L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: misoko, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajápolás

Fényszérum melírozott hajra

Kisimítja és fényessé varázsolja a melírozott tincseket. Felfokozza a melír intenzitását a teljes hajon. Selymes és természetes tapintást ad.

Hajmosás után kis mennyiséget tegyünk a tenyerünkbe és vigyük fel a hajra. Szép fényt biztosít.

Kreszta90

2012. szeptember 26.

Nem melírozott ugyan a hajam, de használom, mert nagyon jó az illata finom kis gyümölcsös és szép fényt is ad a hajnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Monee

2012. szeptember 25.

Ez a fényszérum valami isteni, ez az illat, megőrülök érte. Nekem hajvégápolónak nem vált be, de nem is bántam :) Csillogó és isteni málna illatú lett a sörényem tőle, parfüm már nem is kellett mellé..sajnos már nem mozgok ebben az árkategóriában, de amúgy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Szofett

2012. február 27.

Nagyon szeretem! Állandóan vasalom a hajam, és mióta ezt használom sokkal kevésbé törik a szálak vége. Egyáltalán nem zsírosítja a hajam, az illata fini, de nem marad meg húsz percnél tovább. Nekem is hajvégápolóként adták a fodrászkellékesnél, itthon vettem észre hogy igazából fényszérum, de mindkét téren maximálisan megállja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Montelino

2011. december 9.

A fodrászkellékesnél ezt hajvégápolónak nevezték, holott fényszérum van ráírva, de tényleg jó hajvégápolónak is. Én a hajam alsó harmadára kentem mindig, elég volt 2 csepp belőle, nagyon gazdaságos, nekem több, mint egy évig elég volt (pedig heti 2-3 alkalommal mostam hajat), száraz hajra kentem. Fényt is adott a hajvégeim sem töredeztek annyira. Nem zsírosítja a hajat az illata pedig kifejezetten finom gyümölcsös. 3 éve még 2600Ft volt az ára ami 50ml-hez képest nagyon jó ár volt. Sajnos már elköltözött az a fodrászkellékes akinél itt megtudtam venni kül. biztosan újravenném. A Schwarzkopf Magic Gloss nem vált be ennyire és az Alfaparf hajvégápoló, Balea hajvégápoló sem. Melírozott hajra ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.