L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

AszusZ

2021. június 6.

Nekem bevált. Nagyon jól elfedi a az ősz hajszálaimat a fejtetömön ahol már lenőtt a festék. De valami borzalom használni akár hogy nyomom köpköd össze vissza ha csak finoman alig nyomom akkor is. Még a jó isten is barna tőle. Nah az meg hogy agy fagyást kapok tőle... ettől teljesen kész vagyok. Mindegy lényeg a lényeg jól fed. Tehát nekem újra vevős hacsak nem találok valami jobbat aminek nem ilyen nehézkes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

katalinmester13

2018. november 1.
Megjelenéséig szempillaspirállal ügyeskedtem a választéknál megjelenő lenövések eltüntetésére. Elég sok időt vett igénybe. A másik márka hasonló funkciót betöltő termékei között nem találtam feketét, ezért kénytelen voltam megvenni a drágaszágomat. Azóta féláron szerzem be az ilyen meg olyan napokon. Szerintem hiánypótló termék. Hajat nem lehet festeni másfél-két hetente. De igénytelennek sem tűnhetünk a lenövés miatt. Egy kicsit fröcsköl, de letörlöm. Fura tapintású, kezet, körmöt befogó. Igyekszem nem beletúrni a hajamba. Ha a férjem borzolja, úgy is tudja, hogy mire számítson, így nem borzolja az idegeit sem. Pár napig kitart, nem kell minden nap fújkálni. Hajmosásnál kimosódik. Napszemüveget ilyenkor inkább ne toljuk a fejtetőre. Megfogja, majd megy az orra, arcra. Napszemcsi a dekoltázsra. Emiatt kerestem nyárra más megoldást (porállagút), de nem vált be. Visszatértem. 3. vagy 4. példány elhasználásánál tartok. Lenövésre ennél jobb megoldást még nem találtam.

2021. március 7.
Változtattam hajszínemen: feketéről sötétbarnára. Így ebből most egy dark brown árnyalatút használtam el. Ugyanolyan elégedett vagyok vele, mint a feketével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

2018. november 1.

Nellarosa

2021. február 18.

Semmit nem csinált a legvilágosabb árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Semmit nem csinált a legvilágosabb árnyalat.

agneza

2020. október 20.

2 árnyalatot vettem meg, mert nem tudtam eldönteni melyik lesz jó.
Igaz a sötétebbiket próbáltam ki, és picit eltér a hajszínemtől, de nagyon tetszik a hatása. Eddig mindig fodrászhoz rohangáltam, a köztes időben pedig zavart a lenövés, de ez a spray nagyon bevált nekem.
Óvatosan kell fújni és hajlamos pöttyözni, de letörölhető. Elégedett vagyok vele, biztos el fogom fújkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

2 árnyalatot vettem meg, mert nem tudtam eldönteni melyik lesz jó.

llucia

2020. augusztus 17.

A lenőtt hajat befogja, elsődleges célját teljesíti.
Negatívum: az esetleges frissen mosott hajat egyből bezsírosítja a festék, viszket a fejbőr, és apró pikkelyekben pereg le a bőrre. (fül, homlok)
Csak vészmegoldásnak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

A lenőtt hajat befogja, elsődleges célját teljesíti.
Csak vészmegoldásnak tudom elképzelni.

Freegine77

2020. augusztus 9.

UPDATE: Többfajta terméket kipróbáltam az elmúlt évek alatt, és továbbra is ezt veszem, nekem tökéletesen bevált. Sajnálom, akinek nem.

Hajhullás miatt már nem használok hajfestéket, a színező pedig iszonyú hamar lekopik. Elolvastam az összes véleményt, és teljesen tanácstalan lettem. Elhatároztam magam, megvettem, hiszen egyszer belefér.
Nem bántam meg, imádom! Csak tudni kell használni!! Lassan fújom a hajamra, éppen csak megnyomom a tetejét. Azonnal befedi a lenövést és az ősz szálakat.
Utána átfésülöm a következő tincset, mint hajtő festésnél, és így tovább. Nem nyúlkálok a hajamba, nem simogatom, nem értem mások miért tapizzák össze rögtön :O
Nincs az az érzés, hogy lenőtt a hajam, hullik a hajam, és emiatt mindenki engem bámul az utcán. Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

DNM

2020. július 28.

A hamvas barna van itthon, teljesen megfelel a (festett) hajszínemnek, be szoktam vetni ha nagyon muszáj. A fújófejből tűl erősen és nyíl egyenesen jön ki a festék, így könnyen foltos lesz a hatás. Lepereg és nagyon fog, ha hozzáérek a fejemhez, azonnak koszosnak tűnik a kezem. Viszont ha s.o.s el kell tüntetni a lenövést, akkor arra jó, mert tényleg színez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

nhajni

2020. június 29.

A sötétbarna árnyalatot vettem meg. Nekem nincs festve a hajam, így nem kifejezetten tőfestésre használom. Van pár ősz hajszálam, hála az égnek kb. egy helyen, de emiatt még nem festeném be az egész hajam. Így gondoltam ezzel még egy darabig ezt kitolhatom. Azt kell hogy mondjam működik!!! :)))) Óvatosan kell használni és jobb egy sötét színű törcsit a vállra tenni, plusz még a kezemmel védem az arcom, mert a kis apró cseppek szállnak mindenfele. DE hamar lejön onnan ahova amúgy nem szeretnénk belőle tenni. :) Szerintem szuper cucc, ha rájöttél a technikájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Brigcsy

2020. június 23.

Én a sötétbarnát használom. Nekem be fedi az ősz hajszálakat is, viszont nem tartós egyáltalán és eléggé "engedi" a színét is. Ideig- óráig jó csak. Én akkor használom, ha közbe jön valami esemény és előtte nincs időm fodrászhoz menni. Arra tökéletes. De mosástól mosásig nem tart...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

norisz

2020. április 24.

Szőke hajra szinte használhatatlan. Pedig csak melírozott, kb. középszőke a hajam, de ugyanannyi hatása volt, mint amikor száraz sampont használok (csak az negyed annyiba kerül). Light Blonde színnel próbálkoztam. A két csillag max azért jár, mert édesanyámnak a sötétbarna hajára viszont nagyon-nagyon jó, évek óta használja már. Akár heteket is tud vele nyerni. CSAK a látható helyekre (hajtő) fújja fel és nagyon óvatosan! Így nem fogja meg a párnát és nem nehezíti el a haját. Szóval barna hajra tök jó tényleg, de szőke hajra konkrétan bűn ilyet árulni mert totál hatástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891