KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 19.

A L'oreal első szemöldök pomádéja. A magasan pigmentált, könnyed textúra gondoskodik a természetes kinézetű szemöldökökről.

Ár: 2200 Ft , Eladó: Andzsella
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás, foxpost (800 Ft plusz költség - ha tudtok jobb alternatívát kérlek írjátok meg)
Ár: 2300 Ft , Eladó: markidorka
Állapot: Új , Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Személyes átvétel,postázás banki átutalással
rekas

2019. január 12.

Joy napok alkalmával vettem meg ezt a terméket, mert nagyon érdekelt már hogy milyen lehet, de úgy gondoltam feláron nem lesz annyira pénzkidobás, ha nem válik be. Milyen jól tettem hogy megvettem, azóta szinte minden nap használom, nagyon könnyen tudok vele szemöldököt formázni, mint a vele kapott ecsettel, mint a sajátommal is.
Egy baj volt vele, hogy csak otthon vettem észre, hogy valaki már a boltban kinyitotta és kicsit belenyúlt, ez miatt lehet hogy már kicsit szárazabb állagában került hozzám a termék, de így is tudom még használni. Szerintem újra fogom venni ha egyszer elfogy.

rekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

saeszti

2019. január 10.

Nagyon szép szemöldököt lehet vele varázsolni. De az ara miatt érdemes glamour napokon beszerezni.

saeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

szanii

2019. január 7.

Kedvezményesen jutottam hozzá, teljes áron nem vettem volna meg. A mindennapjaim része, ezzel formázom a szemöldököm. A sötét árnyalat van meg, 104-es Brunette. Jól lehet vele dolgozni, szépen megtudom csinálni a szemöldököm vele. Sajnos az ecset feje benyomódott :D

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

vasariandi

2018. december 19.

Szerintem drogériás viszonylatban szuper kis termék. Az ecset hozzá se nem jó se nem rossz. Viszont ettől függetlenül is megéri az árát.
Könnyű vele dolgozni, szerintem inkább poros állaga van mint krémes.

vasariandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Könnyű vele dolgozni, szerintem inkább poros állaga van mint krémes.

JuditJuhasz

2018. november 4.

Glamour napok alkalmával vettem meg, nagyon nagy reményeket hozzáfűzve mert eddig bármivel próbálkoztam( ceruza,szemöldökspirál)nem vált be több okból. Gyönyörű szemöldökformát tudok vele készíteni,jól kitölti a réseket illetve a világos árnyalata tökéletes a szőke hajamhoz!Mivel ez az első pomádém így nem tudom a többi mivel tud többet,így összességében elégedett vagyok.

Amiért 4 csillagot adtam az a kissé zavaró szárazsága / csomósodása!Egy fél csepp arckrémmel összekeverve viszont újra krémes!

JuditJuhasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Julcsi89

2018. október 24.

A sötét árnyalatot vettem meg nekem nagyon nagy csalódás lett nem lehet vele szépen dolgozni, csomósodik. Alig várom hogy elhasználjam

Julcsi89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

iloveyoued

2018. október 9.

A világosabbik árnylat van meg nekem. Elsőre nagyon tetszett,jól és szépen lehetett vele dolgozni, de amint elhasználódik a felső réteg valóban becsomósodik és már nem is lehet vele olyan szépen dolgozni.Kár érte,mert a csomagolás is tökre rendben van. :((

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Gingerbread21

2018. október 8.

Nagy lelkesedessel vettem meg a tavaszi glamour napok alkalmaval felaron. Nagyjabol 2 honap utan eleg durvan szarazza valt, csomosodott es lehetetlen volt felhasznalni. Aztan rajottem, hogy 1-1 csepp olivaolajjal elkeverve finoman kenhetove valik. A szinevel nincsen bajom, nem kenodik ha puderrel fixalom de nem lett a kedvencem. Elhasznalom, mert nincs szivem kidobni de az tuti hogy legkozelebb inkabb az Inglot geljere ruhazok be helyette.

Gingerbread21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Ancsika77

2018. október 5.

Nem vált be.Nagyon száraz,csomós,nem lehet vele szép vonalakat húzni.Nagyon vártam hogy megvegyem,de most alig várom hogy elfogyjon.Nagy,száraz kupacokat vesz fel az ecset a tégelyből,lehetetlenség szépen eldolgolgozni a szemöldökön.A p2 pomádéja sokkal jobb.Bánom,hogy féláron kuponnal megvettem.Nem érte meg.

Ancsika77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

viki94

2018. július 31.

Egy ilyen árú terméktől nem azt várnám hogy csomósodjon es hulljon, ez nagyon idegesítő benne. Túl száraz. Kitöltéshez elmegy.

viki94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane

Ceresin 0 0