L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, tisztító cukorradír 3 féle cukorral, természetes kivi magokkal és mentaolajjal

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A kiwimagokkal, borsmenta és citromfű esszenciális olajával gazdagított formula segít a bőrfelszín simításában, a bőrhibák csökkentésében, és a pórusok tisztításában.

• A bőr puha és intenzíven megtisztul.
  • Egy hét használat után a pórusok és a mitesszerek kevésbé láthatóak.
  • Rendszeres használattal a bőr mélyen megtisztul és puha tapintású lehet.

Zsanita

2020. január 16.

Szerintem ez egy nagyon szuper kis termék több szempontból is. Több hét használat után a következőket állapítottam meg:

1.) Felkenéskor: nem tudom melyik összetevője okozza ezt a hatást, de amint felkenem, az arcomat elönti egy kellemes melegség, mintha forró teát kornyolgatnék egy hideg téli napon. Nem viccelek, fizikailag érezni lehet ezt a bizsergést.

2.) Lemosás után: tükörsima lesz tőle a bőröm, eltűnnek a koszok, hibák, stb. Lehet, hogy eddig béna arcradírokat használtam, de ezt várnam el mindegyiktől.

3.) Használat után 1 nappal: kipróbáltam, hogy miután észrevettem egy kibukkanni akaró pattanást az orromon, gyorsan cselekedtem; lemostam sminklemosóval az arcom, bekentem ezzel és felkentem az éjszakai krémem. Reggelre semmi nem volt az arcomon.

Szerintem hosszú távon kevesebb a hiba a bőrömön és kevésbé látszanak a pórusaim is, és sminkeléskor az alapozó kevésbé hámlik le a száraz részeken. De emellett is fontos a kellő hidratálás! Tanácsos nagyon finoman dörzsölni az arcot vele, mivel a fizikai hámlasztók keményebben tisztítanak, mint a kémiai!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

yukari99

2020. január 1.

Nem rossz termék, sajnos nem tud semmi extrát más radírokkal is lesz ennyire puha a bőröm az eredeti árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

greta19

2019. november 14.

Imádom! Nagyon puha lesz tőle az arcom és sokkal szebb a bőröm mióta használom. Az illata is isteni. Tuti újra fogom még vásárolni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

nklaudika

2019. november 13.

A nagy részét a számra használtam el, mert nagyon hamar kiszárad, de az arcommal nem tett csodát, így csak 3* mert amúgy nagyon drága és ajakradírt fele ennyiért is lehet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

BlackRosey

2019. november 13.

Nekem már fél éve megvan, kinézete állaga illata szuper de az ára sok mivel a hatása is eléggé elmarad..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

SugarB

2019. október 22.

Nekem nem lett a kedvencem, elhasználtam egy tégelyt, mert kíváncsi voltam, de semmi extra hatást nem értem el vele a pórusaimmal, meg úgy általában a bőrképemmel. A számra használtam el a végén, szépen leszedte az elhalt hámsejteket, de semmi több. Szerintem, hiába a szép, esztétikus külcsín, nagyon túlárazott termék, akár otthon is készíthet hasonlót az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Kuro

2019. szeptember 29.

én is az árát sokallom, csak úgy, mint az előttem hozzászólók, főleg, hogy cukor a fő összetevője.
elhasználtam egy üvegcsével, finom volt az illata, az állaga, imádtam használni, és remekül radírozott, így aki megtehet, az vegye nyugodtan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

birobarbara85

2019. szeptember 23.

Nem olcsó, de a tudása, állaga és illata engem megfogott. Akciósan vagy kuponnal veszem. Sokáig elég heti egy használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

hibiscus

2019. szeptember 23.

Kellemes a textúrája, finom az illata, nem karcolja az arcbőrt, viszont teljes áron nagyon drága, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

manocska81

2019. szeptember 15.

Megtisztított száraz bőrre viszem fel és nedves ujjbeggyel dörzsölöm át az arcom. Több terméket is próbáltam és használok a L'oreal maszkjaiból. Ettől a vörös agyagos jóval durvább és erősebb. De ez sem rossz. Sőt. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Saccharide Hydrolysate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Zöld)