KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Ár: 1400 , Eladó: alexandra091
Állapot: Több mint a fele , Helyszín: Miskolc , fizetés: Utalás
viktoriasnt

2019. január 19.

Szeretem. Puha lesz tőle a bőröm. Rendszeresen használom, semmi extrát nem tesz a bőrömmel, de rosszat sem. Nem fogom újra venni, de egynek jó volt.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Orchideadin

2019. január 17.

Nagyon széppé tette a bőröm, az illata és a különleges kivis formulája miatt élmény használni, szépen teszi a dolgát!

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Gabinyo21

2019. január 12.

Puhává, simává varázsolta az arcomat, már az első használat után is. Nekem nagyon tetszik az illata és hogy szájra is lehet külön használni. Biztosan ismét megveszem, ha elfogy

Gabinyo21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

SzSara29

2018. december 29.

Az orrommal csodákat művelt, tükörsima, egyetlen miteszer nincs rajta, mióta rendszeresen használom. Az arcom többi részén sem rossz, a pattanásaim helyén szoktak nagy, száraz, hámló foltok lenni, azokat is szépen leszedi, de azért annyira nem jó, mint amennyiért árulják (bár szent igaz, hogy sokáig elég). Akciósan vettem, és ha mostanában nem találok olyan áron, amennyiért nyáron vettem, akkor nem hiszem, hogy újra veszem.

SzSara29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Redlips

2018. december 23.

Ez annyira nem jött be, mint a Glow scrub. Elhasználtam, de nem szerettem az illatát, a ragasztó állagát és a nagy kiwi mag darabokat se benne.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

gyorfiagica

2018. december 3.

Legelso hasznalat utan puhabb lett tole e borom, nagyon jo az illata. Viszont azt nem lattam h kevesebb miteszerem lenne. Glamour napokon vettem igy jo arban volt, viszont teljes aron nem vennem meg. Az ara miatt csak negy csillag.

gyorfiagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Avocado

2018. november 28.

Már az első használat után teljesen sima és puha lett az arcbőröm. Nem az olcsó kategóriába tartozik, de nagyon sokáig elég ( nekem kb 3 hónap).
Imádom az illatát és kíméletesen tisztít.
Újraveszem amint lesz leárazás!!!

Avocado
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Imádom az illatát és kíméletesen tisztít.
Újraveszem amint lesz leárazás!!!

bellah

2018. november 27.

Kicsit furcsa, hogy felmelegíti az arcomat, szinte forrónak tűnik, amikor rákenem, de egyébként nem zavaró. Azt nem mondom, hogy tényleg eltünteti a mitesszereket, de legalább tisztaságérzetet ad. Ha valaki mitesszereltávolítónak venné, szerintem van hatékonyabb termék a piacon. Egyszer vettem meg próbaképp, de nem fogom újra venni.

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

DNM

2018. november 26.

Most kezdtem használni, nem mondanám olcsó terméknek de nem kell belőle sok, így remélem sokáig kitart. Jó az állaga és illata, gyengéden de alaposan tisztít, puhítja a bőrt.

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

nona96

2018. november 20.

A kakaós cukorradírral felváltva szoktam használi. Nagyon szeretem ezt a radírt is! Szuperül tiszít, tényleg összehúzza a pórusokat és nagyon finom az illata. Kellemes a "melegítő" hatás is :)

nona96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)