La Prairie

Ár:   34 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Loleita, Módosítva: 2018. december 22.

Ár:   34 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2008

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: guava, mandarin, gránátalma, frézia, liliom, pacsuli, vetiver

Timi8

2020. április 19.

Update 2.: Ritkasàg már. Kéz alòl vagyonokért lehet csak beszerezni. Én még '16-ban Aidanne-ét, '18-ban drága Galagonyanyáét vásároltam fel üveges maradékként. Vszìnűleg ezek már azon legutolsò példányok egyikei voltak amikért még lehetséges volt emberi áron hozzájutni. E-bay-en mára konkrètan nevetséges és számomra felfoghatatlan összegeket kérnek érte... Kb.elbőgöm magam ha meglátom. Akkora kincs számomra, h.nincs szivem fùjni belőle. Pòtolhatatlan darab.
Tökèletes parfüm. Egyediség, minőség, elegancia triumvirátusa jellemzi.
Egy IKON.

Update: Ùjra együtt! Most szembesültem vele, mennyire hiányzott nekem ez a kis drága! Ne félj csöppöm, most már soha többé nem vàlunk el! ❤ Kategòriàjában a leglegleg! Eszméletlen finom. Egy csoda.

Annyi èvnyi vàgyakozàs után vègre sajàt üvegem van! 💕 Szerelem!!! Valójàban règóta ismerem, règóta tetszik is, szàmtalan kis mintàcska ès fufu elfogyasztàsàn vagyok túl, kb.2 ève èrzem teljesen magamènak ill. h.ez az illat valóban èn magam vagyok. Sajnos bevallom csakis az àra volt ezeddig a visszatartó erő, idèn karàcsonyra terveztem, h.megadom neki magam. Aztàn itt a KM-àn egy óvatlan pillanatban felfedeztem majd "aidanne" jóvoltàból hozzàm kerülhetett ez a kis "csepp"-sèg! Nem is èrtem, hogy bírtam ki eddig. /Mondjuk a sok kis mintàm azèrt segített àtvèszelnem a nagy nèlkülözèst (a Ck Forbidden Euph-mal egyetemben amit persze èpp a hasonlatossàg vègett bezzeg újravettem...)/ Ez az illat rajtam kerek egèsz. Kellően elegàns hiszen van mèlysège bőven de gyümölcsök miatt megmaradt egyfajta bohèmsàg is az illatban. Tud komoly is lenni màr amikor nagyon muszàj ( csak komoly de komor semmikèpp!) viszont legbelül mindvègig egy cserfes kislàny tud maradni olyan huncut vigyorral a szàja szegletèben. Tud nagyon csajos ès szexi vadmacskàs is lenni aki sosem közönsèges sőt kifinomult ès elegàns. Nem trendi de nem is règies illat. Sztem èn ennyi idősen èrtem meg rà igazàn! Imàdom viselni Őt, tökèletesen kiegèszít. Nyàr kivètelèvel bàrmikorra csúcs-szuper vàlasztàs! Èn a fekete alapon csillàmos csepp alakú üvegcsèjèèrt is odavagyok!!! Remekmű kívül-belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

Tökèletes parfüm. Egyediség, minőség, elegancia triumvirátusa jellemzi.
Egy IKON.

noemi1990

2019. május 12.

5 ml parfümmintát vettem egy krémmániás hölgytől, csak hogy végre megszagolhassam, milyen illatú ez a sokak által nagyon kedvelt illat. Nem ismertem eddig, sajnos mire belekezdtem a parfümök megismerésébe, már kivonták a forgalomból. A ma esti baráti összejövetelre ezt fújtam magamra. Egész este fürödtem ebben a mennyei illatban, többen megjegyezték, hogy milyen jó illatom van. Gyönyörűen megalkotott, egyedi, figyelemfelkeltő, nőies, csábító, finom, körülölelő, boldogságot és határozottságot sugárzó illat. Egy csoda! :)) És a 2 fújást még 12 óra után is simán érzem. Számomra csak alkalmi parfüm! Csak azt nem értem, hogy miért kell az ilyen nagysikerű parfümöket kivonni, hogy utána tucatillatokkal árasszák el a vásárlókat. Ez egy örök kérdés marad számomra... Mindenesetre 100 csillagot érdemel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

magyaredina

2019. március 15.

Frissítés :
Idén előbb volt nálam karácsony! Szóval tényleg, 24 órás próba ki pipálva, tökéletes. Utaztam, rohantam, minden volt, este pedig érkezett a kérdés, hogy mi ez a csoda illat rajtam > ennél több nem kell, ahogyan nála sem!

Nincsenek szavak, csak csillagok az üvegén és itt is. Tökéletes, találkozik benne minden olyan illat ami nőies, vad, érzéki, kislányos, felnőttes, luxus.
Felismerhető, hihetetlenül tartós.
Az üvege is nagyon tetszik.
Álmaim tárgya egy ideje.
Hamarosan karácsony....megtörténik a csoda.
Egyébként érdekelne, hogy névadáskor ténylegesen esőre gondoltak-e mint olyanra, vagy a csillagok hullására, mert nekem sokkal inkább a csillagok jutnak eszembe róla, semmi köze az esőhöz, bármennyire is essen az éjjel.
Annyit csillagot adok neki amennyi az égen van <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Frissítés :

Felismerhető, hihetetlenül tartós.
Az üvege is nagyon tetszik.
Álmaim tárgya egy ideje.
Hamarosan karácsony....megtörténik a csoda.
Annyit csillagot adok neki amennyi az égen van <3

lohnerniki15

2018. november 13.

Nagyon kellemes illata van. Azoknak ajánlom, akik szeretik az édes, különleges illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

bernikrém

2018. október 4.

Már nagyon régóta vágytam rá..és végre az enyém lett! Nagyon szeretem magamon, és rendkívül tartós intezív édes jegyek jönnek ki rajtam.
Nagyon nagy szerelem ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Nagyon nagy szerelem ez.

Kryptonite2

2018. szeptember 12.

Zürichben találkoztunk. Egy eladó hölgy kezembe nyomott egy papírcsíkot, rajta ezzel az illattal. Csodás volt. Sajnos ott nem vettem meg és aztán el is felejtettem milyen illat, de teljesen odavoltam érte. Itthon egy kis nyomozás után megtaláltam Öt. Muszáj beszereznem egyet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Domini26

2018. július 16.

Gyönyörű kis parfümöcske. Nevéhez méltóan egy éjjeli záporhoz tudnám hasonlítani, szinte látom magam előtt ahogyan sétàlok és lesem a csillagokat. Mennyei édes és mégsem sok. Egyetlen hibája, hogy rajtam egyáltalán nem tartós. Ettől függetlenül az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Judittttt

2018. július 4.

Ezt a La Prarie-t kellemesebbnek találtam, mint a szürke tesóját, de osztom azoknak a vélemenyét, hogy egy kis semmike. Mármint ez még az a fajta, amit ha 5-10 ezer lenne TALÁN megvennék, hogy télen az irodába fújkáljam magamra, de így ennyi. A háromezer forintos BU-knak a rossmanban van ilyen illata. :D de szerintem találni ettől jobbat egy avon katalógusban is, negyed ennyiért. Nekem nem begyere, a szürkével együtt ... nem rossz, de túlértékelt, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

nyuszo

2018. június 2.

Harmatgyenge illatocska... nekem könnyű cseresznyevirág. Se hatósugara, se tartóssága, se mélysége....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 2.

AnisiaBella

2018. május 12.

Nálam ez a parfüm az egyik örök kedvenc. Az összetevők közt itt nem látom a szilvát, érdekes, úgy tudtam van benne, és az én bőrömön abszolut szilvás, cseresznyevirágos, olyan mintha egy japán kertben sétálnék. Nagyon különleges és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Hydroxycitronellal, Citral, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Lyral, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.