La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

Ár: 2800 , Eladó: SchmitzhoferFanni
Állapot: párszor használt 85%, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 2500 , Eladó: Fru92
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, Foxposttal küldöm, személyes átvétel
totti04

2019. március 16.

3 hónapja használom a többi Effaclar termékkel együtt és nagyon nagyon elégedett vagyok! Az ára nem valami olcsó, de sokáig elég és persze az eredmény kárpótol mindenért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Doci0331

2018. november 27.

Már nagyon régóta kerestem egy terméket, ami segít helyrehozni a pattanásos arcbőrömet. Ez a termék egy abszolút újravevős termék :)
Csodákat tesz az arcommal és nagyon puhítja, illetve simává teszi a bőrt rendszeres használat után. Természetesen a tonizálás után elengedhetetlen a hidratálás,hiszen azért enélkül könnyen száraz tud lenni a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

jalexandra

2018. november 19.

Nagyon imádom ezt a terméket. Teljesen csodát tett a pattanásos arcbőrömmel. Ez újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

silence

2018. november 9.

A bőrgyógyászom javaslatára próbáltam ki az Effaclar termékeket 3 évvel ezelőtt, azóta is maximálisan elégedett vagyok, eszembe sem jut váltani!!!
Ezt a tonikot az arctisztító zselével és az Effaclar krémekkel (Effaclar Duo+, és Effaclar K+) együtt használom. Világéletemben problémám volt az arcbőrömmel, ami fénylő és zsíros volt és a pattanások sem kíméltek meg felnőtt koromban sem. Azonban 3 éve, amikor a bőrgyógyászom segítségével rátaláltam erre a termékcsaládra, az Effaclar meghozta számomra a csodát! Pár használat után (kombinációban az arctisztító zselével és a krémekkel együtt) pár nap alatt kitisztult az arcbőröm, összehúzódtak a tág pórusok, nem fénylik és pattanásoknak nyoma sincs! 😊
Persze önmagában ez is szárít, így mindenképp kell valami könnyű hidratáló a használata után, de az Effaclar termékcsalád együtt egy csodaszer számomra! ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

petruszanna

2018. július 11.

Elhasználtam egy teljes flakonnal, ezért csak most írok véleményt. Az első 1 hónapban csodálatos volt tőle a bőröm, de tényleg. Pattanások is visszahúzodtak, a zsírosság is visszaszorolt, majd mikor gondolom én megszokta a bőröm, ugyanolyan volt minden mielőtt használni kezdtem volna. Szóval kúraszerűen hatékony, folyamatos használatra nekem nem vált be, sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

MargitSchwarz

2018. július 1.

Megvártam vele, míg egy fél üveggel elhasználok, hogy reális véleményt tudjak alkotni. Határozottan jobb tőle a bőröm, bár nekem sosem voltak igazán tág pórusaim, viszont a mikro-hámlasztó hatását ki szerettem volna próbálni. Eleinte az orrom hegye hámlott tőle, nem volt szép, de mióta azt a részt kihagyom, azóta tökéletes. Pattanásaim amúgy is inkább menzesz előtt voltak, ez mérséklődött, annak függvényében, hányszor felejtem el használni a kencéket. Az Effaclar arclemosóval együtt használom, szerintem így fokozottabb a hatás. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Kittyke27

2018. április 18.

Csak pár napja hasznalom, úgyhogy meg teljes véleményt nem tudok alkotni, viszont azt észre veszem hogy nagyin szepen megtisztítja az arcom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

mosolypotty

2018. március 15.

Azért kezdtem el használni anno, mert a drogériákban kapható pattanás elleni készítményekből teljesen kiábrándultam. Ekkor ruháztam be az Effaclar termékcsalád egy részére. Sajnos 30 fölött is pattasásosodásra hajlamos az arcom, így a mindennapi rutinom része még mindig ezek használata.
Nem feltétlen érzem, hogy összehúzná a pórusaimt, mert azok több év után is szemmel láthatóak, viszont egyelőre jobbat nem találtam, és mivel a termékcsalád többi részével meg vagyok elégeve, így ezt sem cseréltem le évek óta. Ami sok más tonikkal szemben nagy előnye nálam, hogy egyáltalán nincs az a tipikus csípő, égős, hideg érzésem, ha letörlöm vele az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Xxmmeelliinnddaaxx

2018. január 17.

Nagyon szeretem, minden nap hasznalom. Hatalmas porusaim vannak, ez kicsit osszehuzta oket, valamint szepen tisztit es kicsit mattit a boron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

lilvenus

2018. január 16.

Sokat vártam ettől a terméktől, de nagy csalódás volt. Semmit sem javított a bőröm állapotán, és még ki is szárította. Az ára pedig magas...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.