La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

SugarB

2019. október 17.

Amennyire szerettem az arclemosót és a többi Effaclar terméket, ő annyira nem lopta be magát a szívembe...Elpacsmagoltam, a felét már csak a hátamra, de szerintem ő volt az utolsó tonikom, kiváltottam a Serozinc sprayvel, ha szükségét érzem zsírosabb napokon. Nekem úgy jobban bevált, ez a tonik sajnos csak egy volt a sok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

balkri

2019. szeptember 1.

Az arclemosóval együtt használjuk, szerencsére szárító hatást nem tapasztaltam! Sok terméket kipróbáltam, de ez valóban segít csökkenteni a pólusok láthatóságát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

TKataa

2019. július 19.

Nekem nagyon nem jött be. Használtam egy ideig, szóval adtam neki esélyt, de kár volt. Borzalmasan szárította a bőrömet, szinte viszkető, irritáló hatásokat váltott ki. Az alkoholos szag, ami csak úgy áradt belőle, abszolút elrettentett. Szerencsére sikerült azóta helyreállítani a bőrömet, de ez a termék mellényúlás volt. Nagy reményekkel indultam neki, mert az ismerősöm nagyon szereti, de az én bőrömnek nagyon-nagyon nem tett jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

zemniki

2019. június 4.

A patikus ajánlása és itteni vélemények alapján választottam, az összetevők listáját épp ezért elmulasztottam megnézni vásárlás előtt. Csak az alkohol szagára kaptam fel a fejem otthon.
Bízom benne, hogy több hasznom lesz belőle, mint károm (propylene glycol allergia).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

totti04

2019. március 16.

3 hónapja használom a többi Effaclar termékkel együtt és nagyon nagyon elégedett vagyok! Az ára nem valami olcsó, de sokáig elég és persze az eredmény kárpótol mindenért. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Doci0331

2018. november 27.

Már nagyon régóta kerestem egy terméket, ami segít helyrehozni a pattanásos arcbőrömet. Ez a termék egy abszolút újravevős termék :)
Csodákat tesz az arcommal és nagyon puhítja, illetve simává teszi a bőrt rendszeres használat után. Természetesen a tonizálás után elengedhetetlen a hidratálás,hiszen azért enélkül könnyen száraz tud lenni a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

jalexandra

2018. november 19.

Nagyon imádom ezt a terméket. Teljesen csodát tett a pattanásos arcbőrömmel. Ez újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

silence

2018. november 9.

A bőrgyógyászom javaslatára próbáltam ki az Effaclar termékeket 3 évvel ezelőtt, azóta is maximálisan elégedett vagyok, eszembe sem jut váltani!!!
Ezt a tonikot az arctisztító zselével és az Effaclar krémekkel (Effaclar Duo+, és Effaclar K+) együtt használom. Világéletemben problémám volt az arcbőrömmel, ami fénylő és zsíros volt és a pattanások sem kíméltek meg felnőtt koromban sem. Azonban 3 éve, amikor a bőrgyógyászom segítségével rátaláltam erre a termékcsaládra, az Effaclar meghozta számomra a csodát! Pár használat után (kombinációban az arctisztító zselével és a krémekkel együtt) pár nap alatt kitisztult az arcbőröm, összehúzódtak a tág pórusok, nem fénylik és pattanásoknak nyoma sincs! 😊
Persze önmagában ez is szárít, így mindenképp kell valami könnyű hidratáló a használata után, de az Effaclar termékcsalád együtt egy csodaszer számomra! ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

petruszanna

2018. július 11.

Elhasználtam egy teljes flakonnal, ezért csak most írok véleményt. Az első 1 hónapban csodálatos volt tőle a bőröm, de tényleg. Pattanások is visszahúzodtak, a zsírosság is visszaszorolt, majd mikor gondolom én megszokta a bőröm, ugyanolyan volt minden mielőtt használni kezdtem volna. Szóval kúraszerűen hatékony, folyamatos használatra nekem nem vált be, sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

MargitSchwarz

2018. július 1.

Megvártam vele, míg egy fél üveggel elhasználok, hogy reális véleményt tudjak alkotni. Határozottan jobb tőle a bőröm, bár nekem sosem voltak igazán tág pórusaim, viszont a mikro-hámlasztó hatását ki szerettem volna próbálni. Eleinte az orrom hegye hámlott tőle, nem volt szép, de mióta azt a részt kihagyom, azóta tökéletes. Pattanásaim amúgy is inkább menzesz előtt voltak, ez mérséklődött, annak függvényében, hányszor felejtem el használni a kencéket. Az Effaclar arclemosóval együtt használom, szerintem így fokozottabb a hatás. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.