La Roche-Posay

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. március 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Makacs bőrhibákra és pattanásokra hajlamos bőrre.
  • Az elhalt hámsejtek irritáció nélküli eltávolítása révén a mikro-hámlasztó gél segít eltávolítani a szennyeződéseket és a többlet faggyút, valamint megtisztítani az eltömődött pórusokat. Csökkenti a mitesszerek láthatóságát és szabályozza a kifényesedést. A bőr puha, tiszta és felfrissül.
  • Segít hatni a komolyabb bőrhibákra és a faggyútermelésre, miközben kényelemérzetet is biztosít az aknéra hajlamos bőrnek, nem csak az arcon, hanem a testen is.
  • Hipoallergén. Fiziológiás pH. Allergiatesztelt.

Ár: 4500 Ft , Eladó: Elfi
Állapot: Kicsi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen átvehető vagy postaköltség ellenében tudom Foxposttal küldeni

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

coffeeaddict13

2022. május 19.

Gyakran gyullad be az arcom és ez elég sokszor hoz pattanáshullámot, de mióta ezt a lemosót használom (majdnem egy éve), sokkal inkább kordában lehet tartani a bőrömet és nem annyira fájdalmas a gyulladás, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

edinaa225

2022. május 18.

Elején szuper volt sajnos én mindennap használtam brutál szétszárította az arcom oly annyira hogy teljesen húzódott és hámlott az arcom mint egy sivatag.
Próbálom helyrehozni hidratáló testes krémekkel, nagyon óvatosan ezzel a lemosóval. Hidratálás hidratálás és hidratálás amennyire lehet!
Pattanást nem okozott , lehet ha "ésszel" használom bevált volna igy sajnos búcsút vettem tőle jó darabig..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Tavasztunder

2022. április 30.

Tömény szulfát ):
A víz után a második összetevője SLS. Mint egy olcsó tusfürdőnek. Személy szerint senkinek nem engedném, hogy ez az arcához érjen.
Amikor kipróbáltam, konkrétan 24 órán keresztül feszült a bőröm! (Kombinált, stabil rutin, Pulykával hidratálva, szérumozva..)
Az lett a találkozásunk eredménye, hogy soha többé nem veszek LRP terméket. Nagyot csalódtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

Tömény szulfát ):

bebr

2022. január 28.

Szeptember óta használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Az első héten durván kiszárította a bőrömet, rendesen napközben is kenegetnem kellett hogy legalább valami élhetőbben nézzek ki, de miután ez elmúlt, a bőröm sokkal jobb állapotba került mint használat előtt volt. Kb az üveg felénél tartok 5 hónapnyi használat után, és bár még mindig figyelnem kell a hidratálásra, nekem személy szerint nagyon megérte és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 28.

kardosreni95

2022. január 20.

Nekem kissé hűsítő érzésem van mikor mosom vele az arcom. Ez másnál is jellemző? Amúgy teszi a dolgát mint egy jó lemosó. Habzik annyira mint a cerave.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 20.

Laura

2021. december 31.

Csak azért adok 4 csillagot mert nekem is és a férjemnek is szárította kicsit a bőrünket pedig azért mindkettőnknek hajlamos nap végére kicsit kifényesedni a at zónánk. Na de: gyönyörű, egységes arcbőr ❤️
a szérumja is szárít és az még csíp is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

a szérumja is szárít és az még csíp is.

khiban

2021. december 12.

Körülbelül már két hónapja használom. Pattanások és mitesszerek (U vonal, valószínűleg hormonális, nagy, gyulladt, illetve T vonal, kicsik és sok mitesszer) kezelésére (persze nem önmagában, hanem egy rutin részeként) illetve megelőzésére választottam, miután nekem a Cerave Foaming Cleanser szárított, pontosabban vízhiányt és emiatt megjelenő finom ráncosodást okozott. Az Effaclar eddig tapasztalt pozitívumai: összességében tisztább bőr és bőrkép (vannak pattanásaim és mitesszereim, de összességében úgy érzem, hogy egy jó irányba mozgok velük), üdébb arc, és ami nekem igazán jól esik: akinek vannak gyulladt pattanásai, cisztái is, az tudja, hogy ezek fájnak, égetnek, viszketnek, mikor éppen milyen kedvük van, és ez a lemosó ugyan vitatható módon tartalmaz mentolt, de! enyhíti a viszketést, fájdalmat, ez nyilván tüneti kezelés, de azért klassz érzés). Negatívumai: szárít, ami az arcomon megfelelő hidratálással ellensúlyozható (ez a Cerave esetében nem sikerült), több lépésben hidratálok, nem bízom csak a hidratálókrémre, viszont a kezemet nagyon kiszárítja, mert az már eleve sem volt ugye zsíros... Nem tudom, mossak arcot gumikesztyűben? Nyilván nem önmagában az arcmosás vágja haza a kezemet sem, de így a járványban megszokott sok kézmosás és kézfertőtlenítés mellett még ez is már sok neki... A másik problémám a habzás mértékével van. Nekem túlságosan is habzó, sokszor buborékot fújok a légzésemmel arcmosás közben, ami marhára zavaró. Ha fejlesztenék a formulán, visszább vennék a habzásból. Én egyelőre más negatívumot nem tudok mondani. Az ár-érték-mennyiség arányt és a beszerezhetőséget külön szempontnak veszem, mert nem tartozik szorosan a formulához, de mégiscsak szempont: szerintem borsos az ára, de tényleg nagyon kevés elég belőle egy arcmosáshoz, így sokáig kitart. Én újra fogom egyelőre venni, ha kifogy ez az első tubis. Én a tubusos kiszerelést tudtam csak beszerezni, ez a nagyobb, azt hiszem dupla annyi terméket tartalmazó pumpás kiszerelés nem volt a gyógyszertárban. Ugyanakkor az jó, hogy nem kell rendelgetni, hanem be lehet ugrani érte kb. bármelyik gyógyszertárba, amelyikben vannak dermokozmetikumok. Ha lesz fejlemény, ápdételek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 12.

sigma

2021. november 27.

Még csak 1 hete használom, de eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele.
Miután megvettem csak akkor láttam, hogy mentol is van benne, amit azért nem szívesen használok a problémás bőrömre, de szerencsére eddig még nem irritálta. Tök jól frissít így, az illata is tetszik.
Jól habzik, jól tisztít, szeretem utána a bőröm, sima, puha, nem csillog, mintha még nyugtatná is, és a használata után látványosan kisebbek a pórusaim, szebb a bőrképem.
Eddig Bioderma Sebiumot használtam (attól picit mindig kipirosodott a bőröm, ettől nem, de szerettem), ám ettől valahogy még tisztábbnak és szebbnek érzem a bőröm használat után. Maradjon így!

Update: Tovabbra is azt gondolom, hogy nagyon-nagyon jo, messze az egyik legjobb, de az en boromnek mar sok. Imadom azt az erzest arctisztitas utan, olyan szep puha, egyseges tole a borkepem, de engem (hidratalo ide vagy oda) elegge szarit hosszabb tavon. Meg problemasabb, zsirosabb borueknek viszont ez lehet a tokeletes harcos tars! Felreteszem olyan idokre, amikor bomba robbanna az arcomon. Ettol fuggetlenul nem vonok le csillagot, mert nagyon teszi amit kell, de az en borom - szerencsere - annyira azert nem problemas, eleg egy kimeletesebb lemoso is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

Még csak 1 hete használom, de eddig maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Pingvinke

2021. november 3.

Több, mint fél éve használom, és még mindig sok van belőle. Reggel, és sminklemosáshoz is használom. Szépen tisztít, jó illata van, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

AgiSimon

2021. szeptember 18.

Sokat köszönhetek ennek a terméknek. Tavaly tavasszal a maszk miatt is talán, de rengeteg borhibam lett. Nagyon szépen rendbetette az arcom a duo krémmel együtt használva. Picit nekem szárítja a bőröm, de utána úgyis mindig használok hidratálót. Már csak hetenete 2x használom, én azért tartok a túl sok hamvasztástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid