La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Escada - Sunset Heat for Women jellegű illat. Virágos-gyümölcsös parfüm, illatjegyei: papaya, citrom, mangó, ananász, kókusz, hibiszkusz.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Yubiri

2015. július 23.

Lehet romlott volt, amit próbáltam, de inkább megporosodott diafilm illata volt, mint parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

viki13

2013. szeptember 27.

jó nagyon szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

jó nagyon szuper

Laura19

2013. szeptember 13.

Barátnőmtől kaptam szülinapomra. Kissé olyan az illata, mint az öblítőé, amit használok. :D
Nem vagyok nagy parfümös, de ennek igazán jó az illata. Van rá esély, hogy magam is veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

vanillacaramella.sweet

2013. május 15.

Ez a parfüm is nagyon jó tartós, gyümölcsös, rajtam főleg olyan sárgadinnyés-mangós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, D-Limonene, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal