La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Juti-, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Dior Fahreheit replika

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

CalMag

2015. június 9.

Végre ez is sorra került,remélem lesznek még La Rive és Blue Up utánzatok.
A Blue Up Fiorano is ez a kategória,az tartósabb(rajtam).
Ahogy néztem ez is most olcsóbb lett,ajánlom annak aki a Dior Fahrenheit árát sokallja,vagy csak az autóba szeretne Wunderbaum helyett valami kellemesebb illatot ;)
A Chat D' Or utánzata viszont nagyon nem jó!
A New Brand Exceed viszont szerintem sorra kerül,azt csak megillatoltam,és jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Végre ez is sorra került,remélem lesznek még La Rive és Blue Up utánzatok.
A Blue Up Fiorano is ez a kategória,az tartósabb(rajtam).
A Chat D' Or utánzata viszont nagyon nem jó!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Lyral, Benzyl Benzoate, Linalool, Coumarin, Eugenol, Citral, Geraniol