La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

egyno

2020. június 7.

1 hónapig nagyon bevált, viszont később, piros foltok, miteszerek, néha pattanások jelentkeztek. Illetve árban sem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

dbetti93

2020. június 1.

Kb. 2 hete használom napi kétszer, én eddig megvagyok vele elégedve. Az arcom összképe szerintem szép, jó érzés áttörölni vele az arcom. Pattanás azóta nem nőtt az arcomra mióta használom a terméket, a meglévő 1-2 pigment foltomat is halványította,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Remi

2020. május 31.

Magas alkoholtartalma miatt inkább csak a pöttyöket érdemes vele kezelni. Azokra teljesen jó. Alkalomadtán a miteszereket is érdemes vele lekenni, de tartós használatát nem ajánlom, beráncolja a felső réteget és kontraproduktív. A bőr észreveszi hogy hiányzik a zsír és még erőteljesebb termelésbe kezd. Ár érték arányban kifejezetten nem jó. Az illatosítás érthetetlen, hiszen a fejlesztők is tudták, hogy ez akár sebes bőrfelületre is kerül. Irritációt okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

AlizPeter

2020. május 5.

Pórus osszehuzo hatását nem éreztem, tömény alkohol szaga van, eléggé szarit. Hamlaszto hatását sem éreztem. Gyorsan beszívódik. Nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

JuditSara

2020. április 9.

Az én érzékeny bőröm nem szerette, pattanásokat okozott és rettenetesen szárított. Sajnos nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 9.

Katakence

2020. január 23.

Napi 2x-i használat mellett (reggel/este) 4 hónapra volt elegendő. Vásárláskor is tisztában voltam vele, hogy az alkohol a 2. összetevője, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire erős alkohol illata lesz, rettenetes... Hiába nem járok felkenéskor a szemem közelében csípi. Minimális pórus összehúzó hatását tapasztaltam, faggyútermelés szabályzást egyáltalán nem. Hiába használtam vele együtt a LA ROCHE-POSAY Effaclar Mat hidratáló krémet is, semmi javulást nem eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Fruzsiii

2019. december 27.

Én nem szoktam mindennap használni a terméket,csak heti kétszer,arcradírozás,és arcmaszk után ,nekem így tökéletesen bevált,szépen összehúzza a pórusokat,és fertőtleníti a bőrt,sajnos elég sok alkohol van benne,és valóban picit meg is hámlasztja a bőrt,érzékeny bőrre azért nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Lilko95

2019. november 3.

Habzó tisztító után használom. Nagyon kellemes érzés a bőrömön, hűsít, bár picit csipkedő érzetet hagy maga után.
Összességében elégedett vagyok az Effaclar termékekkel, végre megszűntek a pattanasaim, amik évek óta folyamatosan előjöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

SugarB

2019. október 17.

Amennyire szerettem az arclemosót és a többi Effaclar terméket, ő annyira nem lopta be magát a szívembe...Elpacsmagoltam, a felét már csak a hátamra, de szerintem ő volt az utolsó tonikom, kiváltottam a Serozinc sprayvel, ha szükségét érzem zsírosabb napokon. Nekem úgy jobban bevált, ez a tonik sajnos csak egy volt a sok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

balkri

2019. szeptember 1.

Az arclemosóval együtt használjuk, szerencsére szárító hatást nem tapasztaltam! Sok terméket kipróbáltam, de ez valóban segít csökkenteni a pólusok láthatóságát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.