La Roche-Posay

Ár:   2049 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2016. február 16.

Ár:   2049 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Újra visszaállítja a súlyosan kiszáradt, hámló ajak bőrének egyensúlyát és visszaadja az ajkak komfortézetét. Gyógyszeres kezelések alatt vagy azt követően is kiválóan használható, különösképpen ajánlott pl. akne-terápia vagy sminktetoválások esetén.Parfüm- és tartósítószermentes és a kevés összetevőből álló, gondosan kifejlesztett formula minimálisra csökkenti az allergiás reakciók kockázatát.

Cons

2021. május 18.

Télen vásároltam, mert most extra száraz volt a szám, nekem nem igazán vált be, amíg fent volt, jó volt, de miután megszáradt, kenhettem is újra, mert ugyanolyan cserepes volt a szám. Ennél sokkal tartósabb hatást értem el a carmex ajakápolóval, így vissza is tértem ahhoz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

mafalda

2021. április 2.

Gyakran kirepedezett az ajkam két sarka, máig nem tudom miért, ez az egy ajakápoló tudta helyrehozni, akár egy éjszaka alatt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

juli007

2016. november 8.

Izotretionin-kezelés mellé írta fel nekem a bőrgyógyász ajakápolóként még évekkel ezelőtt. Jobb volt, mint a hagyományos szőlőzsír, de nem voltam annyira oda tőle. Nehezen szívódott be, és nem hidratált úgy, ahogy elvártam volna tőle. A húgom is azt mondta, hogy szerinte jobb a körömvirágkrém, de nem hallgattam rá, elhasználtam több csomag Ceralipet, bár elég drágának találtam. Úgy alakult, hogy évekkel később újabb izotretionin-kezelésre volt szükségem, és akkor már egy másik orvos sima patikai vazelint írt fel nekem erre a célra. Hát mit mondjak... a kb. 100 forintos vazelin hatásával 1000-szer elégedettebb voltam, tökéletesen tette a dolgát, így azóta is azt ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

_-Mia-_

2013. április 12.

Semmit nem ér: a száraz darabok ugyanúgy ott maradnak a számon, ha este kenem fel akkor reggel szárazabb ajkakkal kelek fel, mint előtte. Százszor inkább Bioderma vagy Carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

barbi_b

2013. január 22.

Nekem ez tette helyre az oldalt kirepedezett számat, de a Forever Aloe Lips™ with Jojoba is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

micimaci83

2012. április 16.

Semmivel sem tud többet, mint egy Neutrogena ajakápoló.. Darabokban jön le a szám, és nagyon bíztam ebben az ajakápolóban... Ráadásul mindezt 2.200.- HUF-ért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

kicsikiszi

2012. február 19.

Téli időszakban csak ezt használom, nagyon meg vagyok vele elégedve!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Téli időszakban csak ezt használom, nagyon meg vagyok vele elégedve!!

Ayla

2011. december 10.

Nagyszerű állagú, könnyen kenhető krém praktikus adagolótubusban. Szeretem, hogy krémesebb, zsírosabb állagú és a számat azonnal és hosszú távon is hidratálja, puhítja. Télen, hideg időben alapdarab, a kipirosodott és irritált orral is csodát tesz. Színtelen, szagtalan, fénytelen, viszont a legirritáltabb, berepedezettebb bőrnek is azonnali enyhülést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

Antioxidánsok: BHT