L'Oreal Paris

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2015. május 19.

Optikai retusálás, azonnal finomítja a pórusokat és a szabálytalanságokat. Ajánlott minden bőrszínre, 18-35 éves kor között.

-Agi-

2015. május 27.

Müllerben vettem féláron a pozitív külföldi vélemények alapján. Ugyanolyan, mint bármelyik szilikon alapú primer, tartós, mattít, de a teljes árát és a mennyiségét figyelembe véve biztosan nem veszem újra. Szerintem egy olcsóbb primer is képes hozni ezt a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.