La Roche-Posay

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az epidermisz felszíni irritációira. Segít felgyorsítani az irritált, repedezett bőr regenerálódását. Ideális bőrgyógyászati kezelések, illetve varratszedés után.

5% panthenol és La Roche-Posay termálvíz kombinációját tartalmazza. Azonnal segít megnyugtatni a bőrt. Madecassoside + réz/cink/mangán + hialuronsav tartalma segítségével hozzájárul a bőrbarrier egyensúlyához.

mandika

2019. május 24.

Műtéti heg halványítåsára vettem, semmit sem használt. A régi Cicaplast szuper volt, de ez az új változat semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

tinyblackpaw

2019. május 3.

Mivel felnőtt korban sem kímélnek a pattanások és a mitesszerek, időnként szükségem van tisztító kezelésre, amelynek eredményeképpen háború utáni állapotok uralkodnak az arcomon. A nyomkodás utáni piros, sebes bőr regenerálásában szépen teljesített ezidáig. Kétszer olyan gyorsan gyógyulnak a pattanások után maradt pirosságok, apróbb sebek mint nélküle. Az előttem hozzászólóval pedig teljesen egyetértek abban, hogy tökéletes primerként is. Horzsolásokra és sérülésekre (szerencsére) még nem kellett használnom, így a seb heg nélküli gyógyulásáról nem tudok nyilatkozni. Eddig nem tapasztaltam, hogy eltömítené a pórusaim vagy hogy pattanásokat okozott volna, én azonban csak vészhelyzetben használom egész arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Alice83

2019. február 28.

Gélnek írják de semmi géles sincs benne..nagyon hidratál de zsíros a bőrön ami nem csoda hisz tömény szilikon..talán cica primernek kellene hirdetni mert gyönyörűen mutat rajta a smink..aki nappalra keres alapozó alá cica krémet annak ajánlom..
update: nos érdekes tapasztalattal lettem több..a karomon lévő nem túlságosan mély és friss karmolást segített pár nap alatt regenerálni de egy hét után is maradt egy kis heg ami igaz csak egy bizonyos fényben de LÁTSZIK..azt hiszem a sebek közelébe nem teszem arra nekem a curiosa a legjobb, az tényleg heg nélkül gyógyítja a sebet, na az olyan mély karmolást/kimarást (játszottunk egy drága óriás kangal kutyussal) gyógyított meg heg nélkül amit szerintem orvossal kellett volna kezeltetni, igaz használtam hozzá sebösszehúzó tapaszt...nos ez a krém arra nagyon jó h a gyulladást kezeli az arcomon, hidratál, repedéseket és érdességet kezeli, nincs hámlás az arcomon ami mindig jelen van sajnos ..ami a legfőbb a pattanás utáni és egyéb meglévő hegeket halványítja (apum rég sérülését)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

poisonvert

2019. január 16.

Az arcomról még decemberben leszedtek egy anyajegyet, ott ajánlotta a plasztikai sebész, hogy szilikonos krémek helyett használjak cica krémet. Nekem a La Roche-ra esett rögtön a választásom, hiszen itt már olvastam róla.
Napi kétszer kenem vele a heget, csodásan gyógyul, hamar lement a pirosság is a felszínéről, már kezd kissé beleolvadni a bőrömbe.
A régebbi hegeimre is használom. Nem fogja őket eltüntetni, azonban némileg halványított már rajtuk.
Műtétek utáni hegekre a legjobb választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Műtétek utáni hegekre a legjobb választás!

Regi84

2019. január 14.

Ez egy csoda. Egy hetes friss műtéti hegeimen kezdtem használni, amik mondjuk alapból nagyon szépre voltak varrva, de ezzel kiegészítve így két hónap után szinte alig látszik valami. Arcra is használtam sosben, amikor a hidegtől a homlokom teljesen kiszáradt, azt is megoldotta. Egy régi hegemmel is valamit kezdett, de ott nem is várok csodát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

i.napcsi

2019. január 4.

Tények:-nyugtató hatású,kellemes érzést ad irritált börfelületen is pl,náthás orrnál,vagy sebek,hegeknél,herpesz utáni foltoknál
ami fura hogy szilikonos gél de ehezképest baromi sűrű és fénylő,az biztos hogy nem csoda szer,ha úgy nézem mint seb és heg kezelő akkor ahoz tényleg jó a szilikon és az biztos nem engedi kiszáradni a sebet!Arckrémnek senkinek nem ajánlom csak alkalomszerűen,és nekem is az a megfigyelésem hogy miteszeresit ha rendszeresen kened főleg bizonyos helyeken,pedig az van ráírva nem komedogén de sajnos gyanitom ez a 6 féle szilikon a ludas benne!Összességében mindenki csak sebekre és hegekre kenje,arcápolóként NE!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

beautyfanrb

2018. december 1.

Gyönyörűen rendbe hozta a szétrepedt, extrém száraz, enyhe ekcéma jellegű foltokkal teli bőrt a kézfejemen.
Nagyon jó kis krém, szuper állaggal és gyors felszívódással. Egy pici filmréteget hagy maga után, de én szinte az összes LRP krémnél ezt tapasztaltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

arizona07

2018. november 13.

Annak ellenére, hogy szuper az állaga (amiért sminkalapnak kiváló) és a 30ml-hez képest nagyon sokáig kitartott, sajnos a negatív tapasztalatok többségben vannak. :(
Nagyon szeretem a LRP termékeket, de ez nem vált be. Gyakran kipattogott tőle a bőröm, az arcomon pedig előfordult hogy kis puklik jelentek meg. A sima Cicaplastot viszont továbbra is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

senskin

2018. november 8.

Az összetevők listája eltér az enyémtől, valamennyire. Gondolom változtattak rajta. Szóval, alapként használom krém alá, nappalra is főleg. Nekem nagyon szépen megnyugtatja a bőrömet, nekem az apró kis hibákat láthatóan kijavította. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

zsofia22

2018. november 1.

Két térdműtétem is volt már. Mindkettő után használtam a krémet. Az elsőnél láthatóan gyorsan gyógyult a seb, a másodiknál kevésbé. Lehet, hogy csak a szervezetem reagált másképp, de azért szerintem egy próbát megér, főleg ha valaki csak kisebb, nem olyan mély hegek eltüntetésére akarja használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.