L'Oreal Paris

Ár:   3160 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: fabkitti, az összetevőket feltöltötte: Morci, Módosítva: 2016. augusztus 4.

Kategória:   Hajformázók

Dús volumen szuper erős fixálással. Ragyogó, ápolt haj. UV filtere megvédi a hajat a környezet ártalmas hatásaival szemben.

L'Oreal Tecni.Art Full Volume Hajhab ÚJ
Ár: 1800 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: ÚJ, csak egyszer próbált (szinte semmi nem hiányzik belőle), Helyszín: Vác és Budapest Nyugati4-es , fizetés: személyes átvétel vagy posta (postaköltség a vevőt terheli)
UPanda

2018. június 6.

Évek óta ezt használom, a legjobb hajhab, amit valaha próbáltam! Könnyű használni, nem nehezíti el a hajat, szépen formáz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Virdzsusz1107

2017. január 28.

Néhány hónapja váltottam erre a Swarzkopf Silhouette fekete habról, és azt hiszem ez egy hosszú barátság kezdete! Vékony szálú, gyenge, lelapulós hajam van, de ha vele stárítom be, kb 3 napra rendben vagyok! Tartós a hatása és kevés kell belőle! A 400ml-es változat ára 2390.- a notino-n, ezzel nagyjából olyan árban van mint egy drogériás, de klasszisokkal jobb! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Ginger

Korcsoport: >54
2016. október 10.

Vékony szálú, kevés hajam van, így aztán nagyon fontos, hogy valahogy dúsítsam, és legyen tartása. Kb. 4-5 éve találtam rá erre a hajhabra, és azóta lényegében csak ezt használom. Esetemben ez az egyetlen, ami kiválóan teszi a dolgát.
Időnként - elsősorban az itt közreadott kecsegtető vélemények alapján - kipróbáltam már néhány ismertebb drogériás terméket is, hátha rátalálok valamire, amivel olcsóbban megúsznám. De sajna nem. Be kellett, hogy lássam, muszáj ennél maradnom, és beruháznom egy kicsit többet, hogy tartós és rendezett legyen a frizurám.
Bár egyébként elég kiadós. Én 4 naponta mosok hajat, (és leszámítva, hogy 5 hetente fodrász mossa, vágja, festi) kb. 3 db 400 ml-es flakont fogyasztok el évente.
Pár napja egy Glamour-kuponért kipróbáltam az itt preferált lila Ultime-ot. Hááát... A semminél tényleg több egy fokkal, de a L'Orealt meg sem közelíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 10.

Morci

2012. augusztus 16.

Nekem nagyon vékony szálú a hajam, miután a Tiginél megszüntették a Big & Bigger habot, ezt a terméket ajánlotta a fodrászom. Elégedett vagyok vele, nagyon jól dúsít és tartós a hatása, ráadásul szép fényt ad a hajnak. Nem olcsó ugyan, de jóval kevesebb kell belőle, mint a drogériás társaiból, így hosszú távon megtérül az ára. (És a megfelelő mennyiséget használva nem is ragad).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

HBrigi

2011. december 9.

Nekem ragadós, nehezen szárítható (a körkefe beleakad), a végeredmény pedig durvább tapintású haj. Gondolom az erős fixáló hatás miatt. Jobban szeretem a puha, dús, rugalmas loknikat, ettől olyan merev tartású a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 9.

fabkitti

2011. augusztus 19.

A legjobb hajhab, szó szerint erőt és tartást ad a hajnak. Amikor a hajadra akarod felvinni megfigyelheted mennyire tömény habjának állaga,ezért is nagyon gazdaságos.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Triacetin 0 0