L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Ár: 2000 Ft , Eladó: ayatan
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Dunaújváros, Pécs, fizetés: előre utalás esetén postázom, személyes átvétel lehetséges

dorszzz

2021. augusztus 6.

Illata jó volt,de nagyon nem tetszett a bőrömnek,nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Illata jó volt,de nagyon nem tetszett a bőrömnek,nem is vettem újra.

szamelkata

2021. július 1.

Csak ajakradírként használom, mert nem szeretem arcra a fizikai hámlasztókat. Bár lehet, hogy ez még abból is egy jobb választás, mert nagyon kíméletes. Meleg érzés a bőrön, ahogy olvad a cukor, nekem tetszik, de lehet, hogy nem mindenki van oda érte. Nagyon finom az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

marcsuli82

2021. június 20.

Nagyon cukik a kiwimagok benne. És azt hiszem ennyi ami pozitívat tudok róla mondani, Pedig a melegedő hatása miatt azt várná az ember, hogy szuper lesz a bőröm, de sajnos semmi változást nem tapasztaltam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

hellooo

2021. május 23.

Az egyik legcsodálatosabb termék, amit arcra eddig használtam. Az illate mennyei, a kivi magoknagyon tetszenek benne számomra ez ad egy pluszt, arról nem is beszélve, hogy használatkor hogyan melegszik az arcon. Minden használat után tisztábbnak érzem és látom a bőröm, illetve sokkal puhábbnak is érzem. Néhány használat után a bőröm meg is hálálja, ugyanis szinte rögtön látszódik a javulás. :D Én csak ajánlani tudom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 23.

Kingaisa

2021. március 11.

Nem rossz egynek, de utólag már nem venném meg az INCI-jét elnézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nem rossz egynek, de utólag már nem venném meg az INCI-jét elnézve.

dzsen1337

2021. március 9.

Finom az illata, viccesek benne a kis kiwi magok, de kb ennyi. Szerettem használni, de semmi pluszt nem jelentett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Patnyog

2021. február 28.

Imádom az illatát. Gyengéden radírozza a bőrt, de jobban kedvelem a hámlasztó szérumokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

violetti

2020. október 30.

Mókás, ahogy melegszik az arcon, de eddig a leggyengébb L'Oreal pakolásom, még jó, hogy akciós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Provence

2020. szeptember 22.

Akciósan vettem meg, teljes áron nem éri meg. A 3 bőrradír közül ez végzett nálam az utolsó helyen. Jól radíroz, de semmi különleges, az illata viszont nem tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

nonex00

2020. július 6.

Már régebb óta szerettem volna egy arcradírt rendszeresíteni. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Külön öröm volt, hogy fél áron jutottam hozzá. Nagyon érdekes bizsergető érzést nyújt használat közben, de azóta már próbáltam más arcradírt is (Himalaya) ami jobban bevált.

Összeségében, szerintem a teljes árát nem éri meg, de ha újra lenne esélyem féláron hozzájutni, akkor megvenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)