L'Oreal Paris

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2013. február 11.

Kategória:   Hajformázók

Selymes és ragyogó dúsító hab selyem mikroszálakkal, a frizurának dús hatást biztosít, és a selyem fényét és puhaságát kölcsönzi.

Csutak

2019. augusztus 5.

Mivel nekem hosszú, fenékig érő a hajam, többet kell belőle használnom. Viszont ez sem von le semmit sem az értékéből és egyelőre azt mondhatom, hogy kedvenc lett ez a termék. Nem tapasztja össze a hajamat, puha és selymes lesz tőle. Tartásról beszélni nem tudok, mert hát a gravitáció lefelé húzza a hajamat, de az első két-három napban nagyon szép. :) Hétszáz forintért sikerült beszereznem az akciosillat.hu-ról, teljesen jó vásár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

jkrisztie2

2018. március 22.

Olyan az illata, mint a rózsaszín, hővédős habnak volt( az volt a kedvencem), emiatt vettem meg. Nem hagy ragacsos érzést, nem lesz beton hajam, nagyon szeretem használni, hajmosás után teszek egy diónyi mennyiséget a hajamra, ami pont elég neki. Hosszú hónapokig kitart egy flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Mila85

2018. március 17.

Ez a hajhab nagyon jó. Csodaszernek nem mondanám, de olyan 4,5 csillagot adnék ha lehetne. Valóban nem tapaszt, pedig néha nagyobb adagot nyomok ki, de még soha nem lett ragacsos a hajam. Az egész hab lágy könnyű. Teljesen olyan mint a leírásban. Selymes és puha lesz a haj szárítás után. Ad egy kis tartást, ami másnap is kitart. Én jobban szeretem mint a tigi superstaromat, pedig azt használom már 3 éve, de mióta ezt megvettem azt elő se vettem. Az is jó ebben a hajhabban hogy nem zsírosodik gyorsabban a hajam. Eleinte kicsit az az érzésem volt, hogy semmi hatása nincs, de aztán pár használat után vettem észre de igen is ad egy jobb tartást, dúsabb formát. Úgyhogy maradok nála. Illata is jó, enyhe, nem marad meg ami nem is gond nekem, minden hajápolóm illatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Rózsabimbó

2016. június 15.

Végre egy hajhab, ami NEM ragasztja össze betonra a hajtincseimet :-)
Még ha többet is viszek fel véletlenül, akkor sincs "ragacs" hatás!
Nekem maximálisan azt nyújtja, ami rá van írva. Fény+selymesség.
Sőt! Még a hullámos fürtjeimet is "elrendezi".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 15.

Végre egy hajhab, ami NEM ragasztja össze betonra a hajtincseimet :-)
Még ha többet is viszek fel véletlenül, akkor sincs "ragacs" hatás!
Nekem maximálisan azt nyújtja, ami rá van írva. Fény+selymesség.
Sőt! Még a hullámos fürtjeimet is "elrendezi".

senskin

2015. augusztus 7.

Új a csomagolása már, nem tudom az összetevők változtak e- ki fogom próbálni. Ezt szerettem! :) Nekem bevált. Dús, lágy haj és nem viszket a fejem tőle!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

rockroka

2015. április 27.

Régebben nagyon sokat használtam, de egy ideje már átszoktam Kevin Murphyre. Nekem az ilyen hajhaboktól összeragad a hajam, és természetellenes hatást kelt, bár kétségtelenül vannak frizurák, melyeknél ez a ragadás nem látszik, viszont a tartós formázó hatása jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

banaiszimonetta22

2015. január 12.

Régebben volt a got 2b-nak egy nagyon jó hajhabja, de sajnos már egy ideje nem találom. Ezen kívül kipróbáltam sok félét, de mindegyiktől ragadt a hajam. Véletlenül akadtam rá erre a termékre, így megvettem, mivel a fodrászom is L'Oréal termékekkel dolgozik és tudtam, hogy nem csalódhatok benne.Hála az égnek jó minőségű a hajam, igaz vékony szálú, de nagyon sok van és a víztartalma is megfelelő. Hajmosás után szoktam használni, majd jöhet a beszárítás. Könnyeben formázható és elég tartós is. Nem ragad a hajam, nem nehezíti el.Dúsabbnak dúsabb a hajam, de hogy selymesebb-e azt nem tudom megállapítani,mivel mindig az. A hajtövekre nem nagyon szoktam kenni, így nem fog hamar zsírosodni a hajam. Ha az árát nézem egy taft hajhab 800 forint körül lehet, ez meg 1200 forint volt. Igazán megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Beta Melinda

2014. augusztus 19.

Már fél éve használom ezt a hajhabot. Eredetileg a rózsaszín flakont szerettem volna de nem találtam így esett erre a választásom. Azt kell hogy mondjam bevált, pedig a hajhabok/lakkok zsírosították és elnehezítették a hajam. ez viszont nem. Ahogyan ígéri is selymes lett tőle a hajam és nekem a dússága is megfelelt. Minden hajmosás után használom. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

vivitrius

2014. július 29.

Dúsítást nem vettem észre, de nagyon jól formázható tőle a hajam. Nem használom rendszeresen, mert ettől is, mint a samponon kívül minden hajra kenhető izétől, zsírosodom. Illata nagyon ott van. Amúgy 4* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

danna113

2014. május 9.

A hajat jól dúsítja és tartja. Nem ragad, nem nehezít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

A hajat jól dúsítja és tartja. Nem ragad, nem nehezít.

Hidratálók: Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.