La'dor

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   13 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judit5814, Módosítva: 2018. november 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hatékony megoldást nyújt sérült haj helyreállításában. Fehérje + kollagén + ceramid + selyem összetevők, egy aminosavakkal dúsított nagy hatóanyagtartalmú, tápláló pakolásban, mely erősíti, helyreállítja a hajat és ragyogó fényt ad neki.

ficeglobog

2019. január 14.

Ma próbáltam. A kíváncsiságom nagy volt. Vettem 10 ampullát.
Festett, száraz töredező hajam van. 1 hónapja vágattam belőle 20 centit, így egészségesebb, de közel sem tökéletes.
Az ampulla tartalmát kicsi vízzel elkevertem, így egy fehér kencét kaptam, amit felvittem a hajamra, majd 10 perc után lemostam.
Ó, nagyon szeretem. Nincs feltöltődve a hajam, amit már most imádok! Puha és selymes. Tökéletes.Illata nincs, újabb jó pont. Folytatom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 14.

Ma próbáltam. A kíváncsiságom nagy volt. Vettem 10 ampullát.

Judit5814

2017. december 10.

Cinnamon a termékről írt cikke alapján rendeltem, először csak 5 ampullát. Amit ígér, azt valóban tudja. Selymes, csillogó egészséges hajat varázsol hosszú, száraz, szőke hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk