L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray sötétszőke
Ár: 700 , Eladó: pigglypig
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
tothka76

2019. november 12.

A fekete árnyalatot használom. Számomra tökéletesen bevált. A dm-es és a Rossmann terméke elbújhat mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

SugarB

2019. október 22.

Cold Brown árnyalatot használok középbarna hajtövekre, és nagyon szépen lefedi pár napra. Nem zsírosít, nem tapaszt össze, nem viszket a a fejem tőle, teszi a dolgát. Negatívumok, hogy kicsit szöszösíti a hajat, és borzasztóan a folyat a spray(második flakonnal taposom, mindkettőnél tapasztaltam ezt a problémát felrázás után is ), nagyon óvatosan kell használni ha nem akarom, hogy minden olyan legyen. Négy csillagot megér arra pár alkalomra, amikor érte nyúlok. Hiánypótló termék volt, örülök, hogy kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

barbigirl21

2019. október 21.

A lenövést par napra elfedi nagyjából, de az ősz hajszálakat szinte semennyire :( Nekem tehát nem segítség. Hasznos, hogy vannak már ilyen termékek is, de aki őszülés miatt szeretne ezzel kitolni a festési időt, annak nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Ascyra

2019. október 17.

A cold brown árnyalatát használom és nagyon hálás vagyok a készítőinek, hogy létezik. Mivel szeretném a sötétbarnámat előbb-utóbb szőkén látni ismét, nekem nagy segítség, hogy a tőfestést csak másfél havonta kell megejtenem, világosabb árnyalatokkal. Így nagyon nagy átmenet sincs, mert a hajam többi része addig is kopik. Gumikesztyűvel védem ki a pöttyözést, tökéletes a takarása, némi gyakorlat után már csak 1-2 perc hajmosás után felfújni. Az ára viszont nagyon borsos, emiatt keresgélek egy olcsóbb változatot. Amennyiben nem találnék, vagy nem lenne jó minőség, mindenképp ezt fogom venni. -1 csillag, kizárólag az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

flaghunter

2019. szeptember 19.

Nekem nagy segítség, mert nincs mindig időm, hogy akkor fessek hajat, amikor már tényleg kellene. Ezzel 2-3 hetet is nyerek. A sötétbarnát használom, ami nagyjából ugyanaz az árnyalat, mint a hajam többi része. A kezemmel egy ernyőt formázok a homlokomnál és nem lesz pöttyös az arcom. A kezemről utána simán le tudom mosni a festéket. Úgyhogy bevált és újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

szeronik

2019. augusztus 24.

Nekem bevált, két festés között a zavaró ősz hajszálakra használom, arra tökéletes, de nem biztos, hogy teljes lenövésre is jó.
Használata kicsit nehézkes, de meg kell szokni, vigyázni kell, hogy ne fogja be az arcot, ruhát.
Jó a fedése, jó a szín (dark blond-ot használom, barna hajúaknak jó!!), azért kicsit kopik, tehát nem bírja hajmosásig teljesen, de a célnak megfelel, pár héttel ki tudom tolni a festést. Korábban próbáltam a Syoss termékét, de az katasztrófa volt. Ez használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lina14

2019. május 30.

Naszóval...
A mahagony brown árnyalat van meg, ami vörösesebb hajra van kitalálva. nekem a festett vörös hajamhoz szépen passzol. A fújóka kör alakú, így kerek lesz a festék alakzata amikor kijön, nekem egy laposabb forma jobban működött volna, nem lett szép a hajvonalam emiatt (is). Amásik, hogy elég nehéz lenyomni, így vagy túl sok vagy túl kevés lesz az anyag amit kifújok. Gyorsan szárad, így ha rossz helyre megy, nem nagyon lehet javítani, csak teljesen lemosni és fújni. Természetellenes is a festék finise. Nem is tartós, ugye csak egy mosásig tart. Nekem szerencslre nem fogta össze semimet sem, de végeredményben nem lett valami szép.
Az egyetlen dolog amira tudom használni, hogy kész smink fölé egy-két finom fújással lehet mű-szeplőket kreálni, természetes színe van, és nem fogja be a bőrt. SZIGORÚAN elkészült smink fölé, tesztelve a bőrön ( nálam nem okozott irritációt), saját felelősségre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Naszóval...

Lilly83

2019. március 8.

A sötétbarna változatát használom. Nekem szerencsére bevált, mert sikerült a színt úgy eltalálni, hogy pont megegyezik a festett hajam színével. Tökéletesen eltünteti a lenövést, így 2-3 héttel is ki tudom tolni a következő hajfestés időpontját. A használatát viszont meg kell tanulni, mert befogja a ruhát, ha véletlenül rákerül. Pici ügyesség kell hozzá, de semmi extra. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

hollyg

2019. március 6.

Nekem bevált, a sötétbarnát használom amikor már van egy kis lenövés de még nem tudok festetni. Átmeneti megoldásnak tökéletes. Sokáig elég mert csak a látványos helyekre fújom. Nekem nem viszket és nem is fröcsög. A fejbőrt viszont megfogja, ügyesen kell fújni. Sztem praktikus megoldás, nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Brazilparty

2019. január 22.

A lenövések elfedésére használnám ezt a terméket, de több problémám is van vele. Egyrészt nekem irtózatosan viszket tőle fejbőröm, ha meg belenyúlok a hajamba, fog mint a bánat, ujjamat, sapkát-napszemcsit-kispárnát,úgyhogy nagyon nagyon vészhelyzet megoldásnak használom és max. egy napig bírom, mielőtt hajat mosnék. A fedése amúgy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891