La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Effaclar Duo egy korrekciós bőrápoló krém pattanások, mitesszerek és bőrhibák ellen. Egyszerre csökkenti a bőrhibák megjelenését és kitisztítja az eltömődött pórusokat.

ALettah

2016. február 26.

Tavaly nyáron egy meglehetősen ronda felnőttkori aknéval kellett megküzdjek, végül a bőrgyógyásznál kötöttem ki, a gyógyszeres kezelés mellé ezt a krémet ajánlotta, és letiltotta az összes színes-illatos (Avon-Oriflame-Rossman-Balea stb) arcápoló termékemet. Az árától kicsit csuklottam, de azóta rájöttem, hogy bőven megéri: a gyógyszeres kezelés helyrehozta a bőröm, ez a krém pedig azóta is sokkal jobb állapotban tartja, mint volt: pórusok minimálisak, bőrhibák, pirosodás sokkal ritkább lett. Ráadásul ha nem költök más arcápolókra, akkor nem is olyan drága. Nekem nagyon bejött, hűséges fogyasztója maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

szekeszti

2014. november 17.

Sajnos érzékeny vagyok valamely összetevőre három használat után, így eladóvá vált a krém. Első alkalom után kellemes érzés volt, így a 3 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

edinalazar

2014. május 18.

Pár éve használtam mikor a nyári melegben jobban zsírosodott a bőröm és eltömődtek a pórusaim. Nagyon szerettem, tisztának éreztem a bőrömet tőle, nem tömítette el a pórusokat, de eltüntette a pöttyöket. Hidratáló értéke nem sok van, csak éppen annyi amennyi a zsíros/pattanásos bőrnek kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Fodri

2014. március 22.

Az általam próbált krémek közül az eddigi legjobb a problémás, érzékeny, mindentől pattanásosodásra hajlamos bőröm számára - nekem tényleg csodaszer. Én csak a problémás részekre szoktam kenni belőle és egy éjszaka alatt szépen megnyugtatja a bőrt és lehúzza a nagy, piros, gyulladt területeket. Nem irritál, nem allergizál, tényleg tökéletes. Elég kicsi kiszerelés, de ha az ember csak ott használja, ahol kell, akkor sokáig elég. Mikor vettem, akkor pont akciós volt és kaptam mellé termékmintát a hozzá tartozó arctisztító gélből (ami szintén annyira bevált, hogy azóta megvettem nagy kiszerelésben) és egy tonikot - ami viszont nekem semmire nem jó és nagyon szárít. Esténként a tonik helyett a Bioderma micellás arclemosóját használom a géllel való lemosás után, majd mikor megszáradt a bőröm, bekenem a krémmel, és most, 2 hónappal az első használat után azt kell mondjam, hogy ilyen szép talán gyerekkoromban volt utoljára az arcom. Szerintem nagyon megéri megvenni, az ára sem vészes, finom az illata, kellemes az állaga, rendkívül gyorsan beszívódik. Úgy tudom, hogy most már csak a továbbfejlesztet változatát lehet kapni, viszont arról is csak jókat hallottam, tehát ha ez elfogy, biztosan megveszem az újat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

angelcare

2014. január 28.

Én szeretem ezt a krémet.Jól hidratál,jó az állaga és sminkelni is könnyű rá.Az arcomon is javított,bár nem használom folyamatosan mert állandóan beszerzek valami új szerzeményt és kísérletezek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

dinolips

2014. január 21.

Nekem sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Csomagban vettem, járt hozzá az Effaclar lemosó is, így kezdtem el használni. Az első 2 hétben látványosan javult az arcom, de utána megállt a javulás. Hozzátenném, hogy kemény életmódváltáson vagyok túl és a diétám is tartom, úgyhogy ez a külső kezeléséhez volt szükséges az arcomnak, de igazából semmi se történt. Hidratálni jól hidratált, sminkelni is jól lehetett rá, de ezenfelül arra amire igazán kellett volna nem vált be, ugyanúgy megjelennek a pattik... : ( Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

kincsö

2014. január 9.

Már 2 hét utàn javitott a börömôn ami eddig borzalmas volt!! Szebb,simàbb ,kevesebb pattanàs! Szàmomra csoda krem,mert eddig egyikkel sem jutottam el idàig.Imàdja a börôm! Remélem nem vonjàk be .Jàr az 5 csillag ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 9.

szerpentin_b

2013. december 20.

Én nagyon szeretném pozitívan értékelni de ha felkentem nem javított a pattanásosság állapotán. Sőt...
Pedig együtt használom a termékcsalád többi hasonló hatású kiegészítő darabjaival és semmi jó. Pedig ilyen árban már lehetne sok pozitív hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Napsugár

2013. december 20.

Zsíros és aknés-mitesszeres bőröm van, sajnos ez a krém nem nagyon javított egyik problémán sem, maximum egy picivel egyenletesebb lett a bőrfelszín, de ez is csak az első 1-2 használat során. Szerintem egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

ágica

2013. november 23.

1,5 hónapja használom, eddig nem sok eredménnyel. Rettenetesen sok mitesszerem van+néha 1-2 gyulladtabb pattanás, de igazán egyiken se segített, bár talán egy kicsit kevesebb a mitesszerem. Napi 2x kell használni, mert eleinte csak reggel kentem fel, és olyankor még ennyit se ért. Viszont jó sminkalap, nem kukacosodik. Az állaga könnyű, bár kicsit szilikonos. Hidratáló hatása nincs igazán. Mattítani se mattít, viszont szép természetes a bőröm utána. Nem okoz plusz bőrhibákat. Összeségében szerintem nem éri meg, persze még jövök updatelni:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.