La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

Katakence

2020. január 23.

Napi 2x-i használat mellett (reggel/este) 4 hónapra volt elegendő. Vásárláskor is tisztában voltam vele, hogy az alkohol a 2. összetevője, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire erős alkohol illata lesz, rettenetes... Hiába nem járok felkenéskor a szemem közelében csípi. Minimális pórus összehúzó hatását tapasztaltam, faggyútermelés szabályzást egyáltalán nem. Hiába használtam vele együtt a LA ROCHE-POSAY Effaclar Mat hidratáló krémet is, semmi javulást nem eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

egyno

2020. január 7.

Jó ideje járom a környéki patikákat érte, de most végre meglett. El is kezdtem használni. Először arcmaszk után, imáfom sokkal szebb puhább a bőröm. Mintha kicsit kevésbé lenne zsíros a bőröm. Már reggel este használom. Imádom. Végre egy tonik ami bevállt azbigencsak kényes arcbőrömre. Ja és szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Fruzsiii

2019. december 27.

Én nem szoktam mindennap használni a terméket,csak heti kétszer,arcradírozás,és arcmaszk után ,nekem így tökéletesen bevált,szépen összehúzza a pórusokat,és fertőtleníti a bőrt,sajnos elég sok alkohol van benne,és valóban picit meg is hámlasztja a bőrt,érzékeny bőrre azért nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Lilko95

2019. november 3.

Habzó tisztító után használom. Nagyon kellemes érzés a bőrömön, hűsít, bár picit csipkedő érzetet hagy maga után.
Összességében elégedett vagyok az Effaclar termékekkel, végre megszűntek a pattanasaim, amik évek óta folyamatosan előjöttek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

SugarB

2019. október 17.

Amennyire szerettem az arclemosót és a többi Effaclar terméket, ő annyira nem lopta be magát a szívembe...Elpacsmagoltam, a felét már csak a hátamra, de szerintem ő volt az utolsó tonikom, kiváltottam a Serozinc sprayvel, ha szükségét érzem zsírosabb napokon. Nekem úgy jobban bevált, ez a tonik sajnos csak egy volt a sok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

balkri

2019. szeptember 1.

Az arclemosóval együtt használjuk, szerencsére szárító hatást nem tapasztaltam! Sok terméket kipróbáltam, de ez valóban segít csökkenteni a pólusok láthatóságát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

TKataa

2019. július 19.

Nekem nagyon nem jött be. Használtam egy ideig, szóval adtam neki esélyt, de kár volt. Borzalmasan szárította a bőrömet, szinte viszkető, irritáló hatásokat váltott ki. Az alkoholos szag, ami csak úgy áradt belőle, abszolút elrettentett. Szerencsére sikerült azóta helyreállítani a bőrömet, de ez a termék mellényúlás volt. Nagy reményekkel indultam neki, mert az ismerősöm nagyon szereti, de az én bőrömnek nagyon-nagyon nem tett jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

zemniki

2019. június 4.

A patikus ajánlása és itteni vélemények alapján választottam, az összetevők listáját épp ezért elmulasztottam megnézni vásárlás előtt. Csak az alkohol szagára kaptam fel a fejem otthon.
Bízom benne, hogy több hasznom lesz belőle, mint károm (propylene glycol allergia).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

totti04

2019. március 16.

3 hónapja használom a többi Effaclar termékkel együtt és nagyon nagyon elégedett vagyok! Az ára nem valami olcsó, de sokáig elég és persze az eredmény kárpótol mindenért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Doci0331

2018. november 27.

Már nagyon régóta kerestem egy terméket, ami segít helyrehozni a pattanásos arcbőrömet. Ez a termék egy abszolút újravevős termék :)
Csodákat tesz az arcommal és nagyon puhítja, illetve simává teszi a bőrt rendszeres használat után. Természetesen a tonizálás után elengedhetetlen a hidratálás,hiszen azért enélkül könnyen száraz tud lenni a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.