Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

Intenzív matt automata szemhéjtus

Vízálló

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
banoka

2017. október 21.

A lehető legjobb szemceruza, annak ellenére, hogy könnyen törik a hegye, így hamar el is fogy. Nagyon könnyű vele dolgozni, matt fekete és a legtartósabb szemceruza eddig, amivel találkoztam. Sokszor veszem, mert apró hibái ellenére eddig számomra a legjobb. A szemem nem allergiás rá és egész nap kitart a kihúzott vonal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 21.

Londa

2016. május 31.

Taupe Grey arnyalatba vettem meg ( intenzivnek nem mondanam, de nekem pont ezert tetszik). Tartos es nem kenodik el. Elso hasznalatnal egy pici darab letort a hegyebol de ez nem vette el a kedvem attol , hogy a kesobbiekben mas szinbe is beszerezzek.

Update : at kell majd meg gondolnom ezt az ujravevos dolgot ugyanis ismet letort belole egy darabka. Mindig csak a csucsat hagyom kint mikor dolgozok vele szoval nem amiatt torik mert sokat kitekerek belole + ugyanmar nem ez az elso es egyetlen kitekeros cerkam , hogy azt lehessen mondani , hogy nem tudok vele banni. Masfelet is hasznaltam/hasznalok es sosem tort egyikbol sem. Ez a ceruza elszomorit...pedig annyira akartam volna belole meg... -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

szabinka90

2015. november 20.

Glamour napokon vettem, nagyon szeretem, gyönyörű fekete, tartós és könnyű használni, viszont nekem nagyon gyorsan fogy, igaz, hogy minden nap használom. Teljes áron nem hiszem, hogy megérné nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

shatzy

2015. szeptember 14.

Kezdő tusviselőknek kötelező darab. Én már kb. 8 éve használok tust majdnem minden nap, és még engem is meglepett, hogy mennyire egyszerű vele dolgozni.
Szép vékony csíkot lehet vele húzni, helyén marad. Erősen fed, nem kell 3x átmenni rajta csak arra figyelni, hogy originált legyen, mert ha egyszer kibontják, szárad, és sajnos gyorsan fogy. Max 3 hétig elegendő anyag van benne, pedig remek választás. Megkapná az 5*-ot, ha több folyadék lenne benne. Ha valaki viszont most "ismerkedik" a tushúzással, annak remek segítség lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

gabryella69

2015. április 28.

Nagyon jó és praktikus kis "cerka"! Bár tus,de valóban oly' egyszerű a használata mint egy ceruzának csak ez jobb!Nem maszálódik és ami nekem nagyon fontos nem vagyok rá allergiás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

esstisch

2015. április 10.

Az eddigi legjobb szemceruzám! Nem maszatolódik, nem kenődik, még este is pontosan ott van, ahova reggel felkentem. A színe pedig intenzív fekete, így nem kell többször áthúzni, hogy rendesen látszódjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Lullababy

2015. február 25.

Könnyű a felvitele, szép színe van, de a vízvonalamról fél óra alatt lepislogtam...nem tudom mások hogy csinálják, hogy egész nap cicaszemük van...:( Ennyi pénzért, ha nem is a csodát, de legalább 4-5 óra tartást vártam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

kockaorchidea

2015. február 24.

Kotelezo darab lanyok, ez kotelezo! Imadom :) Pici, tartos, es konnyu dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Maja1726

2015. február 17.

Gyönyörű mély fekete, hosszan tart, nem kenődik el, szépen lehet vele dolgozni, rég volt ilyen jó szemceruzám. Újra vevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

kriszti8051

2014. december 30.

Fekete színben vettem meg és nagyon szeretem. Jó minőségű, hétköznaponként csak a felső pillám tövét húzom ki vele, alkalmakkor tusként használom és buli előtt erősen kontúrozom vele a szemem. Mélyfekete színe van és ha tusként vonalt húzok a szememhez akkor látszik igazán, hogy matt, nem fényes mint a tusok. Ez miatt tetszik a legjobban. Így, hogy ennyiféleképp tudom használni, nagyon megérte az árát. A végében lévő hegyező nagyon szuper dolog tényleg...Tökéletesen élesre lehet hegyezni a ceruzát :) Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0