La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lavender, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 500 Ft

Illatösszetevők: vattacukor, őszibarack, málna, vanília, pézsma, karamell

Ár: 1 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Titanilla1

2015. november 4.

Teljesen a gyermekkorom illata. :) 1985-től 95-ig. A vidéki búcsúk vattacukor illata, a selyemcukor, a Mikulás csomag. Még előjönnek a fogorvosi vizsgálatok emlékei is, mikor /mert ügyes voltam/ utána kaptam mindig fagyit, amihez minimum 5 darázs járt, illetve ugyanez a szintetikus illat + íz is. Nekem ezért aranyos. Megvettem egy 20 milist, nagyon tartós. A hátulütője annyi hogy a család kutakodik valami süti után itthon.... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

Nagyon durván szintetikus cukorillat, nagyon rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nagyon durván szintetikus cukorillat, nagyon rossz.

Kodi

2014. augusztus 11.

Dm-ben probáltam ki, egy fújás került a karomra, az eleje nagyon mű, mesterséges. Azon viszont ledöbbentem, hogy még másnap is valami sütis illat csapta meg folyton az orrom, végül beugrott, hogy ez az még tegnapról. Most hanyas tadjak? Az illat nekem olyan 2-3, a tartósság ötös, akkor maradjunk a 3-asban.
UD: Tatóssága hihetetlen, fürdésnek, zuhanyozásnak fittyet hányva nyomokban még 4-5 nap múlva is érezhető. Milyen vegyifegyver van ebben? És ez gyerekparfüm?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

lavender

2014. február 18.

Szeretem az édes illatokat, és általában tartósak a bőrömön, de ez valahogy mégsem. Annyira kevés ideig érződik, hogy szerintem ilyen hamar elillanó illattal még nem is találkoztam. Első fújáskor nagyon tetszett, de most örülök, hogy ilyen kicsi a kiszerelése, és nem nagyobb, mert már az illata is egyre mesterségesebb. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate