L'Oreal Paris

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2014. január 24.

Kategória:   Hajápolók

A használatok során fokozatosan vastagítja a hajszálakat. A FILLOXANE bejut a hajszálakba és szétterjed, hogy azokat belülről vastagítsa meg. Az így létrejött anyag minden használat után a hajban marad, így a haj egyre vastagabb lesz.

wildrose

2020. március 24.

Kellemes illatú, könnyű állagú booster, a hajpakoláshoz adva elég látványosan vastagabbá teszi a hajszálakat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

kalavirag

2016. november 3.

Nagyon jó kis termék, a balzsamba szoktam tenni belőle, sokáig elég és hozza a várt eredményt, többen megkérdezték, hogy mit használok :D

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lacey

2016. január 23.

A páromtól kaptam próba gyanánt, és meg vagyok vele elégedve. A száraz, vékony szálú, tartás nélküli hajammal egyszerűen csodát tesz, vastagabbnak és erősebbnek tűnik tőle. Igazából nem ezzel a családdal használom, bio samponnal kezdek és utána hajkúrába/hajpakolásba keverem be a boostert, szóval merem ajánlani más termékekkel is. :)
Az öt csillag csak az ára miatt nem jár, tudom én, hogy a minőséget meg kell fizetni, de ilyen kis dózis ilyen árhoz mérten nem az én pénztárcámnak való.(Mi 1200 körül vásároltuk.) Mint említettem, a páromtól kaptam, én biztos nem vettem volna meg magamnak. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Pattu

2015. január 15.

Egy ideig használtam a sampont is, és a balzsamot is. Az tuti, hogy én az illatába teljes mértékben beleszerettem, az eddigi legjobb illatú készítmény amivel valaha találkoztam.
Nekem a problémám az volt vele, hogy hiába hagytam rajta a hajamon akár 15 percre is, megküzdöttem utána kifésüléssel. Puhának puha lesz tőle a haj, de semmi extra (az illatán kívül :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

varaviri

2014. augusztus 2.

Az én hajamat nagyon elnehezítette, de ami még rosszabb volt, hogy iszonyú sztatikussá tette. Még fésülnöm sem kellett, egy sima pulcsi felvételtől is azonnal szállt össze-vissza. Pedig amúgy kedvelem az Elseve samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Martilla

2014. május 6.

Muszáj megosztanom az élményeimet a Fibralogy családról, hátha valakin segítek vele. :-)
Kicsit kétkedve vettem meg a sampon+balzsam kombót, de gondoltam, hogy egy próbát megér. Elég vékonyszálú a hajam és bár elég sűrű, igen hamar összeesik, mivel nincs tartása. Ez azt jelenti, hogy általában reggel mosom meg és akkor egész nap jól áll, ha egyszer alszom vele, akkor már nem az igazi. A nagy problémám, hogy repked és felugrik a hajam, mert valóban „nincs benne anyag”. A hajszálvastagításban nem hiszek és reméltem, hogy ha kicsit legalább „elnehezíti” a hajam ez a szer, akkor már nyert ügyem van. Két sima sampon+balzsamos mosás után megvettem a boostert is. Mintha most jöttem volna a fodrásztól! Nekem egy csoda, csak ajánlani tudom annak, akinek ilyen összesős haja van, mint nekem. Egyelőre az egész családot használom, de szerintem a booster a kulcs. Az igaz, hogy kicsit valóban szárazabb lesz a hajam, de most mást kenek rá hajformázáskor (hajhabot semmiképpen sem!) és így szuper. Egyébként szerintem valóban nem vastagítja as zálakat, csak valahogy nagyobb a volumene és összefogva vastagabbnak tűnik. Gondolom a filloxane valami speciális szilikon féleség lehet, ami bevonja a hajszálakat. De én azt se bánom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 6.

Szütyő Beauty blog

2014. február 2.

Kicsit több mint 1 hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal dúsabbnak tűnik a hajam, ha ezt is belekeverem a hajpakolásomba. 1-2 napig tart a hatása kb, de szerintem újra fogom venni, mert úgy tűnik bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A L'Oreal által szabadalmaztatott összetevő, mely állításuk szerint volument, vastagságot biztosít a hajnak. Az összetevővel vékony szálú hajra szánt samponokban, balzsamokban és hajformázó termékekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.