Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: florence, Módosítva: 2016. július 26.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nincs mitesszerképző hatása. Gyengéden tisztítja az arcot, a szemeket és az ajkakat.

Doryca007

2019. február 7.

Masodszorra ruhaztam be ra glamour napok alkalmabol. Korabban nagyon szepen tisztitotta a borom, alig volt mitesszerem, nagyon elegedett voltam, most viszont meg varat magara a wow hatas. A korabbi tapasztalatok alapjan viszont nem pontozom le (egyenlore) a termeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

pinupnicky

2018. július 9.

Jól tisztítja az arcot, nekem mégis olyan "mindjárt megfullad az arcom" érzést hagy használat után. Az árát nagyon sokallom és biztos hogy nem veszek többet belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

kna

2018. március 24.

Valóban gyengéden és hatékonyan távolítja el a sminket, még a szemkörnyékről is! Az ára viszont magas, szerintem lehet hasonlóan jót olcsóbban is kapni. Ettől függetlenül jár az 5 csillag, mert a termék kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Falat

2018. március 24.

Nagyon jól bevált! Minden nap használom, mióta meg van és teljesen elégedett vagyok vele. Kíméletes a bőrhöz, de közben érzem, hogy nagyon jól megtisztítja az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

OrsyM17

2018. február 25.

Nagyon bevált! Mindennap használos és a tartós sminket is lehozza és nem lesz tőle piros a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 25.

Greta0017

2018. február 23.

Nekem nagyon jól bevált egy ideje csak ezt használom, a legtartósabb sminkemet is lehozza viszont a bőrömet semmilyen formában nem károsítja. Minden érzékeny és száraz bőrű lánynam ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

makilány

2018. február 3.

Nevetségesen érzékeny bőröm van :) a legtöbb arctisztító kiszárítja/zsírosítja/pattanásokat okoz/nem tisztítja rendesen és még sorolhatnám. Ez az arctisztító leviszi a sminket (még a bordó matt rúzsomat is maradék nélkül), tisztítja az arcot az elhalt hámsejtektől (is) és semmilyen kellemetlenséget nem okoz, még egy minimális kipirulást/szárazságot sem. Köszönöm ennyi az összes elvárásom, soha többet nem cserélem le. Érzékeny bőrű egyéneknek kíváló választás, hónapokig elég napi használat mellett is, így mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Xxmmeelliinnddaaxx

2018. január 17.

Szeretem, minden nap hasznalom, nagyon jol tisztitja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Szeretem, minden nap hasznalom, nagyon jol tisztitja az arcot.

dkapli

2017. november 2.

A Bioderma micellás arclemosóját sokkal jobban szeretem, érzetre tisztább az arcom használat után. LA ROCHE után furcsán ragadós marad az arcom és a sminkem sem távolítja el teljesen, pedig vékony rétegben használom az alapozót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

katica22

2017. október 15.

A világ legjobb arctisztítója, nem akarok többet hozzáfűzni, ami LRP az csak jó lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.