La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aninne, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fiziológiás PH. Paraben-mentes.A kíméletes arctisztításért.

lipstick1005

2014. április 1.

Nekem valahogy nem szedi le 100%-osan a sminket hiába mosom meg 2x is az arcom..utána tonikkal átmegyek rajta és tiszta alapozó a vattakorong.Pedig a leirásban még direkt hangsúlyozzák is,hogy hatékony sminkoldó képesség.Hát nem tudom...Szóval tisztitásban nem 5 csillag.Van egy enyhe illata,engem nem zavar de nem tudom ezt hogy gondolták érzékeny bőrűek számára.. Ami dob az összképen az az,hogy egyáltalán nem szárit és nem húzódik utána a bőr,kellően hidratál.Ennek ellenére nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

Clinique

2012. június 20.

Kellemes érzést ad a bőrnek, jól letisztítja a sminket, utána nagyon puha a bőröm. Az ára nem épp bíztató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

chantal82

2012. február 7.

Én korábban használtam ezt a lemosót, amit az érzékeny bőrömre ajánlottak, de semmit nem javított rajta, többször allergiás reakciót váltott ki. Elég sok benne a káros anyag és elég borsos ára van ezért 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Ancsi78

2012. január 25.

Mintám volt belőle, kipróbáltam, de nálam enyhe allergiás reakciót váltott ki. Miután áttöröltem vele az arcomat piros foltok jelentek meg rajtam és az egész arcom húzódott és kicsit égett is tőle. Pedig az én arcbőröm mindent kibír. Ilyet még soha, semmilyen kozmetikumnál nem tapasztaltam. Úgyhogy érzékeny bőrűek csak óvatosan! Számomra mindenesetre használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

szilvi

2012. január 8.

Ja, és kifelejtettem egyetlen negatívumként..az illata, az nem kellemes, de minden kárpótol a hatékonysága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

szilvi

2012. január 7.

Szerintem egy nagyon jó arctisztító tej. Kevert bőröm van, így inkább csak sminkeltávolításra használom, arra viszont tökéletes, mert könnyedén leszedi a sminket. Télen amikor egy kicsit szárazabb a bőröm akkor lemosóként is használom, mert helyreállítja a bőr nedvességtartalmát. Érzékeny illetve száraz bőrűek számára szerintem ideális választás. Én csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.