KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

L'Oreal Paris Smooth Sugars arcradírok
Ár: 2500 ft/db vagy 6000 a 3 db együtt , Eladó: colettebeauty
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes találkozó, vidékre előre utalással foxpost, posta

casa17

2018. július 10.

Elhasználtam,de nem csinál semmit... nagyobb a "hájp" körülötte mint amit tud a termék...
Ehhez képest iszonyat drága,biztos hogy nem veszem újra.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Ehhez képest iszonyat drága,biztos hogy nem veszem újra.

bebiii

2018. július 10.

Jó illata van, de nekem kevés. Gyorsan elolvad a cukor, ami miatt nem érzem úgy, hogy elég alapos lenne. A melegítő hatás érdekes, de nem tudom mi a funkciója, van-e neki egyáltalán. Hámlasztás után szoktam főleg használni, hogy leszedje a lehámlott bőrt, ami szeret az arcomra ragadni, de nem túl hatékony ilyen célra. Elhasználom, de nem fogom újra megvásárolni.

bebiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

mujerconfused

2018. július 7.

Szintén kuponos szerzemény, én személy szerint nagyon szeretem a fizikai radírokat is. Pár hetente jól esik használni, nekem tetszik az illata is és jól néz ki nagyon (nem kellene szempontnak lennie bőrápolásnál, de hát ez van :D) de azt biztos, hogy nem egy must-have darab. Kombinált-zsíros bőrűeknek talán ez az egyetlen amelyik működhet a sorozatból, egy mintát próbáltam az egyik barnából, de az már egyértelműen nem nekem való.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

gyucintia

2018. július 6.

Kb. 2 hónapja szereztem be, heti kétszer használom, nagyon puhává teszi az arcom, viszont használat után egy nappal sokkal zsírosabbnak érzem az arcom, lehet ez már nem lesz, ha heti egyszeri használatra váltok. A kinézete 10/10.

gyucintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

ilovemakeups

2018. július 3.

Joy napokon -50%-al vettem meg (1495ft)! Nagyon szeretem kellemes az illata,pont jó méretűek a szemcséi! Azért kap csak 4 csillagot mert elég borsos ára van drogériás termékek között (nyilván ettől még van sokkal sokkal drágább)

ilovemakeups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

gyongyikeolasz

2018. július 1.

Joy napokon vettem meg féláron mert teljes áron sokalltam érte a pénzt és jól is tettem. Az illata nagyon mű és nekem nem annyira vált be. A Rossmann saját márkás 700 ft-os arcradírja szerintem sokkal jobb. Azért elhasználom de biztos, hogy nem fogom újra venni.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

AngelBeauty

2018. június 28.

Ez volt az első, amit kipróbáltam, kellemes kiwi illatú.
1 csillagot az ára miatt vontam csak le.
Jól radíroz, kellemes puha lesz az arcbőr.

AngelBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Ez volt az első, amit kipróbáltam, kellemes kiwi illatú.
1 csillagot az ára miatt vontam csak le.
Jól radíroz, kellemes puha lesz az arcbőr.

pMichelle

2018. június 22.

Olyan kis "luxus" cukros cucc. Nem egy must have darab de akkor is jó használni.
Pont eléggé radíroz, nem túl durva és kévés is elég belőle. Könnyű használn. A sok parfümnek benne nem örülök de végülis nem bántotta a bőröm (ami meg is lepett, elég szkeptikus voltam egyébként)
Kuponnal megéri. A melegítő hatástól nem kell megijedni.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Kuponnal megéri. A melegítő hatástól nem kell megijedni.

Eszterk6

2018. június 21.

Talán a glamour napok keretében vettem meg hirtelen felindulásból hogy van kuponom rá. Nem vártam tőle sokat de kellemesen csalódtam. Látványra is nagyon szép, az illata kicsit fura de jó értelemben, nekem nem zavaró. Géles állagú, szemcsés, magvas" készítmény. Felkenni könnyű, annyira nem csöpög. A bőr puha lesz használat után, hát nekem nagyon nagyok a pórusaim és nem láttam olyan nagy különbséget, de nem is vártam hogy el fogja tűntetni őket. Meg voltam vele elégedve, de még mást is ki fogok próbálni mielőtt újra veszem.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

pillacskak

2018. június 21.

Féláron vettem szerencsére, az eredeti ára szerintem nem éri meg. Azt ígéri látvànyosan eltűnnek a mitesszerek, nekem kitágultak tőle a pórusaim és most ott is látszódik, ahol eddig nem. Azt is írja, hogy ajakra is jó, de undorító íze van! Lehet, hogy elhasználom, mert amúgy puhává teszi a bőrt, meg jópofa is, de biztos, hogy nem veszem újra.:(

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)