La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Girmi, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A termék célja a zsíros korpa célzott és látható megszüntetése. Visszaállítja a fejbőr fiziológiai egyensúlyát.

A zsíros korpa gyorsan megszűnik. A fejbőr megtisztul és védett a korpa újbóli megjelenésétől. A haj fényes és könnyen formázható lesz.

Ár: 3000 , Eladó: Eszter28
Állapot: ÚJ (1+1 akcióban vásáolt bontatlan 1 db) , Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: kockasfulu
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest területén, posta v foxpost, amennyiben a vevő állja

t1kk

2021. január 20.

Kb 5 éve használom. Egy nagyon jo sampon zsíros korpára, de azt fontos hangsúlyozni, hogy nem kifejezetten egy ápoló sampon. Eltávolítja a zsíros korpát, de a hosszú hajat fontos utána másképp (pl. balzsammal) ápolni. Illetve talán célszerű csak a hajtövekre kenni, hogy a hajvégeket ne szárítsa ki túlságosan. Derékig érő hajam van és nem okozott semmilyen kárt a sampon használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

bongi

2021. január 14.

Kettőt használtam el belőle, de a másodikat már csak másik samponnal felváltva tudtam. Eleinte úgy tűnt, hogy beválik, aztán elkezdte irritálni a fejbőrömet, piros foltok jelentek meg a hajvonalamon. Úgyanúgy kétnaponta hajat kellett mosnom vele, mint más samponnal, a fejbőr zsírosságán nem segített, viszont a hajamat szárította. Eddig egyetlen sampon sem tudta úgy összekócolni az állig érő hajamat, mint ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Sunshine28

2020. november 23.

Nekem nagyon durva zsíroskorpám volt. A teteje zsíros a hajamnak, az alja pedig száraz, szőkitett, festett. Használtam már a La roshe termékeket arcra is, beválltak. Gondoltam kipróbálom a samponját is. Kellemes illatú, könnyen kiöblíthető, nem kell annyi vízet elpacsálni, mint egy másik samponnál. Tisztít, a hajam puha lesz tőle és könnyen szárad. Nem szárítja ki akkor se, ha nem használok hozzá hajbalzsamot. Nekem bevált, többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

kockasfulu

2020. november 2.

Hosszas google-olvasgatás után jutottam arra a megállapításra, hogy ez az új dolog a fejbőrömön valószínűleg zsíros korpa. A klasszikus korpa elleni termékek nem segítettek, úgyhogy bepróbálkoztam ezzel.

Nagyon bejött, szépen működik. Most egy hónapja használom, a klasszikus hajmosási időmre (3-5 nap) kezdenek visszatérni a kis felületek. Alapvetően száraz a hajam, amit egy picikét azért ez a termék is fokoz, ezért használata mellett a balzsam egy fontos lépés.

Kiegészítés: sajnos hosszútávú használat mellett elmondható, hogy megragad ezen a kezdeti szinten. Kezelni tudja a kialakult helyzetet, de az okokat megszüntetni nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

RachelNews

2020. szeptember 12.

Sajnos zsíros korpával küszködök és csak ez a sampon segít, eddig nem találtam ennél jobbat. Amint egy másik samponnal kezdek hajat mosni, egyből kijön a korpa. Egészséges fejbőrt eredményez. Örülök, hogy rátaláltam! 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

PrincessBell

2020. augusztus 8.

NEM. Nem és nem. A hajam vékony szálú, gyorsan zsírosodó, hullik is, mint a szilva a fáról. Egy Baba sampontól (ezt a tényt még azóta emésztem) életemben először korpa jelent meg a fejemen, ami nagyon makacsul tartotta magát. Rögtön drága samponnal kezdtem el a "harcot" ellene, annyira kiakadtam.
Azt sincs kedvem leírni erről a termékről, hogy milyen az állaga vagy egyebek, mert nem ajánlom senkinek. Fogta, elfogyott nagyon rövid időn belül, szerintem egy hónap se, a korpát nem szüntette meg, a hajamat leszárította, a fejbőröm pedig viszketni kezdett tőle... köszi LRP, jár a pacsi :) utolsó dolog volt, amit vettem ettől a cégtől. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

svekits

2020. május 4.

Sajnos nekem ez nem jött be zsíros korpára. Heteken keresztül használtam, és a viszketést csillapította ugyan, de 2 nap múlva ugyanúgy zsíros és korpás volt a fejbőröm, mint előtte. Elég drága és gyorsan fogy, ami nem lenne nagy baj, ha tényleg használna, de így eléggé pénzkidobás nekem. Alapvetően amúgy szép és fényes, puha lesz tőle a hajam balzsam nélkül is, de hajmosást követő napon már egyáltalán nem tűnik frissnek és tisztának a hajam. Majdnem egy egész flakonnal elhasználtam, de nekem nem jött be, de őszintén szólva eddig nekem egyedül a természetes módszerek tudták valamennyire kordában tartani a zsíros korpát, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

womanitina

2020. február 29.

Mire rájöttem, hogy zsíros korpával küzdök, beletelt egy kis időbe (és jó pár szál hajam is kihullott)... Egy kis nyomozásba kezdtem a neten és gyógyszerész ismerőseim körében, s után bukkantam rá erre a termékre, melyet azóta is használok, DE csak minden 2. hajmosás során. Ki kell emelnem, hogy aki simán "csak" száraz korpával küzd, annak nyilván nem lesz jó, de aki ZSÍROS KORPÁVAL, az mindenképp próbálja ki. Mikor már használtam egy ideje gondoltam egyet és felkerestem egy fejbőr diagnosztikával foglalkozó szakembert és megerősített abban, hogy amit használok, az teljesen rendbe hozta és egészségesen tartja a fejbőrömet. Egy kis vitamint javasolt (Vital Plus Active Caps hajerősítő kapszula), hogy szedjek és ennyi. Megjegyzem a hajerősítő kapszula brutál jó cucc, de sajnos elég "drága", helyette a Dm-ben kapható Mivolis Haar Vital Komplex étrend-kiegészítő kapszula is szuper termék, de ez már egy másik téma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Whosthatfitgirl

2020. január 9.

Update:
Sajnos durván le kell pontoznom, mert nèhány használat után durvábban tèrt vissza a korpa, mint előtte, illetve nagyon kiszárìtotta a hajam sprőd lett ès fènytelen, meg gubancos. 😣😣

Nekem bevált, már nèhány használat után jelentősen javult a helyzet. Kicsit furi volt az illata elsőre, de nem vèszes, meg lehet szokni. Könnyen kimosható a hajból, nem marad "ragacsos" a hajam.
Azonban valóban drága, pláne mert az èn hosszú hajam miatt nagyon gyorsan fogy. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Update:

Lolychan

2019. december 29.

Nekem sajnos nem vállt be. :/ Elhasználtam majd 1 flakonnal, de a korpa és a gyorsan zsírosodó haj megmaradt. :/ Az ára sok ekkora mennyiséghez, mivel gyorsan is fogy. :/ Pozitívum, hogy jól habzik, tisztít és nem irritálja a fejbőröm, de ennyiért ez kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.