L'Oréal Paris

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2023. május 31.

Kategória:   Hajápolás

• egyetlen használat után is hatásos
  • egyenletesen elfedi az ősz hajszálakat és a lenövést
  • finomítja a hajszálak színátmenetét
  • nem hagy nyomot a ruházaton
  • bármikor és bárhol könnyen használható
  • egészen a hajmosásig a hajon marad

9 színben kapható, az INCI a szőke változatra vonatkozik.

Ár: 1500 , Eladó: orsi22
Állapot: 3 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest vagy packeta/fox, fizetés: Előreutalást követően
Ár: 1499 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

katalinmester13

2018. november 1.
Megjelenéséig szempillaspirállal ügyeskedtem a választéknál megjelenő lenövések eltüntetésére. Elég sok időt vett igénybe. A másik márka hasonló funkciót betöltő termékei között nem találtam feketét, ezért kénytelen voltam megvenni a drágaszágomat. Azóta féláron szerzem be az ilyen meg olyan napokon. Szerintem hiánypótló termék. Hajat nem lehet festeni másfél-két hetente. De igénytelennek sem tűnhetünk a lenövés miatt. Egy kicsit fröcsköl, de letörlöm. Fura tapintású, kezet, körmöt befogó. Igyekszem nem beletúrni a hajamba. Ha a férjem borzolja, úgy is tudja, hogy mire számítson, így nem borzolja az idegeit sem. Pár napig kitart, nem kell minden nap fújkálni. Hajmosásnál kimosódik. Napszemüveget ilyenkor inkább ne toljuk a fejtetőre. Megfogja, majd megy az orra, arcra. Napszemcsi a dekoltázsra. Emiatt kerestem nyárra más megoldást (porállagút), de nem vált be. Visszatértem. 3. vagy 4. példány elhasználásánál tartok. Lenövésre ennél jobb megoldást még nem találtam.

2021. március 7.
Változtattam hajszínemen: feketéről sötétbarnára. Így ebből most egy dark brown árnyalatút használtam el. Ugyanolyan elégedett vagyok vele, mint a feketével.

2022. szeptember 10.
Másfél évig elég volt. Vettem közben egy másik márka ugyanezen funkciót betöltő termékét. Még nem próbáltam, de a biztonság kedvéért beszereztem ebből is egyet, nehogy megoldás nélkül maradjak.

2023. augusztus 2.
Jól tettem, hogy beszereztem. Az új termék borzalmas. Csak egyszer próbálkoztam vele. Macerás volt felkenegetni a hajtövekre. Tehát továbbra sem találtam ennél jobbat. Majdnem egy évig kitartott ez a példány. Jöhet a következő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 2.

2018. november 1.

2021. március 7.

2022. szeptember 10.

Yeliz

2022. április 7.

Sajnos 2 hetente járhatnék hajat festetni, ha nem lenne ez a kis csoda, ami tökéletesen befedi a töveket. 2 hibája van: kicsit köpköd felvitelkor és néha az arcom is olyan lesz, de már elég gyakorlott vagyok, 2. hiba, hogy nyáron ha melege van az embernek éjszaka, akkor szereti összefogni a párnahuzatot is (de a mosógép kiszedi a foltot) így már nagyon sokszor újra vásároltam ezt a terméket, mert még nem találtam nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 7.

Laura

2022. január 10.

A sötét tőre valót vettem meg. Borzalmas. Elrontja a szép szőke hajamat mert sárga foltot csinál a hamvas hajamra. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

AszusZ

2021. június 6.

Nekem bevált. Nagyon jól elfedi a az ősz hajszálaimat a fejtetömön ahol már lenőtt a festék. De valami borzalom használni akár hogy nyomom köpköd össze vissza ha csak finoman alig nyomom akkor is. Még a jó isten is barna tőle. Nah az meg hogy agy fagyást kapok tőle... ettől teljesen kész vagyok. Mindegy lényeg a lényeg jól fed. Tehát nekem újra vevős hacsak nem találok valami jobbat aminek nem ilyen nehézkes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 6.

Nellarosa

2021. február 18.

Semmit nem csinált a legvilágosabb árnyalat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Semmit nem csinált a legvilágosabb árnyalat.

agneza

2020. október 20.

2 árnyalatot vettem meg, mert nem tudtam eldönteni melyik lesz jó.
Igaz a sötétebbiket próbáltam ki, és picit eltér a hajszínemtől, de nagyon tetszik a hatása. Eddig mindig fodrászhoz rohangáltam, a köztes időben pedig zavart a lenövés, de ez a spray nagyon bevált nekem.
Óvatosan kell fújni és hajlamos pöttyözni, de letörölhető. Elégedett vagyok vele, biztos el fogom fújkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

2 árnyalatot vettem meg, mert nem tudtam eldönteni melyik lesz jó.

llucia

2020. augusztus 17.

A lenőtt hajat befogja, elsődleges célját teljesíti.
Negatívum: az esetleges frissen mosott hajat egyből bezsírosítja a festék, viszket a fejbőr, és apró pikkelyekben pereg le a bőrre. (fül, homlok)
Csak vészmegoldásnak tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

A lenőtt hajat befogja, elsődleges célját teljesíti.
Csak vészmegoldásnak tudom elképzelni.

Freegine77

2020. augusztus 9.

UPDATE: Többfajta terméket kipróbáltam az elmúlt évek alatt, és továbbra is ezt veszem, nekem tökéletesen bevált. Sajnálom, akinek nem.

Hajhullás miatt már nem használok hajfestéket, a színező pedig iszonyú hamar lekopik. Elolvastam az összes véleményt, és teljesen tanácstalan lettem. Elhatároztam magam, megvettem, hiszen egyszer belefér.
Nem bántam meg, imádom! Csak tudni kell használni!! Lassan fújom a hajamra, éppen csak megnyomom a tetejét. Azonnal befedi a lenövést és az ősz szálakat.
Utána átfésülöm a következő tincset, mint hajtő festésnél, és így tovább. Nem nyúlkálok a hajamba, nem simogatom, nem értem mások miért tapizzák össze rögtön :O
Nincs az az érzés, hogy lenőtt a hajam, hullik a hajam, és emiatt mindenki engem bámul az utcán. Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

DNM

2020. július 28.

A hamvas barna van itthon, teljesen megfelel a (festett) hajszínemnek, be szoktam vetni ha nagyon muszáj. A fújófejből tűl erősen és nyíl egyenesen jön ki a festék, így könnyen foltos lesz a hatás. Lepereg és nagyon fog, ha hozzáérek a fejemhez, azonnak koszosnak tűnik a kezem. Viszont ha s.o.s el kell tüntetni a lenövést, akkor arra jó, mert tényleg színez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

nhajni

2020. június 29.

A sötétbarna árnyalatot vettem meg. Nekem nincs festve a hajam, így nem kifejezetten tőfestésre használom. Van pár ősz hajszálam, hála az égnek kb. egy helyen, de emiatt még nem festeném be az egész hajam. Így gondoltam ezzel még egy darabig ezt kitolhatom. Azt kell hogy mondjam működik!!! :)))) Óvatosan kell használni és jobb egy sötét színű törcsit a vállra tenni, plusz még a kezemmel védem az arcom, mert a kis apró cseppek szállnak mindenfele. DE hamar lejön onnan ahova amúgy nem szeretnénk belőle tenni. :) Szerintem szuper cucc, ha rájöttél a technikájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.