La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nagyon magas védelem érzékeny ajkakra.  Ultra UVA (PPD 26).

Napnak túlzottan kitett ajkakra. Extrém intenzitású napsugárzás esetére. Az ajkak védettek az UVB és UVA sugaraktól. Megelőzi az ajkak kiszáradását.

Illatanyag-mentes.  Paraben-mentes.  Vízálló.

loulou

2015. május 5.

Nem akarok kekeckedni, de.... ez nem ajakra van, hanem érzékeny arcbőrre, pontosabban a szem köré, a pofacsontra, a homlokra, az orra, a fülecskékre, anyajegyekre, hegekre (ajakra) is persze. A mérete pedig XL, ezért nem 4,7 ml, hanem 9 ml. Most vettem, ezért tudom. Jah az íze pedig teljesen semleges. Egyébként szuper. Gyerekem érzékeny a napfényre amíg le nem barnul, mindig kipattogott a füle, és a kis orcája, és ilyenkor viszket neki. Amióta ezzel átrajzolgatom a kis arcát és fülecskéit semmi kiütés, úgyhogy szuper szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 5.

Bermo

2014. augusztus 4.

Az első ami erről eszembe jut, a borzalmas íze.. borzalmas!! :-D . Jó, persze ne egyem, de akaratlanul is a számba kerül. Hidratáló hatasa tuti nincs is . Hamar elajandekoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Anii

2014. július 22.

Felejtős. Egyáltalán nem hidratálja az ajkaimat, 2 óra múlva olyan volt, mintha nem is tettem volna rá semmit, egyszerűen eltűnt a számról, annak ellenére, hogy nem ettem és nem ittam semmit ez idő alatt. Állandóan újra kell kenni, viszont az íze nem túl jó, kesernyés, ha véletlenül a szájba kerül. Lehet, hogy a fényvédelme tuti, de nálam, mint ajakápoló megbukott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.