La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2021. február 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

Lili11

2021. május 30.

Amikor megéreztem, hogy alkoholos, kicsit tartottam tőle, hogy nagyon szárítani fog. De nagyon jól megtisztítja az arcom és utána pillanatok alatt beszívódik az effaclar duo krém, így együtt nagyon beváltak, puha, egyenletes lett az arcbőröm és sehol egy acne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

bongi

2021. május 20.

Bőrgyógyász alánjására használtam el belőle több flakonnal, de jelentős javulást nem tapasztaltam tőle, így lecseréltem. Még mindig vagy egy kevés belőle, azt csak alkalmanként használom, ha nem bírok magammal és kinyomok egy-két pattanást vagy mitteszert. Amúgy mióta nem használok ilyen töményen alkoholos kencéket, szebb a bőröm. Szerintem is túlárazott, az INCI lista nem indokolná ezt az árat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

szviki960127

2021. március 17.

Nekem nem a legtökéletesebb , egy ideig talán jó is volt aztán sajnos pattanások jöttek ki rajtam egyre több , persze lehet nem ennek a hatására , most újra elkezdtem használni eddig nincs problémám vele . Nyomkodás után egy nedves vattakorongra teszek egy keveset és azzal viszem fel az egész arcbőrömre .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Lina14

2021. február 11.

Már használom egy ideje, nem felejtem el használni így úgy érzem, hogy beválik. Szebb a bőröm, de hamr kifényesedek, aminek ez is része.

Update: Észrevettem, hogy elkezdett szárazabb lenni a bőröm, mint szokott és átnéztem a termékeimet és ebben bizony van denaturált alkohol, ami szomorú, de sajnos nem hiszem, hogy így el fogom használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

eszti0627

2020. december 7.

Nagyon jó termék, 3 hete használom és ma tűnt el az utolsó pattanás a homlokomról! Napi kétszer, reggel és este törlöm át vele az arcom arctisztítás után, utána pedig az Effaclar duo krémmel szoktam bekenni, így a bőröm nagyon jó puha lesz. Nekem csodát tett, ajánlom mindenkinek!
(én megvettem hozzá az Effaclar faggyúszabályzó arcmaszkot, heti kétszer használom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

dbetti93

2020. november 7.

Kb. 2 hete használom napi kétszer, én eddig megvagyok vele elégedve. Az arcom összképe szerintem szép, jó érzés áttörölni vele az. Pattanás azóta nem nőtt az arcomra, mióta használom a terméket, a meglévő 1-2 pigment foltomat is halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

k.nono

2020. október 29.

A többi Effaclar termék után kezdtem el használni, különösebb pluszt nem érzem,hogy adna egy átlagos tonikhoz viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

ALettah

2020. szeptember 3.

Nagyon alkoholos és nagyon szárít, a napi kétszeri használattal nekem teljesen kiszárította a bőröm, heti kétszer használva viszont javított az összképen. Főleg a zsírosodásra hajlamos T-vonalban szoktam használni. Újravenni nem fogom, szerintem túlárazott ahhoz képest, amit nyújt, és ez a rengeteg alkohol sem tetszik, meg a szúrós szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

egyno

2020. június 7.

1 hónapig nagyon bevált, viszont később, piros foltok, miteszerek, néha pattanások jelentkeztek. Illetve árban sem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Remi

2020. május 31.

Magas alkoholtartalma miatt inkább csak a pöttyöket érdemes vele kezelni. Azokra teljesen jó. Alkalomadtán a miteszereket is érdemes vele lekenni, de tartós használatát nem ajánlom, beráncolja a felső réteget és kontraproduktív. A bőr észreveszi hogy hiányzik a zsír és még erőteljesebb termelésbe kezd. Ár érték arányban kifejezetten nem jó. Az illatosítás érthetetlen, hiszen a fejlesztők is tudták, hogy ez akár sebes bőrfelületre is kerül. Irritációt okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 31.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.