KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

NDCsilla

2018. november 12.

Kifejezetten megszerettem ezt a cukorradírt, többször újra vásároltam, s egy ideje csak ezt használom, heti egy alkalommal. Nekem nagyon tetszik az a "melegítő" hatás, amit használat során az arcon okoz, különösen ebben a hűvös időben kellemes érzet :) Az illata nekem nagyon tetszik. Rendkívül kevés mennyiség is elegendő belőle egy arctisztításhoz. Imádom, hogy egyáltalán nem szárít, viszont a használata után nagyon puhának, selymesnek érzem a bőrömet. Na meg extrán tisztának is. :) A pórusokat is szépen tisztítja, nekem nagyon bevált.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

gyucintia

2018. november 6.

Kb. 2 hónapja szereztem be, heti kétszer használom, nagyon puhává teszi az arcom, viszont használat után egy nappal sokkal zsírosabbnak érzem az arcom, lehet ez már nem lesz, ha heti egyszeri használatra váltok. A kinézete 10/10.
Sajnos a zsírossága a bőrömnek a használat után nem változott. Ezért 2 csillag

gyucintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Sajnos a zsírossága a bőrömnek a használat után nem változott. Ezért 2 csillag

BernhardtLora

Korcsoport: < 18
2018. október 30.

Legjobb arcradír amivel eddig találkoztam. Heti 2x használom és csodálatosan tisztítja az arcomat, nem alakulnak ki pattanások, már a mitesszereim mennyisége is csökkent. Kevés is elég belőle, használat után a bőröm puha és matt. Az egyetlen amit nem szeretek benne az az illata, de teljesen elhanyagolható.

BernhardtLora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 30.

Hermina99

2018. október 30.

Nem vártam tőle sokat, alapból kémiai hámlasztót használok, csak a kozmetikus után gyógyuló, hámló bőr eltávolítását akartam megpróbálni vele. Erre pedig tökéletesen alkalmas, lágy, az apró szemcséknek köszönhetően nem agresszív dörzsölés, hanem finom csiszolás érzetet ad. Az elhalt hámot eltávolítja, a krémek, alapozók határozottan szebben terülnek a használata után. Kuponnal vettem féláron, így azt mondom, bőven megérte, mennyiségét tekintve szerintem elég is lesz a téli időszakban.
Plusz pont, hogy az ajkaimat és merem vele kezelni, és öt csillag, amiért a férjemet is meggyőzte és hajlandó ő is használni.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

manokaa

2018. október 26.

Nem kell tőle nagy csodát várni az árához képest. Több ideje használom már és az elején mintha látható lett volna valami pici javulás de mostanában a használata után viszket az arcom és piros kiütéses lesz.

manokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

ocseszter

2018. október 12.

Nekem ez az első cukorradírom. Kuponnapokon sikerült beszereznem. Amikor kibontottam a tégelyt, kicsit keveselltem a termék mennyiségét, de amint megláttam, mennyire kevés is elég belőle, így elmúltak effelől a kételyeim. Elsőre kicsit ijesztő volt az inetnzív melegítő hatása, ám mivel ez rendszeres, gondolom normális mértékben melegít. Közvetlen utána nagyon szép a bőröm, összehúzza a pórusokat, és pihe.puha az arcom. Mivel ez a hatás nem tart tovább pár óránál, ezért 4*-ot adok a termékre, de érdemes kipróbálni. Az illata remek, és nagyon finom is (ha az ajkadra is használod) :D

ocseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

AniieCzego

2018. október 2.

Pfuuuu teljesen oda meg vissza vagyok érte! Nekem nagyon bevállt, sokkal szebbek, picibbek a pórusaim, az arcom utána olyan mint a bársony. Alig várom mindig, hogy felkenjem. Az illata, állaga 10. Nagyon kellemes érzés amikor a bőrőn van, nem kellti azt az érzést, hogy “jjajj mindjárt elszakad az arcom”... szóval nekem nagyon jó. Utána mindig teszek az arcomra ugyancsak L’oreal hidratálót. :)

AniieCzego
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

marlu

2018. szeptember 24.

Szerintem ezt akármelyik arcradír tudja. Finom az illata, valamennyire tisztít is. A melegítő hatást én nem érzem. Valóban nem kell belőle sokat használni, így jó pár hónapig kitart. Nem pénzkidobás, viszont szerintem lehet ennél jobbat is találni.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

szeszti

2018. szeptember 17.

Finom az illata, valóban mattít. Számomra tökéletes méretűek a szemcséi, finoman radíroz. Tetszik a melegítő hatása is. Sokáig elég, mert nem kell belőle sokat használni egyszerre. Puha lesz az arcom, illetve az ajkaim is használat után:)

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Cilifreedom

2018. szeptember 12.

A radírozása nem túl intenzív, de nekem pont ez tetszik benne. Finoman, de teszi a dolgát. Nagyon jó az illata, a textúrája. Nem kell belőle sok, ezért sokáig kitart. Tetszik a csomagolása, nekem is az az érzésem tőle, hogy alig várom az estét, hogy hazaérve újra használhassam. Tetszik az is, hogy kicsit melegíti a bőrt. Tisztább a bőrképem a használata óta. Nem csodaszer, de én nagyon szeretem és újra fogom venni.

Cilifreedom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)