L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szeszti

2018. szeptember 17.

Finom az illata, valóban mattít. Számomra tökéletes méretűek a szemcséi, finoman radíroz. Tetszik a melegítő hatása is. Sokáig elég, mert nem kell belőle sokat használni egyszerre. Puha lesz az arcom, illetve az ajkaim is használat után:)

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Cilifreedom

2018. szeptember 12.

A radírozása nem túl intenzív, de nekem pont ez tetszik benne. Finoman, de teszi a dolgát. Nagyon jó az illata, a textúrája. Nem kell belőle sok, ezért sokáig kitart. Tetszik a csomagolása, nekem is az az érzésem tőle, hogy alig várom az estét, hogy hazaérve újra használhassam. Tetszik az is, hogy kicsit melegíti a bőrt. Tisztább a bőrképem a használata óta. Nem csodaszer, de én nagyon szeretem és újra fogom venni.

Cilifreedom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

ciska

2018. augusztus 29.

Az illata nagyon jó, puha a bőröm használat után de amiért igazából megvettem azon nem segített vagyis a miteszereken és pórusokon. Ugyan olyan mint az olcsóbb kategóriás arcradírok.

ciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

lupumaar

2018. augusztus 22.

Az egyik legjobb cukor radír!
Finomszemcsés szóval problémás bőrre ez nem hatásos, viszont ha csak egy pár miteszerünk van és a heti arcradírozási rutint szeretnénk elvégezni akkor kiváló választás. Jópofa színe van, az illata frissítő, a csomagolása is csinos, kedve van hozzá nyúlni embernek. Enyhe melegítő hatása van, nagyon szereti az amúgy száraz bőröm.

lupumaar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Az egyik legjobb cukor radír!

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Akciósan vettem meg, Hát a melegítő hatása nem jön be... Érzékeny a bőröm, és drága is ahhoz képest hogy cukor

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

thisisbeka

2018. augusztus 15.

Nekem sajnos nem vált be. Valahogy túl finomszemcsés benne a cukor és nem igazán használ. Az illata finom, ha valaki szájradírként használja, akkor az íze se rossz.

Ha valakinek nincs nagyon bőrgondja csak hetente átradírozná valamivel a bőrét, akkor ajánlom, de pattanásos vagy problémásabb bőrre egyáltalán nem jó szerintem.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 11.

Ez az arcradír egy csoda. Nagyon szépen megtisztította az arcomat. Eddig egyik arcradírnak sem sikerült ennyire látványos változást produkálnia. Nagyon sok apró szemcse van benne, úgyhogy tényleg működik. Ha ezután egy arcmaszkot is használsz, akkor pedig fantasztikus változást lehet elérni

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Bea9

2018. augusztus 8.

Amikor a vízcsapból is ez a termék folyt, úgy döntöttem én is kipróbálom. Nem bántam meg, mivel egy nagyon minőségi termékről beszélünk. A használata után az arcom, és az ajkam is olyan puha, mint a bársony, és a használatával azt vettem észre, hogy a pattanások is megszűntek, illetve a miteszerek száma is csökkent. Az illata pedig valóban olyan, mint egy kivinek, a szemcsék pedig tökéletes nagyságúak.

Bea9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

martini11

2018. augusztus 3.

A L'oréal mostanában arckozmetika terén látványosan összekapta magát. A detox maszk és ez is igencsak jó választás. Ha meg mellé akcióban van még jobb. Várom a többi cuccait is.

Update: a radir továbbra is jó de másodjára a barna cukros változtatott vettem és sokkal jobbnak találtam. Az abban levő szemcse praktikusabb legközelebb azt veszem újra.

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

VictoryFord

2018. július 28.

Jelenleg ő az arcradírom és nagyon szeretem. Abszolut jól végzi a dolgát,emellett jó az illata,szép a csomagolása és sokáig elég.

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)