La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2021. február 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Dorkuci

2022. május 10.

Még akkoriban vettem amikor fogalmam nem volt mégis mi segíthetne a pattanásaimon. Igazából mostmár nem venném meg, mert egy alkoholos/parfümös termékre biztos semmit nem költenék úgy, hogy az egyetlen hatóanyaga kb a szalicilsav. A szalicilsav jó, lehet venni egy csomó márkától szérumot (ennyiért vagy kicsit többért/kevesebbért) ami parfüm és alkoholmentes. Vagy lehet venni szalicilsavas arclemosót is, esetleg agyagmaszkot. Ilyet nem szoktam mondani sűrűn, de ez a termék szószerint pénzkidobás, ha lehet akkor ne vegyétek meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

sigma

2021. december 8.

Amint kinyomtam a vattapamacsra, megcsapott az alkohol, de olyan igazan brutal durvan. Picit csip. Az arcom rettento ragacsos a hasznalata utan (ami nalam mindig into jel). Megis, azt kell mondanom, hogy egeszen bevalt! Amiota hasznalom, nagyon latvanyosan lecsokkent az orromon levo mitesszerek szama. Biztos hogy ettol, mert csak ez volt uj a rutinomban. De megsem vagyok maximalisan elegedett, ezert csak 4*. Aki viszont csak ezekkel a franya kis fekete pontocskakkal kuzd, annak nagyon jo lehet. Lehet csak az orromra fogom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

kataorsi

2021. október 27.

Sajnos nekem nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. AZ illatával nincs gond, de szárítja a bőrömet. Hosszú távon nem hinném, hogy használna, sőt...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Kicsicsajbi

2021. augusztus 14.

A havonta egyszer beütemezett teljeskörű arctisztító rituálém után érzem, hogy kellően csíp és utána feszesebb a bőröm, DE az illata és az, hogy ragacsos marad utána az egész arcom nem tetszik, így tuti nem veszem meg újra.
Keresek mást helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

Keresek mást helyette.

novembermesi

2021. július 31.

Tavaly használtam el. Kissé csípi a bőrt, tisztít, de szárít is. Kifejezetten látványos változást nem érzékeltem a bőrömön. 1 próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

LynnLynx

2021. június 26.

Átlagos toniknak mondanám. Szépen összehúzza a pórusokat, kissé csíp és szárít. Megfelelően csökkenti a bőr zsírosságát.
4 csillagot kap, mivel a hatás sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

4 csillagot kap, mivel a hatás sajnos nem túl tartós.

Lili11

2021. május 30.

Amikor megéreztem, hogy alkoholos, kicsit tartottam tőle, hogy nagyon szárítani fog. De nagyon jól megtisztítja az arcom és utána pillanatok alatt beszívódik az effaclar duo krém, így együtt nagyon beváltak, puha, egyenletes lett az arcbőröm és sehol egy acne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

bongi

2021. május 20.

Bőrgyógyász alánjására használtam el belőle több flakonnal, de jelentős javulást nem tapasztaltam tőle, így lecseréltem. Még mindig vagy egy kevés belőle, azt csak alkalmanként használom, ha nem bírok magammal és kinyomok egy-két pattanást vagy mitteszert. Amúgy mióta nem használok ilyen töményen alkoholos kencéket, szebb a bőröm. Szerintem is túlárazott, az INCI lista nem indokolná ezt az árat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

szviki960127

2021. március 17.

Nekem nem a legtökéletesebb , egy ideig talán jó is volt aztán sajnos pattanások jöttek ki rajtam egyre több , persze lehet nem ennek a hatására , most újra elkezdtem használni eddig nincs problémám vele . Nyomkodás után egy nedves vattakorongra teszek egy keveset és azzal viszem fel az egész arcbőrömre .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Lina14

2021. február 11.

Már használom egy ideje, nem felejtem el használni így úgy érzem, hogy beválik. Szebb a bőröm, de hamr kifényesedek, aminek ez is része.

Update: Észrevettem, hogy elkezdett szárazabb lenni a bőröm, mint szokott és átnéztem a termékeimet és ebben bizony van denaturált alkohol, ami szomorú, de sajnos nem hiszem, hogy így el fogom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.