L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

nonex00

2020. július 6.

Már régebb óta szerettem volna egy arcradírt rendszeresíteni. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Külön öröm volt, hogy fél áron jutottam hozzá. Nagyon érdekes bizsergető érzést nyújt használat közben, de azóta már próbáltam más arcradírt is (Himalaya) ami jobban bevált.

Összeségében, szerintem a teljes árát nem éri meg, de ha újra lenne esélyem féláron hozzájutni, akkor megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Bszsara

2020. június 18.

Olyan semmilyen ez a termék.. jó illata van kb ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Olyan semmilyen ez a termék.. jó illata van kb ennyi.

tinuwiell

2020. május 29.

Az illata mennyei, de a hatékonysága semleges. szerintem ez egy nagyon gyenge arcradír, annak lehet jó, akinek nagyon érzékeny a bőre. Én ennél a szemcsésebb, erősebb radírokat kedvelem. Mézzel és cukorral jobbat szoktam magamnak keverni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Fiszuli

2020. május 18.

Ma reggel használtam másodjára. Soha nem használtam eddig semmilyen arcradírt, örülök, hogy ennek adtam először esélyt. Arctisztítás és tonizálás után használtam, száraz bőrre vittem fel száraz ujjakkal, majd ezután langyos vízzel nedvesítettem be az ujjaimat és úgy masszíroztam percekig, nagyon óvatosan. Nagyon kellemes az a melegedés, amit közben érzek. Az illata nagyon tetszik, a mennyisége kiadós, biztos, hogy nem csak 10 alkalmat fog bírni. Eddig hetente egyszer használtam, nekem így elég. Tartottam tőle, hogy nekem kevés lesz a hatása, de hajlamos vagyok negatívabban értékelni az arcom, mint amilyen valójában. Lemosás közben is nagyon kellemes érzést ad, a langyos vízzel. A használata után maszkot szoktam feltenni, majd ez után még egy tonikos törlés, booster és hidratáló. Jól dolgozik együtt mindennel, a baba pofi tényleg napokig garantált utána. A későbbiekben majd meglátom, hogy emelem-e a dózist heti kétszeri alkalmazásra. Egyelőre elégedett vagyok, tetszik, nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

sziromniki

2020. május 12.

Nagyon kellemes a bőrhöz, kicsit melegedő érzetet hagy maga után használat közben. Nagyon kellemes illata van, én szeretem használni, de nem fogom újra venni! Ez nem a termék hibája, csak szeretnék áttérni a kémiai hámlasztókra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

getiimi

2020. május 8.

Egész jó termék, gyengéd a bőrhöz, de közben tisztítja és puha lesz utána. Már a másodikat használom, de most sem bizonyított, nélkülözhető a rutinomból.
Az egyetlen dolog, ami miatt 4 csillagot kap, hogy számomra kevés a szemcse benne, kicsit jobb tisztítást várnék el tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 8.

Katybaby

2020. április 19.

Nagyon szép lett a bőröm a termék használata után, kellemesen meleg érzete van! Az illatáról a tisztaság jut eszembe :D Tetszik, hogy a cukor elolvad a bőrömön!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Martincsa

2020. április 14.

Tetszik az illata. A számra is szoktam használni. Nem a legjobb radír a piacon, de nem is annyira rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Rea96

2020. április 4.

Akciósan vettem még egy ideje és azóta se fogyott el. Az illata tetszik, de nem éreztem semmi változást a használata után. Engem nem győzött meg ez a termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Zsanita

2020. január 16.

Szerintem ez egy nagyon szuper kis termék több szempontból is. Több hét használat után a következőket állapítottam meg:

1.) Felkenéskor: nem tudom melyik összetevője okozza ezt a hatást, de amint felkenem, az arcomat elönti egy kellemes melegség, mintha forró teát kornyolgatnék egy hideg téli napon. Nem viccelek, fizikailag érezni lehet ezt a bizsergést.

2.) Lemosás után: tükörsima lesz tőle a bőröm, eltűnnek a koszok, hibák, stb. Lehet, hogy eddig béna arcradírokat használtam, de ezt várnam el mindegyiktől.

3.) Használat után 1 nappal: kipróbáltam, hogy miután észrevettem egy kibukkanni akaró pattanást az orromon, gyorsan cselekedtem; lemostam sminklemosóval az arcom, bekentem ezzel és felkentem az éjszakai krémem. Reggelre semmi nem volt az arcomon.

Szerintem hosszú távon kevesebb a hiba a bőrömön és kevésbé látszanak a pórusaim is, és sminkeléskor az alapozó kevésbé hámlik le a száraz részeken. De emellett is fontos a kellő hidratálás! Tanácsos nagyon finoman dörzsölni az arcot vele, mivel a fizikai hámlasztók keményebben tisztítanak, mint a kémiai!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)