhogy 3-4 naponta mosok hajat és használok hajvasalót. Mégsem volt sosem töredezett a hajam (ezt a fodrászom is megerősítheti :)), sokkal könnyebben és szebben formázható, valamint az egyenesítés is tartósabbnak tűnt (ha nem túl párás a levegő, akkor a következő hajmosásig egyenes maradt a frizurám), mikor ezt a terméket használtam. Az eredmény mindig puha és selymes haj volt. Úgyhogy gyorsan be is szereztem újra, igaz, már picit más csomagolással. :)
A funkcióját jól ellátja, úgyhogy érdemes rendszeresen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

A funkcióját jól ellátja, úgyhogy érdemes rendszeresen használni.

Dancy08

2015. február 8.

Évek óta használom, de csak mikor amúgy is jó idő van és nem párás. Ha rosszabb az idő akkor tigi. Elég göndör hajam van és egyébként szépen kiegyenesíti. Nem is kell egy mogyorónyinál több belőle szépen eloszlatom a hajamon, kiszárítom és vasalom. Védi a hőtől és szép puha lesz tőle a hajam. Ebből még van egy kicsi, újabbnak már a másik csomagolásost (sötétebb lilás rózsaszínt) tudtam csak megvenni, de megnéztem és szinte ugyanazok az összetevők. Az egyik legjobb egyenesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

boszika33

2013. december 9.

Mindent kipróbáltam,derékig érő göndör hajamra,ez az egyetlen amitől egy hétig tök egyenes a hajam. Szeretem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Rild

2013. november 4.

Sok hajsimító hővédőkrémet használtam már, de mindig visszatérek ehhez a termékhez. Iagzából azért mert a legtöbb nem vált be. De ez még mindig jobb, mint a hővédők többsége. Nem ragacsosít egyáltalán, könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Fényes nem lesz tőle a hajam és nedves időben sem marad egyenes. Valamennyit biztosan véd, de nem csodaszer. Illata semleges. Olyan van is meg nem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Nympha

2013. augusztus 18.

Rendszeresen vasalom a hajam, körülbelül 1 éve használtam ezt a krémet majd a spray változatát vettem meg és most visszatértem a krémre. Már megbántam, hogy újra elpazaroltam rá 1500 Ft-ot. Egyáltalán nem fényes tőle a hajam, ugyanúgy törik, nem segít a vasalásban és száll. Annyi a pozitívuma, hogy könnyebben ki tudom fésülni és puha lesz tőle. Azt majdnem elfelejtettem, hogy a leggyengébb párától is azonnal göndörödött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

L.A.Izabella

2013. július 1.

Elég sok hővédőt és hajegyenesítőt kipróbáltam már. Az én hajamnak eddig ez vált be a legjobban. Göndör, baromi száraz hajam van, szóval nem bánom, hogy kicsit zsírosít ez a krém. Vállig érő hajamra egy diónyit oszlatok el (vizes hajon), ez pont elég adag ekkora hajra. Szép fényes, egyenes és puha lesz a végeredmény. Hajvasaláskor kicsit befelé fordítva húzom végig a hajamon a vasalót, így nem lesz olyan a hajvégem, mintha megrázott volna az áram. Az, hogy mennyire véd a hőtől, majd kiderül, de az tény, hogy egyenesítésbe profi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Xylose, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.