KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

L'Oreal Paris Smooth Sugars arcradírok
Ár: 2500 ft/db vagy 6000 a 3 db együtt , Eladó: colettebeauty
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes találkozó, vidékre előre utalással foxpost, posta

cirrig

2018. április 21.

Amint megláttam a reklámban, tudtam hogy ki fogom próbálni. A kiviset vettem, nem csalódtam. Szépen leszedni amit le kell, kellemesen puha, friss érzés marad utána. Tetszik az állaga, a színe, számomra elég a szemcse is. Egy a baj vele, az pedig az ára, ami igen borsos. Ha akcióban lesz, biztosan újra fogom venni, de rendes árban 3000-3500,- nem lesz nálam rendszeres.

cirrig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Hiuz

2018. április 20.

A kivis marketing engem is elcsábított, de nekem semmi extrát nem adott ez a termék. Érdekes ez a zöld szín, de ennyi. Van harmadennyi árért Oriflame-s kókuszos arcradírom, az is tud ennyit. Nem radíroz erősen, az illata tetszik, el fogom használni, de nem fogom újravenni.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Enszi

2018. április 20.

Miután megjelent, nagyon jó áron be lehetett szerezni, amit nem is hagytam ki. Imádom! Isteni az illata, pár használat után láthatóan szebbek lettek a pórusok. Minden alkalom után nagyon puha bőrt varázsol. :)

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

ancsika678

2018. április 19.

Jajj hát ez egy nagyon izgalmas termék! Először is az első reklámja megvett kilóra a kivis dolog miatt. Utána meg a használat vett le a lábamról: ez a cucc felmelegszik az arcomon! Szuperül radíroz, és teljesen el lehet masszírozni a szemcséket. A végeredménnyel is meg vagyok elégedve, persze nem varázsolta le első alkalommal a összes mitesszert, de nagyon finom puha lett. Az ára eléggé borsos, főleg, hogy nekem minden nap kellene használnom.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

katemoss

2018. április 18.

Én se maradhattam ki a körből, természetesen megvettem. Nem bántam meg sőőőt, nagyon jó illata van szépen finom radíroz, és egyáltalán nem szárítja az arcot, inkább feltölti. Nagyon jó kis termék lett. Állandó résztvevő lesz nálam :)

katemoss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

anitaa17

2018. április 18.

Hát engem is elcsábított a gyümölcsös illatával és élénk zöld színével :) És hát azt kell mondjam, hogy nem is bántam meg, mert ennyire puha és tiszta érzetem még semmilyen más arcradír használata után nem volt. Tuti, hogy a többi változatát is ki fogom próbálni.

anitaa17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

CsDiane

2018. április 16.

Első használatkor olyan érzésem volt, mintha cukorszirupot kentem volna az arcomra, kicsit nehéznek éreztem tőle a bőrömet. Viszont miután megláttam, hogy milyen szépen mattít, kedvet kaptam a rendszeres használathoz. Nekem nagyon bevált, szépen mattít és kellemes az illata. Azért csak 4 csillag, mert nem tisztít tökéletesen, de ettől függetlenül újra fogom venni.

CsDiane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Mano1234

2018. április 16.

Nagyon szeretem 😊 Kellemes állagú, könnyű eloszlatni, finom illata van. A cukorszemcsék nem túl nagyok, nem irritálja a bőrt, nem szárít, de mégis hatékony. Használat után puha és selymes lesz a bőröm. Az ára tényleg lehetne barátibb, vagy a mennyiség több, de akciósan szerintem megéri megvenni.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Lina14

2018. április 15.

eleg jor radirozik, egy kicsit nekem nehez a texturaja, de nagyon cuki

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

eleg jor radirozik, egy kicsit nekem nehez a texturaja, de nagyon cuki

mimmike

2018. április 10.

Mindhárom típusát megvettem, mert muszáj volt. :) Ez közülük a leggyengébb és legkevésbé gazdaságos. De ne értsetek félre, ez sem gyenge, csak a másik kettőhöz képest ebben finomabbak a cukorszemcsék, ami érzékeny bőrűeknek még előny is lehet. Az állaga miatt többet kell használni belőle, de a végeredmény szupi. Pihe-puha arc, végtelenül tiszta érzés. Az illata is tök jó gyümölcsös. Szenvedek a tág pórusaim miatt, egyelőre azokon nem segített, de még nem is használtam olyan nagyon sokszor. Ha később pozitív változást látok, megkapja az ötöst.

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)