KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 19.

A L'oreal első szemöldök pomádéja. A magasan pigmentált, könnyed textúra gondoskodik a természetes kinézetű szemöldökökről.

Ár: 2000 , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2200 Ft , Eladó: Andzsella
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás, foxpost (800 Ft plusz költség - ha tudtok jobb alternatívát kérlek írjátok meg)

iloveyoued

2018. október 9.

A világosabbik árnylat van meg nekem. Elsőre nagyon tetszett,jól és szépen lehetett vele dolgozni, de amint elhasználódik a felső réteg valóban becsomósodik és már nem is lehet vele olyan szépen dolgozni.Kár érte,mert a csomagolás is tökre rendben van. :((

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Gingerbread21

2018. október 8.

Nagy lelkesedessel vettem meg a tavaszi glamour napok alkalmaval felaron. Nagyjabol 2 honap utan eleg durvan szarazza valt, csomosodott es lehetetlen volt felhasznalni. Aztan rajottem, hogy 1-1 csepp olivaolajjal elkeverve finoman kenhetove valik. A szinevel nincsen bajom, nem kenodik ha puderrel fixalom de nem lett a kedvencem. Elhasznalom, mert nincs szivem kidobni de az tuti hogy legkozelebb inkabb az Inglot geljere ruhazok be helyette.

Gingerbread21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Ancsika77

2018. október 5.

Nem vált be.Nagyon száraz,csomós,nem lehet vele szép vonalakat húzni.Nagyon vártam hogy megvegyem,de most alig várom hogy elfogyjon.Nagy,száraz kupacokat vesz fel az ecset a tégelyből,lehetetlenség szépen eldolgolgozni a szemöldökön.A p2 pomádéja sokkal jobb.Bánom,hogy féláron kuponnal megvettem.Nem érte meg.

Ancsika77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

viki94

2018. július 31.

Egy ilyen árú terméktől nem azt várnám hogy csomósodjon es hulljon, ez nagyon idegesítő benne. Túl száraz. Kitöltéshez elmegy.

viki94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Tubi888

2018. július 19.

Eddig port használtam és a strandszezon miatt gondoltam kipróbálom!Nekem bevált!Jól bírja a vizet is!
Sokan írták, hogy nem szeretik az ecsetét nekem tökéletes! Szépen lehet vele dolgozni és kevés kell belőle!

Tubi888
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

M_Reni

2018. május 14.

Glamour napokon vettem. Nagyon jó kis termék. A saját ecset nem rossz, de nem is jó. Egy Artdeco szemöldök ecsettel használom, azzal nagyon szépen fel lehet vinni. Nagyon kevés is elég belőle, szinte csak hozzá érintem az ecsetet, szóval sokáig elég lesz. Nekem 5 csillag.

M_Reni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

gyongyikeolasz

2018. május 12.

Joy napokon szereztem be féláron és ez a legjobb szemöldök termék amit valaha használtam. Plusz pozitívum, hogy az ecsetet is nagyon jól lehet használni. Elég belőle kevés mert nagyon pigmentált.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. május 7.

Glamour napokon vettem, kiprobáltam több ecsettel is, aztan rájöttem, hogy az essence szemhéjtus ecsete tökéletes hozzá. Ha nem eleg vékony, tömött és kemény az ecset akkor potyog és csomósodik. Nagyon vékonyan kell belőle a festéket felszedni külonben csúnya lesz a végeredmény és a festék maga a kis tárolóban csomos lesz, amióta ezekre rájöttem tökéletesre tudom csinálni a szemöldökömet ezzel is, az alverdes verziót is nagyon szerettem, de ahhoz kellett a végén még szemöldök púderrel egy réteg, erre nem. Nem tudok még neki 5 csillagot adni, nem használom elég ideje, de visszajövök majd updatelni.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 7.

barbusci

2018. május 6.

Egyetértek mindenkivel, aki szerint csomósodik és potyog, való igaz., viszont nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni, pigmentált, ecset is használható, nincs az a ronda "vörös" hatás. Kedvenc lett, de a csomósodással lehetne valamit kezdeni, mert ront a minőségen.

barbusci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Ticsinky

2018. május 2.

Szuper termék!
Könnyű vele dolgozni, tartós és számomra a színe is tökéletes. (104 Brunette)
A termék csomagolása a kis ecsetkével nekem kifejezetten tetszik. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Szuper termék!
Könnyű vele dolgozni, tartós és számomra a színe is tökéletes. (104 Brunette)
A termék csomagolása a kis ecsetkével nekem kifejezetten tetszik. :)

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane

Ceresin 0 0