La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2021. február 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Azonnal segít a pórus méretének csökkentésében, és hat a faggyúfelhalmozódás ellen, a faggyúképződést szabályozó, tisztító és mikro-hámlasztó LHA hatóanyagainak köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kicsiviki

2017. február 4.

Hát nagyot csalódtam ebben a termékben, Ódákat zengenek a La Roche Posay problémás bőrre való termékeitől, ezért amikor megláttam, hogy akciós gondolkodás nélkül megvettem. Bár ne tettem volna! Jobban utána kellett volna néznem vásárlás előtt. Rengetek alkohol van benne, és konkrétan alkohol szagú maga a termék. Ez nemhogy javítana, de ront a zsíros, aknés, problámás bőrömön. Párszor mertem csak használni, de amint felviszem csípi, irritálja a bőröm, kivörösödik az arcom. Azt elhiszem, hogy hámlaszt, hiszen szétszárítja az alkohollal az ember arcbőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Dorici

2016. augusztus 4.

Jelenleg megtaláltam a tökéletes tonikot a kombinált bőrtípusom kiegészítő kezeléseként. Számos próbát tettem drogériás tonikokkal, de a faggyútermelést még tovább fokozták, minthogy csökkentették volna. Az Effaclar termékcsalád szuperhármasának tagjaként használom, az Effaclar Duo [+] arckrém és arctisztító gélje mellett. Kiszerelését tekintve örülök, hogy nem ömlik ki az egész belőle, amikor vattakorongra próbálok belőle önteni. Az alkohol szaga nem tolakodó számomra benne. Az arcbőrömet nem szárítja ki, annak ellenére, hogy eltávolítja a faggyút a bőrömről. Árát tekintve nem a legkedvezőbb, de szerintem pótlására remek lehetőségek a különféle kuponos napok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

EszterPeszter

2016. július 16.

Az effaclar család többi tagjával együtt használva remekül működik. Elég erős alkoholos illata van (engem nem zavar), klasszul tisztít, nem szárít és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

MariannaHusztik

2015. november 24.

Nekem ez a tonik mentette meg a nyaramat, mikor nagyon kiütötte a meleg a bőröm. Széen legyógyultak a gyulladások, és a pórusokat is szorosabbra húzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

pszonja

2015. július 3.

Semmi változást nem vettem észre a bőrömön amióta használom. Engem nem szárít, nincsenek pórusösszehúzó tulajdonságai, nem igazán tarja be azt amit ígér. Elhasználom, de ebből nem lesz újravásárlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Lena800805

2015. április 22.

Rettenetesen szárít, húzódott, hámlott tőle az arcom, és ezen még a hidratáló krém bőséges használata sem segített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Napsugár

2013. december 20.

Zsíros, aknés-mitesszeres bőrömre használtam hónapokig, semmi pozitív eredménye nem volt. A bőröm rezisztens, ezért irritációt nem éreztem, de iszonyú mennyiségű denat. al. van benne, soha nem venném már újra. Látszólag persze nagyon jól tisztít és lehoz mindent, de cserébe szárít, és irritál, a szabadgyökök termelődését pedig gyorsítja, vagyis öregíti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

Rendzs

2013. június 26.

Teljesen megvagyok vele elégedve. Reggeli és esti használat mellett eltűntek a pattanások! :) Már egy éve használom és csak ajánlani tudom a problémás arcbőrre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

kriszti0305

2013. február 12.

Nagyon jó, de ha minden nap használom picit szárít, de az könnyen orvosolható hidratálóval. (amúgy is este szokta tonikozni). Nem jönnek ki pattanások mióta használom. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Willow

2012. július 21.

Nekem nagyon bejött. Tágak a pórusaim általában sok mitesszerrel, de könnyen száradó bőrrel. Az Effaclar Duo krémmel együtt használva két hét alatt eltüntette a mitesszereim nagy részét, és az arcom olyan részein is jelentősen mérsékelte a képződésüket, ahol eddig kis javulást sem tudtam elérni. Mióta használom nem volt egy gyulladt pattanásom sem. Eddig minden alkoholos toniktól húzódott és hámlott a bőröm pár napon belül, ennél egy hónap alatt sem tapasztaltam még. Néha kicsit csíp, de pár perc alatt elmúlik és kellemes tiszta érzést hagy maga után. Lassan fogy, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.