La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A Kerium sampon rendszeres használata csökkenti a fejbőr és a hajhagymák mikrogyulladásos folyamatait. A B5-vitamin és az arginin segít a haj táplálásában és regenerálódásában.

muckó

2013. január 24.

Pár éve vettem és viszonylag elégedett voltam vele, a hajhullásomat lecsökkentette. Ezen felbátorodva vettem még egy adagot, de nem sokkal később leálltam a használatával, mert a fejbőröm iszonyú korpás lett tőle és anyám szólt, hogy olyan fura zsír szaga van a hajamnak, pedig épp aznap mostam meg vele. Valszeg a sűrű állagát nem bírta a fejem és sztrájkba kezdett. A mai napig ott figyel a fürdőszoba polcomon egy fél flakonnyi, nem tudom mi lesz vele, lehet, hogy heti egyszeri alkalmanként elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

juhasz.gellert

2012. szeptember 17.

Drágának tartom, bár a hajhullásom csökkent a fejbőröm viszketésével együtt. Egy flakont elég sokáig használtam, és szerettem. Most fogytam ki, és rémesen elkezdett viszketni és korpásodni a fejem, mióta Oriflame-t használok (persze ugyanez volt a WU2, Schauma samponokkal is), és megint hullik a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Viki000

2012. május 8.

Hatását tekintve szerintem nem rossz, mintha kevesebb hajam hullana ki (bár mellette mást is csinálok, így önmagában nem tudom mennyit ér). A frizurámra viszont egyáltalán nincs jó hatással. Gubancos lesz tőle a hajam, száraznak, fénytelennek tűnik, nehéz utána kifésülni. Emiatt elsősorban akkor használom, ha tudom, hogy másnap nem megyek semmilyen fontosabb helyre. 4 pontot adok neki, mert a funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

diana

2012. február 14.

Nem hittem benne, ajándékba kaptam, és kifejezetten bevált. Tényleg jelentősen csökkentette a hajhullásomat, nagyon kellemes az illata, és jó sűrű, krémes állagú, kevés is elég belőle. Biztos, hogy én is meg fogom vásárolni. Egyetlen hátránya, hogy nincs balzsam a termékcsaládban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak