La Roche-Posay

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az epidermisz felszíni irritációira. Segít felgyorsítani az irritált, repedezett bőr regenerálódását. Ideális bőrgyógyászati kezelések, illetve varratszedés után.

5% panthenol és La Roche-Posay termálvíz kombinációját tartalmazza. Azonnal segít megnyugtatni a bőrt. Madecassoside + réz/cink/mangán + hialuronsav tartalma segítségével hozzájárul a bőrbarrier egyensúlyához.

Iridonia

2021. január 5.

Szemöldök tetoválás eltávolítása (9 lézeres kezelés) alatti időszakban volt hű társam. Ennek köszönhetően gyógyult a leggyorsabban a bőröm, nyom nélkül. Csak ajánlani tudom azoknak, akik lézeres kezeléseken vesznek részt. Tény, hogy nem igazán gél állagú, ez inkább egy zsírosabb termék, viszont szépen levegőzik alatta a bőr, egész napos használat mellett is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

danyadi77

2020. december 5.

Kis tubusos mintám volt belőle, pattanás utáni hegekre használtam, arra a néhányra,ami néha előfordul. Egy nagy semmi...marad a Dermatix,hiába drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

kisasszony463

2020. december 5.

Éjszakára szeretem használni, jól hidratál, egységesebb bőrképpel kelek, pattanás utáni foltjaim halványodnak. Ha alá mást is kenek érződhet zsírosnak, szilikonosnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Frubelle

2020. december 3.

Szerettem volna szeretni de nekem pattikat okozott :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Szerettem volna szeretni de nekem pattikat okozott :(

ursuska

2020. november 23.

Én csak sima hidratálónak vettem, hiszen tele van jó kis hidratálókkal, amelyek megfelelőek a bőrtípusomnak és a pattanásoknak is, ha előjönnek (glycerin, panthenol, zinc gluconate, ázsiai gázló és egy kis hyaluron is), előtte a sima cica krémet használtam este, de a nyári szezonra kellett egy könnyedebb krém és ennek az ára elég kedvező a többi patikai hidratálók között. Nekem bevált, az egyetlen negatívum, hogy elég szilikonos az állaga ( a szilikon miatt), emiatt lehet valakinek nem jön be, most én is valami más állagú krémet keresek. (viszont kb fele annyiba kerül, mint más lrp vagy bioderma hidratáló )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

bongi

2020. október 3.

Pattanás utáni foltokra, hegekre próbáltam, de 2-3 nap használat után kipattogtam tőle. Többször nekifutottam, de mindig ez lett az eredménye. A hátamon anyajegy eltávolítás utáni műtéti hegre kenegettem, semmit nem csinált. Nem igazán tudom, mire jó, de elkenegetem testápolóként, mert kidobni nem szeretném, ha már megvettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

molnarvio

2020. október 2.

Műtéti hegekre használtam szorgalmasan a varratszedéstől kezdve kb két hónapig reggel-este előírás szerint, gyengéden masszírozva. Szerintem semmi hatása nem volt, egy idő után meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

clara12

2020. szeptember 27.

Régóta használom és nagy kedvencem. Nehéz volt beilleszteni a rutinomba, mivel ahogyan eredetileg használni akartam (sokadik lépésként egész arcra felkenve) nem működött. Ebben a formában ragacsos, vastag rétegegnek éreztem. Mostmár az utolsó lépésként használt arckrémemhez keverek belőle egy keveset és együtt viszem fel, így tökéletes. Tényleg nem kell belőe sok. Csak este használom, mivel ha efőlé akarnék kenni fényvédőt, akkor kukacosodna. Fűtési szezonban alaptermék, ez az egyetlen aminek köszönhetően nem úgy ébredek fel mint egy múmia. Az alá kent termékek et (tonik, szérum, krém stb) jól lezárja, plusz nyugtató összetevői miatt ad egy kis pluszt. Úgy látom, hogy nyugodtabb a bőröm mióta ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

lillus09

2020. augusztus 21.

Nagyon jókat olvastam a sima cicaplastról, de kipróbáltam és nekem az nagyon zsíros volt így megörültem mikor láttam, hogy van gél változata is. Alap hidratálókrémnek vettem meg a bőrápolási rutinom utolsó részeként, így a műtet utáni hegek gyógyításáról sajnos nem tudok véleményt mondani. Igazából rajtam is vannak pattanás utáni piros foltok, de semmiképpen sem hegek. Néhány hete használom, de ahhoz képest hogy gél nagyon zsíros krém, mikor felkenem úgy nézek ki mint egy diszkógömb és nekem alapvatően kombinált a bőröm, így nem hiányzik az extra kifényesdés. A pattanás utáni foltokon egyáltalán nem látok semmiféle változást és a zsírossága miatt, ami ahogy írták lentebb is a szilikon tartalomtól lehet, kizárólag éjszakára használom. Illetve nappal ha cc krémet használok, primernek jó. Sajnos nekem csalódás, lehet az alap funkcióját betölti, a hegek gyógyítását de én mint írtam, nem ezért vettem. Elkenegetem éjjelre, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Andrea1992

2020. július 25.

műtét utáni hegekre vettem de ott nem igazán használt. sokáig csak pakolgattam majd kiprobaltam pattanás utáni foltokra. azt kell mondjam nagyon szépen begyogyitotta őket. éjszakára szoktam használni vagy ha egész nap itthon vagyok mert elég zsíros. sajnálom h nem próbáltam ki hamarabb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Antioxidánsok: Madecassoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.