KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Új! L'Oreal Paris Smooth Sugars Clear Scrub
Ár: 2500 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Postázom vagy személyes átvétel az M2/M4 vonalán, illetve az Apor Vilmos téren

Stella1993

2018. február 23.

Alapjáraton a koreai bőrápolás híve vagyok, de néha elcsábulok 1-2 ilyen "különlegesség" láttán, majd az első használat utàn bánom hogy miért is nem koreai cuccra költöttem a pénzem. Szörnyű ez a maszk, nem radíroz, inkább felsérti a bőröm. A használata után egyáltalán nem éreztem puhának az arcom, a kivimagokat totál feleslegesnek, zavarónak érzem benne. Ráadásul büdös is...

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Gabica28

2018. február 5.

Én a benedvesített arcomat radíroztam vele, így kicsit kíméletesebb volt, nem bántotta a bőrömet. Nagyon jó kis puha lett tőle. Az illata csodálatos, a színe is :D

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Vanda234

Korcsoport: < 18

Nekem nagyon bevált imádom az illatát és jól is radiroz cuki kis tégely ❤😌

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 5.

Nekem nagyon bevált imádom az illatát és jól is radiroz cuki kis tégely ❤😌

LadyLatte

2018. február 5.

Szuper az illata, szép kis csomagolás. Fontos, hogy száraz bőrre vigyétek fel (legalábbis nekem így vált be) mert amúgy elolvad a cukor (vagy mi) és kevésbé radíroz. :)

LadyLatte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)