L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Ár: 1400 , Eladó: alexandra091
Állapot: Több mint a fele , Helyszín: Miskolc , fizetés: Utalás
rekaasoos

2019. május 23.

Már többször újra vásároltam, hatalmas kedvenc. Felváltva használom a csokissal. Glamour vagy Joy napok alkalmával szoktam vásárolni belőle többet, így féláron méginkább kedvező. Nem durva, így igazán jól eső a radírozás, nagyon jó illata van és puha, bársonyos bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

szpetra0615

2019. május 22.

Glamour-napokon tudtam beszerezni féláron, viszont annál több pénzt nem is adnék érte. Tetszik az illata, és az állaga, és tényleg simább a bőröm, viszont a cukor nagyon hamar elolvad benne, és ezért a radírozó hatása nem a legeffektívebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Zsuzsi216

2019. május 20.

Még Glamour-napon sikerült megszerezni.
Jól radíroz és nagyon szép sima bőrt kapok a használata után. Az illatával és állagával is elégedett vagyok.
Ahogy felkenem a bőrömre egyből érzek egy kis bizsergést. Szuperül felélénkíti a bőrömet. Hidratálni mindenképpen kell utána, kívánja is a bőr.
Összességében nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Még Glamour-napon sikerült megszerezni.
Összességében nagyon tetszik.

MissScorpio

2019. május 19.

Legjobb Glamour napi szerzeményem.
Heti egyszer használom. Nagyon jól radíroz, tetszik az édes illata, és nem okoz irritációt, mitteszereket. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Legjobb Glamour napi szerzeményem.

Amiel

2019. május 18.

Nagyon szeretem, többször újravettem már. Az illata isteni, szépen radíroz, használom arcra és szájra is. Viszonylag kevés is elég belőle, szép puha lesz tőle az arcom. Én együtt használom a fekete maszkkal, így nem tudom konkrétan melyikőjük miatt lettek kisebbek a pórusaim, de végeredményben működik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Kispanda

2019. május 15.

Illatra picit fura. Szeretem használni, mert alapvetően jól tisztít, de utána fura az érzete a bőrömnek, szóval megmosom még géllel is. Vigyázni kell vele, mert elég durva szemcsés és könnyű vele vörösre súrolni a bőrt... az ajkaimmal viszont csodát tesz (az íze is fura).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

GDora

2019. április 29.

Jó kis radír, puha lesz tőle az arcom, de ennyi pénzt nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Jó kis radír, puha lesz tőle az arcom, de ennyi pénzt nem ér.

Smoncsi93

2019. április 29.

Nagyon szeretem, rendszeresen használom. Szépen kitisztítja a pórusokat, nagyon jól frissíti és tisztítja a bőröm. Elég intenzív, utána mindenképp kell hidratálás. Összességében szuper termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

anii99

2019. április 17.

Nagyon szeretem :) Megfelelően radíroz,nem túl erős,hogy lemarja a bőröm és nem is túl gyengéd,pont megfelelő. Az illata egyszerűen isteni,nem is értem,hogy nem tetszett valakinek :D Heti 2x használom, a bőröm pihe puha lesz utána, és a pórusaimat is szépen tisztítja, összehúzza. Leginkább akkor veszem mikor akciós, most vettem belőle újra és vettem még egy kávés változatot is. Az elején óvatosan kell vele bánni,hamar ráfügghet az ember,ez velem is előfordult és 1 hónap alatt elhasználtam egy tégelyt. A kis kiwi darabok meg már csak ráadás :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

kedvesadel

2019. április 15.

Nálam nagyon bevált! Heti 3x használom, ahogyan azt javasolják, így is elég sokáig elég. A pórusaimat is szépen kitisztítja és a bőröm is puhább azóta ^^ Az illata és állaga már csak ráadás. Eddig csak akciósan szereztem be, de nekem megérné az eredeti árát is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)