L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 19.

A L'oreal első szemöldök pomádéja. A magasan pigmentált, könnyed textúra gondoskodik a természetes kinézetű szemöldökökről.

Ár: 2200 Ft , Eladó: Andzsella
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás, foxpost (800 Ft plusz költség - ha tudtok jobb alternatívát kérlek írjátok meg)
Ár: 2300 Ft , Eladó: markidorka
Állapot: Új , Helyszín: Kiskőrös, fizetés: Személyes átvétel,postázás banki átutalással
Babuus

2019. május 20.

Túl árazott szemöldök formázó. Beszáradt egy hónap után. Csomós lett és használhatatlan. A kis ecset amit adnak hozzá nem jó semmire. Nem vennem újra. De a szín árnyalat legalább teli találat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

BlackTulip

2019. május 10.

Kedvenc!

- nincs vöröses árnyalata
- gyönyörűen pigmentált
- könnyű vele dolgozni
- való igaz beszárad, de szélén lehúzom a felesleget és már jó is, már van vagy egy éves az enyém és még mindig használható, fele biztos megvan, szinte
mindennap használom
- kiegészítem a L'oréal Brow Artist Plumper termékkel , szépen fixálja a szálakat a "feltöltés" után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Kedvenc!

- nincs vöröses árnyalata
- gyönyörűen pigmentált
- könnyű vele dolgozni
mindennap használom

bogiiiiiixxx

Korcsoport: < 18
2019. április 13.

Már fél éve használom és még mindig nem száradt be. Gyönyörű szemöldököt csinál. Az ára egy kicsit húzós de szerintem megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 13.

BDominika25

2019. március 26.

Nagyjából egy éven keresztül használtam és ezidő alatt 2x is újra vettem mert változott illetve beszáradt a cucc. Igazából ez egy viszonylag jó termék és tudom ajánlani is, bár van jobb alternatíva ennél, fele áron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

rekas

2019. január 12.

Joy napok alkalmával vettem meg ezt a terméket, mert nagyon érdekelt már hogy milyen lehet, de úgy gondoltam feláron nem lesz annyira pénzkidobás, ha nem válik be. Milyen jól tettem hogy megvettem, azóta szinte minden nap használom, nagyon könnyen tudok vele szemöldököt formázni, mint a vele kapott ecsettel, mint a sajátommal is.
Egy baj volt vele, hogy csak otthon vettem észre, hogy valaki már a boltban kinyitotta és kicsit belenyúlt, ez miatt lehet hogy már kicsit szárazabb állagában került hozzám a termék, de így is tudom még használni. Szerintem újra fogom venni ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

saeszti

2019. január 10.

Nagyon szép szemöldököt lehet vele varázsolni. De az ara miatt érdemes glamour napokon beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

szanii

2019. január 7.

Kedvezményesen jutottam hozzá, teljes áron nem vettem volna meg. A mindennapjaim része, ezzel formázom a szemöldököm. A sötét árnyalat van meg, 104-es Brunette. Jól lehet vele dolgozni, szépen megtudom csinálni a szemöldököm vele. Sajnos az ecset feje benyomódott :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

vasariandi

2018. december 19.

Szerintem drogériás viszonylatban szuper kis termék. Az ecset hozzá se nem jó se nem rossz. Viszont ettől függetlenül is megéri az árát.
Könnyű vele dolgozni, szerintem inkább poros állaga van mint krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Könnyű vele dolgozni, szerintem inkább poros állaga van mint krémes.

JuditJuhasz

2018. november 4.

Glamour napok alkalmával vettem meg, nagyon nagy reményeket hozzáfűzve mert eddig bármivel próbálkoztam( ceruza,szemöldökspirál)nem vált be több okból. Gyönyörű szemöldökformát tudok vele készíteni,jól kitölti a réseket illetve a világos árnyalata tökéletes a szőke hajamhoz!Mivel ez az első pomádém így nem tudom a többi mivel tud többet,így összességében elégedett vagyok.

Amiért 4 csillagot adtam az a kissé zavaró szárazsága / csomósodása!Egy fél csepp arckrémmel összekeverve viszont újra krémes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Julcsi89

2018. október 24.

A sötét árnyalatot vettem meg nekem nagyon nagy csalódás lett nem lehet vele szépen dolgozni, csomósodik. Alig várom hogy elhasználjam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cyclohexasiloxane

Ceresin 0 0