L'Oreal Paris

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Hajápolás

Egyenesen a hajtövekre kell fújni; tökéletesen elrejti az ősz hajszálakat, lenövéseket. Hatása a következő hajmosásig tart.

6 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Freegine77

2020. augusztus 9.

UPDATE: Többfajta terméket kipróbáltam az elmúlt évek alatt, és továbbra is ezt veszem, nekem tökéletesen bevált. Sajnálom, akinek nem.

Hajhullás miatt már nem használok hajfestéket, a színező pedig iszonyú hamar lekopik. Elolvastam az összes véleményt, és teljesen tanácstalan lettem. Elhatároztam magam, megvettem, hiszen egyszer belefér.
Nem bántam meg, imádom! Csak tudni kell használni!! Lassan fújom a hajamra, éppen csak megnyomom a tetejét. Azonnal befedi a lenövést és az ősz szálakat.
Utána átfésülöm a következő tincset, mint hajtő festésnél, és így tovább. Nem nyúlkálok a hajamba, nem simogatom, nem értem mások miért tapizzák össze rögtön :O
Nincs az az érzés, hogy lenőtt a hajam, hullik a hajam, és emiatt mindenki engem bámul az utcán. Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

DNM

2020. július 28.

A hamvas barna van itthon, teljesen megfelel a (festett) hajszínemnek, be szoktam vetni ha nagyon muszáj. A fújófejből tűl erősen és nyíl egyenesen jön ki a festék, így könnyen foltos lesz a hatás. Lepereg és nagyon fog, ha hozzáérek a fejemhez, azonnak koszosnak tűnik a kezem. Viszont ha s.o.s el kell tüntetni a lenövést, akkor arra jó, mert tényleg színez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

nhajni

2020. június 29.

A sötétbarna árnyalatot vettem meg. Nekem nincs festve a hajam, így nem kifejezetten tőfestésre használom. Van pár ősz hajszálam, hála az égnek kb. egy helyen, de emiatt még nem festeném be az egész hajam. Így gondoltam ezzel még egy darabig ezt kitolhatom. Azt kell hogy mondjam működik!!! :)))) Óvatosan kell használni és jobb egy sötét színű törcsit a vállra tenni, plusz még a kezemmel védem az arcom, mert a kis apró cseppek szállnak mindenfele. DE hamar lejön onnan ahova amúgy nem szeretnénk belőle tenni. :) Szerintem szuper cucc, ha rájöttél a technikájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Brigcsy

2020. június 23.

Én a sötétbarnát használom. Nekem be fedi az ősz hajszálakat is, viszont nem tartós egyáltalán és eléggé "engedi" a színét is. Ideig- óráig jó csak. Én akkor használom, ha közbe jön valami esemény és előtte nincs időm fodrászhoz menni. Arra tökéletes. De mosástól mosásig nem tart...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

norisz

2020. április 24.

Szőke hajra szinte használhatatlan. Pedig csak melírozott, kb. középszőke a hajam, de ugyanannyi hatása volt, mint amikor száraz sampont használok (csak az negyed annyiba kerül). Light Blonde színnel próbálkoztam. A két csillag max azért jár, mert édesanyámnak a sötétbarna hajára viszont nagyon-nagyon jó, évek óta használja már. Akár heteket is tud vele nyerni. CSAK a látható helyekre (hajtő) fújja fel és nagyon óvatosan! Így nem fogja meg a párnát és nem nehezíti el a haját. Szóval barna hajra tök jó tényleg, de szőke hajra konkrétan bűn ilyet árulni mert totál hatástalan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Andi007

2020. március 4.

A mahagóni árnyalatú van meg, már a negyediket használom. Göndör hajam van, ha ügyesen fújom szépen befedi az ősz lenövést. Nem szeretek túl gyakran hajat festeni ezért sokat használom ha már feltűnő. Kicsit szárítja a hajam. Nekem bevált, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 4.

infernal

2020. január 12.

A feketét vettem meg kipróbálásra, de nem jött be. Abszolút semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

A feketét vettem meg kipróbálásra, de nem jött be. Abszolút semmi hatása.

tothka76

2019. november 12.

A fekete árnyalatot használom. Számomra tökéletesen bevált. A dm-es és a Rossmann terméke elbújhat mellette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

SugarB

2019. október 22.

Cold Brown árnyalatot használok középbarna hajtövekre, és nagyon szépen lefedi pár napra. Nem zsírosít, nem tapaszt össze, nem viszket a a fejem tőle, teszi a dolgát. Negatívumok, hogy kicsit szöszösíti a hajat, és borzasztóan a folyat a spray(második flakonnal taposom, mindkettőnél tapasztaltam ezt a problémát felrázás után is ), nagyon óvatosan kell használni ha nem akarom, hogy minden olyan legyen. Négy csillagot megér arra pár alkalomra, amikor érte nyúlok. Hiánypótló termék volt, örülök, hogy kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

barbigirl21

2019. október 21.

A lenövést par napra elfedi nagyjából, de az ősz hajszálakat szinte semennyire :( Nekem tehát nem segítség. Hasznos, hogy vannak már ilyen termékek is, de aki őszülés miatt szeretne ezzel kitolni a festési időt, annak nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891