La Rive

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nagyerika28, az összetevőket feltöltötte: Szedres22, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 990 Ft

Ár: 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

1999

2022. június 16.

Csak boltban próbáltam de nem jött be. Szeretem az édes illtokat de ez még nekem is gejl volt. Nagyon kislányos a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 16.

Csutak

2020. május 22.

Azt hiszem megvan az új kedvencem. :) Amúgy is nagy vaníliamániás vagyok, minden jöhet, ami ebben az illatban pompázik (szájfény, ajakbalzsam, tusi...). Túl sokáig kerülgettem már őt az áruházunk illatszerosztályán, ma végre megvettem. Nem bántam meg. Vaníliás sütis, picit fűszeres az illata. Repült is a táskámba.*-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

kozsu

2019. november 18.

Szerintem tökéletes vanília egy kis púderes mellékszállal. Szuper parfüm, annak ellenére, hogy koppintás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 18.

Kittyki

2019. november 17.

A legjobb vanília illatú parfüm! Édesanyámmal örömmel használjuk, neki a kedvence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

farkaspetra

2019. március 4.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes és nagyon kellemes az illata.

pilleriin

2019. január 24.

900 Forintért vásároltam meg. Rajtam először nagyon erősen vaníliás, de ahogy leszárad, a szantál és a pézsma jön elő ezért eléggé Far away-es érzésem van tőle, nem feltétlenül áll jól de télen belefér. Ez nem a vaníliás sütis vonal, hanem inkább valami sokkal romantikusabb. Nem telitalálat, de meglepően tartós. Ezért érdemel 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

nikolettsteiner

2018. május 3.

Szerintem kellemesen visszaadja a vanilia illatot :) Nem kell hatamas csodara varni, de edes illatot tud varazsolni egy idore es raadasul a ruha is megtartja az illatot! Plusz az ara is kedvezo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

RollinPink

2017. március 14.

Vaniliára számítottam. Az, de valahogy naftalinos módon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Vaniliára számítottam. Az, de valahogy naftalinos módon.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.