L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 19.

A L'oreal első szemöldök pomádéja. A magasan pigmentált, könnyed textúra gondoskodik a természetes kinézetű szemöldökökről.

AnitaCzN1978

2020. október 8.

Sok szemöldökceruza és por kipróbálása után vettem meg ezt a terméket és nagyon örülök, hogy volt bátorságom kiadni érte ennyi pénzt, az ez előtt használt, és egyébként tökéletesen bevált pár száz forintos ceruzák után.
Egyszerűen imádom.
Legalább három éve megvan már, azóta használom minden nap, és még legalább egy évig elég lesz, ahogy elnézem.
Időnként elkezd beszáradni, olyankor egyetlen csepp babaolajat cseppentek bele a reggeli használat után, így másnap reggelre, amikor ismét szükség van rá, megint kiváló az állaga.
A színe is szuper.
Szóval nekem nagyon tetszik ez a termék, igazán megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Egyszerűen imádom.
A színe is szuper.
Szóval nekem nagyon tetszik ez a termék, igazán megérte az árát.

Camillala

2020. május 27.

Féláron sikerült beszereznem Glamour napokon. Mindig ceruzával csináltam a szemöldököm, de mostmár el se hiszem, hogy bajlódhattam azokkal olyan sokáig, állandóan eltört na meg a sok hegyezgetés. Ez drágább ugyan, de 2 éve megvan és amennyi fogyott belőle az alapján jó lesz még 2 évig. Minden nap használom, mivel nagyon kevéske szemöldököm van, még itthonra is. 1 év után cseppentettem bele egy ici pici L'oreál hajolajat, amitől felfrissült, felpuhult, olyan lett mint újkorában.
Fekete hajam van (természetes, úgyhogy nem az a brutálisan sötét fekete, de fekete :)), de nekem ez a barna tökéletes szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

aveca15

2020. január 29.

Az itteni vélemények hatására voltam hajlandó 4000Ft-ot fizetni érte. Rengeteg szemöldökformázóval kísérleteztem már inkább kevesebb sikerrel,de azt hiszem, itt lehorgonyozok.
A színe telitalálat, nekem nagyon tetszik a tégely és az ecset dizájnja, az ecsete is egész precíz. A festék állaga megfelelő, gazdaságosan fel lehet vinni, mindennapos használat mellett is sokáig fog tartani, remélem, nem szárad be. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

bambieye

2019. november 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, eddig nagyon bevált. Az állaga is nagyon jó és a szín is tökéletes. A saját ecsetével is szépen lehet dolgozni vele,viszont nekem néha pereg. Az ára picit sok, de a porokhoz képest szebb hatást érek el vele szóval eddig megéri nekem.
Ez a rosegold szín meg teljesen megfogott😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Ez a rosegold szín meg teljesen megfogott😍

Tina84

2019. október 25.

Nagyon örülök hogy végül sok hezitálás után ezt a terméket vettem meg és nem valami más márkát. Sikerült tökéletes színt is találnom ami más márkáknál problémásabb volt. Nagyon jó a design, kézre áll, az ecset számomra teljesen jól használható és ideális, nagyon szépen tudom felvinni vele a terméket. A minősége szerintem kiváló, nagyon elégedett vagyok. Természetes az összhatás, nem jön le, így edzés vagy nagyobb izzadás után sem változott semmi. Egyedül az árát sokallom, de 50 %-os kuponnal már kifejezetten jó vétlenek számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

skin

2019. október 20.

Nekem a tökéletes! Annyi mindent kipróbáltam már ,de valahogy csak ez az a termék ami színügyileg teljesen passzol hozzám. Nem kell keverni úgy jó ahogy van. Egy perc alatt kész vagyok, mert a kis ferde keféjével nagyon könnyű mértani pontossággal kialakítani a szemöldök vonalát. Amiért még jobban szeretem az ,hogy láthatatlan. A legtermészetesebb szemöldök érhető el vele. Kiadós praktikus és reggeltől az esti lemosásig tart. Egy a titka mindig csak addig tartsd nyitva amíg kiveszed belőle a szükséges mennyiséget utána jól zárd be. Én egy éve használom és olyan mint az elején .Ez számomra az igazi csodaszer kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 20.

Zsofii88

2019. október 16.

Eddig mindig porral vagy ceruzával készítettem el a szemöldököm,gondoltam kipróbálom a pomádét is. Fél áron egész baráti az ára,és megkell mondjam kellemesen csalódtam. A szín is tökéletesen passzol, szupi természetes szemöldököt lehet vele csinálni! Szerintem félre is rakom a ceruzát,újravevős! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Virag0820

2019. október 2.

Ez az első pomádém, meg vagyok elégedve vele. A szín tökéletesen passzol. Én könnyen fel tudtam vinni, kb egy éve használom, de nem tapasztaltam nagy mértékű beszáradást. Az ecset is egész tűrhető amit a csomagolás rejt. Összességében jónak minősíteném, de biztosan van ennél minőségibb termék is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

BarbiiPLS

2019. július 21.

Most használok életemben először ilyen pomádét, nekem bejött/bevált, a színválasztás jó, egyelőre nem száradt még be, remélem nem is fog, nekem az ecset, amit hozzá jár, az is bevált. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Babuus

2019. május 20.

Túl árazott szemöldök formázó. Beszáradt egy hónap után. Csomós lett és használhatatlan. A kis ecset amit adnak hozzá nem jó semmire. Nem vennem újra. De a szín árnyalat legalább teli találat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Methicone

Ceresin 0 0