La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: klau810614, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Hugo Boss Nuit Pour Femme jellegű illat.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Adrienn1024

2019. május 27.

Rajtam ez egy az egyben Avon Célébre. Árban is hasonlóak, viszont ez 75 ml, így jobban megéri:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Dina73

2018. október 10.

Évek óta használom a Hugo nuit illatát, imádom. Sok jót olvastam erről az utánzatról és úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért simán kipróbálom. Most kaptam meg és egyszerűen imádom! Félve írom, de majdnem jobb mint az eredeti. Hihetetlen, hogy ennyire tud hasonlítani hugo-ra és van benne valami plusz amitől én kicsit finomabbnak érzem. Biztos , hogy újra fogom venni!!! Köszönöm La Rive!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

ladri

2017. november 24.

Most fogyott el, és rájöttem, hogy még nem is véleményeztem. Nagyon szeretem az illatát, egészen irodabarát, főleg úgy, hogy 1-2 óra után egyszerűen eltűnik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Kendralinx

2017. szeptember 3.

kedves kis illat de sajnos nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

kedves kis illat de sajnos nem tartós

ALettah

2017. április 6.

Nem szokásom úgy próbálni utánzat parfümöt, hogy nem ismerem az eredetit, ezúttal mégis ezt tettem, úgyhogy most csak önmagában értékelem, anélkül, hogy a Hugo Nuithez hasonlítsam. Selymes, diszkrét illat, inkább tusfürdőre hajaz, mint parfümre, de határozottan jó érzés viselni, olyan "nude" jellegű. Tartósság néhány óra, de mivel 100 ml jön nagyon baráti áron belőle,lehet bőven újrafújni.
Barackot, szantált és légies aldehideket érzek ki belőle, friss illat, pedig nem citrusos. Szép, viszont valami egyediséget, karaktert hiányolok belőle.
Az üveg szintén nagyon csinos, egyszerű, elegáns.
Ha ajándékba kapnám, elhasználnám, megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Az üveg szintén nagyon csinos, egyszerű, elegáns.
Ha ajándékba kapnám, elhasználnám, megvenni nem fogom.

scintilla

2017. január 2.

Próbáltam az eredetit, ez erőteljesebbnek érződik. Különleges és kellemes illat, meg vagyok elégedve vele.

Lepontozni jöttem, hiába a jó kezdés, nagyon nem tartós.Ez lehet az eredeti hibája is, nem tudom. Ha van mihez hasonlítani, ez az utolsók között van a parfüm utánzataim között. Azért marad csillag, mert az illat jó, elhasználtam (gyorsan).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

aalexaa

2016. december 25.

Tegnap fújtam egyet a csuklómra kíváncsiságból. Elsőre elég rossz ötletek tűnt, mert kifújáskor nagyon erős alkoholos illata volt, néhány perc elteltével azonban nagyon kellemes lett. Engem a kék tégelyes nivea krémre emlékeztet az illata, csak picit könnyedebb és virágosabb. Mivel a kék nivea számomra anyukám illata, így erről a parfümről is ő jutott eszembe, egy az egyben "anya-illata" van. Szülinapjára biztosan ezt kapja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Cynthia99

2016. december 11.

Ezt a parfümöt tavaly vettem meg,első látásra szerelem volt mind kinézetileg,mind illatilag. Nem szagoltam az eredetit,de biztos vagyok benne,hogy ennél csak egy fokkal lehet jobb. Imádom az illatát,nekem inkább virágos,tavaszi illat. Már nagyon kevés van az üveg alján és nincs szívem elhasználni. :( Szerintem a tartóssága sem rossz,ennyi pénzért ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

LPE

2016. november 3.

Mai 1200 forintos vásárlás eredménye a DMben. Kellemes illatú, az eredetit nem ismerem sajnos. Nekem picit gyöngyvirágos. Legalábbis kifújáskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

nagyerika28

2015. június 21.

A kedvencem!!!!!!Egyszerűen imádom.Különleges,nem egy hétköznapi illat szerintem és kizárólag csak télen tudom elképzelni.Tartós is :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Isoeugenol