La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Girmi, az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A termék célja a zsíros korpa célzott és látható megszüntetése. Visszaállítja a fejbőr fiziológiai egyensúlyát.

A zsíros korpa gyorsan megszűnik. A fejbőr megtisztul és védett a korpa újbóli megjelenésétől. A haj fényes és könnyen formázható lesz.

cukorpaszta

2018. november 15.

Spoiler: én nagyon szeretem, szerintem nagyon jó!
Inzulinrezisztens vagyok, sok tünetet megúsztam, de a zsíros korpát, elnehezedő + lelapuló hajat nem. Évekig kerestem, sok termék ideig óráig segített csak. Valaki ajánlotta, és nagy kételkedtem. De két mosás után érezni és látni lehetett, hogy hat. Egy flakont elhasználtam teljesen, majd mikor beállt a rend, utána már heti egyszer használom úgy h közben használok egy Pantent is. Az ára ... nem olcsò, de ha vhol akciós akkor bespájzolok és sokáig el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Spoiler: én nagyon szeretem, szerintem nagyon jó!

Aranylekvar

2018. október 17.

Te jó ég!!!
Előzménynek elmondom, hogy kb. egy éve vette észre, hogy valami nem stimmel a hajammal, mert korpásodni kezdett, és eléggé hullott, de úgy voltam vele, biztos a heti 1x hajmosás leváltása a heti 3x-ra (uszoda). Szóval nem is nagyon foglalkoztam vele, mert pont tél volt, gondoltam megfázott a fejem, majd odafigyelek, hogy teljesen megszárítsam, de sajnos csak rosszabb lett. Hajmosás után olyan volt a fejbőröm, mintha krémet kentek volna rá, és amikor megvakartam, a körmöm alatt, szépen ottmaradt a korpa, szóval utánanéztem, és elsőkén Eucerinnek a samponját vettem de, a száraz korpára, mert a fekete ruhámon is látszott, szóval akkor biztos nem zsíros korpa (gondoltam én), használata során egy kicsit javul a helyzet sőt a ruhámon már nem is látszott a korpa, de nem volt az igazi, mert a fejbőrömet még mindig zsírosnak éreztem és ha megvakartam ott volt a körmöm alatt a korpa, így bementem a patikába és egyből a Nizorált adták a kezembe, mondván lehet összeszedtem valami gombás fertőzést az uszodába és ez majd elviekben segít. Ez is segített egy kicsit, de gondoltam, ha elhasználom az egész tubust, és még mindig ugyan úgy zsíros a fejbőröm na meg hullik a hajam, és korpás, akkor nem az igazi. Így újra elkezdtem böngészni az internetet, és rádöbbentem, hogy zsíros korpán van. Jajj ne kopaszodás és egyéb jó dolgokkal riogatnak a világhálón, gyorsan körpbnéztem a piacon, és La Roche-Posay-ra esett a választásom, sőt nem csak ezt hanem a Vichy-nek a Dercos Micro Peel Korpásodás Elleni Peeling Samponját is megvettem, mert a zsíros korpát nem elég mosni (hatóanyag nem jut el a hajhagymáig) (http://hajgyogyasz.eu/zsiros-korpa.php), Igaz a La Roche samponban van hámlasztó, de egy kis rásegítés nem árthat :)..... ÉS KÉPZELJÉTEK első hajmosás után( elösszőr a Vichyvel mostam át, és utána a La Rocheval), olyan a fejbőröm, mintha lélegezne, nem zsíros , nem viszket, és most már csak arra leszek kíváncsi, hány napig tart a frisseség és zsírmentes érzés :).... Majd UPDATELEK :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Te jó ég!!!

tditti1991

2018. szeptember 6.

Nekem könnyen, hamar zsírosodik a hajam, korábban volt, hogy kétnaponta megmostam, ezért próbáltam ki a terméket. Amikor elkezdtem használni bejött, mert elég volt 2-3 naponta hajat mosnom, tisztábbnak és kevésbé olajosnak éreztem a fejem, de aztán ugyanúgy mint minden más samponnál a fejbőröm megszokta a hatóanyagait és már nem vettem észre, hogy használna, ezért abba is hagytam.

Korpám sosem volt, úgyhogy a korpa eltüntető hatásáról nem tudok beszámolni.

1 éve Schauma-t használok. Olcsóbb, mint ez és ugyanúgy hat az én fejbőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Korpám sosem volt, úgyhogy a korpa eltüntető hatásáról nem tudok beszámolni.

1 éve Schauma-t használok. Olcsóbb, mint ez és ugyanúgy hat az én fejbőrömön.

syrin

2018. április 5.

A fejem tetején sok-sok évvel ezelőtt megritkult a hajam és nagyon gyorsan zsírosodik, két napot is alig bír ki. Erre a samponra az állítólagos zsíros korpa elleni hatása miatt esett a választásom. Két éve használtam hosszabb ideig, a sima drogériásoknál nekem jobb volt (valahogy kellemesebb érzés), de csak picivel hatásosabb. Az én tapasztalatom alapján csodát nem tesz. Ha lehetne, 3,5 csillagot kapna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

orsolys

2018. március 23.

Nagyon sűrű és sok hajam van (szerencsére). Így sajnos elég kevéske a sampon mennyisége. Nekem annyira nem vált be, hamar zsírosodik hajmosás után a hajam tőle, eddig nem volt ennyire gáz, és lemezesen jön le a fejbőröm, van, hogy pl. hajmosás utáni naptól. Amúgy az igaz, hogy frissen mosott állapotban a hajszálak gyönyörűek, puhák és fényesek lesznek tőle. A fejbőrviszketést elmulasztja, és a hámlás szerű korpásodáson is segít (cserébe mondom ilyen lemezesen szedi le a fejbőrt -legalább is nálam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Niador

2018. február 11.

Nagyjából egy hónapja használom, és a zsíros korpa szinte teljesen eltűnt. A fejbőr viszketés már a második alkalommal megszűnt, a hajam pedig balzsam nélkül is puha lesz a sampon használata után. A hajam zsírosodásán nem sokat segített, de nem is ez volt az elsődleges elvárásom.
Azoknak a negatív véleményét nem értem, akik csak a zsírosodást akarják kontrollálni ezzel a samponnal. Elsősorban korpásodásra, azon belül is zsíros korpára való ez a szer, és annak eltüntetésében remekel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

helgan

2018. január 30.

Nagy reményekkel vettem meg, hogy majd ez végre csodaszer lesz, mégiscsak jóval drágább mint egy drogériás sampon, de sajnos nem. Egy-két hétig mintha kevésbé zsírosította volna a hajat, de utána kb 2 napot is neccesen bírtam ki vele. Az árát nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

greta97

2017. július 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be! :(

esztra

2017. május 10.

Naponta kell hajat mosnom, annyira zsírosodik. Kipróbáltam (ezt is), de sajnos semmi változást nem ért el, nem jött be (ez sem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

rammy717

2017. április 29.

Egy Schauma sampon 2-3 használat után teljesen tönkretette a fejbőröm, begyulladt, viszketett, kipattogott, foltokban kipirosodott, és nagyon zsírosodott (fél nap), korpás lett. (Hurrá...)
A vélemények alapján esett erre a választásom. Én eddig 3-szor használtam.
A fejbőröm viszketése megszűnt már az első hajmosás után.
Az illatát imádom, nagyon kellemes, frissítő illata van, engem alma illatra emlékeztet.
Mintha a korpa mennyisége is csökkent volna, de a zsírosodáson lényegesen nem változtatott, egy kicsit javult (2 naponta hajmosás az 1 helyett).
A kifésülhetősége egész jó, most nem is használok mellé más terméket, nehogy rontsam a hatását.
Hajszárítás után pedig nagyon szép dús a hajam tőle, kicsit szárít de nem vészes, nem lesz szénaboglya tőle a hajam.
Remélem rendbe hozza a fejbőröm... :( Ha elfogyott jövök updatelni.. (2017.02.08.)

Up: elhasználtam egy flakonnal. Lényeges javulást érzek. Nem viszket, lement a gyulladás. Viszont igényli a fejbőröm, hogy tényleg megmossam 2 naponta vele, jól átkapargatva a fejbőröm, mert egyébként a kipattogás pár nap múlva újra észlelhető. A korpa eltűnt teljesen.
Nem szárította ki a hajam, egész jól ápol, a hajvégeim sem töredeznek. Néhány repair-sampon is elbújhat mögötte :) Főleg, hogy nem is használtam mellé más hajápolási terméket. (Kétszer próbáltam, de mintha nem tett volna jót, szóval inkább hagytam.)
Egy hátrányt tudok mondani: annak ellenére, hogy zsíros hajra van, nagyon sok kell belőle, hogy leoldja teljesen a hajról a zsírt. Az árát nézve így nem túl gazdaságos.
Nekem egy tubus 1 hónapra volt elegendő. Újravettem. (2017.03.29.)

2017.04.29. Kipróbáltam közben más (sima) sampont, és sajnos maradnom kell ennél, mert visszajönnek a tünetek! :( Rendszeres használattal azonban nincs semmi problémám (Csak az ára :D ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

A vélemények alapján esett erre a választásom. Én eddig 3-szor használtam.
A fejbőröm viszketése megszűnt már az első hajmosás után.

Nekem egy tubus 1 hónapra volt elegendő. Újravettem. (2017.03.29.)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.