La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laurinnyo, Módosítva: 2013. május 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Krémsampon, száraz korpára.

amistoso

2018. november 19.

Az első pár hétben semmi változást nem tapasztaltam, de mostmár láthatóan csökkentette a hámlást és már sehol sem viszket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

StrangerCreams

2018. július 18.

Nagyon jó kis termek ez! 3 fele samponnal próbáltam kezelni a korpasodasomat, ez az első ami bevált - 3 hajmosás után végre tudok sötét felsoket is hordani! Raadasul kevés kell belőle, jól habzik, isteni az illata és meg az extra száraz hajlamat is képes annyira hidratalni, hogy alig kell balzsamot használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

lelophi

2017. november 15.

Én már csak őt használom. Aláírom, nem olcsó, de eddig bármit használtam folyton visszatért a korpa és nagyon durván elkezdett hullani a hajam. Tökéletesen bevált, a hajamat egyáltalán nem szárítja ki. Semmi más hajápolót nem használok mellé, se olajat, se balzsamot, de nem is kell. Korpa nincs, csak gyönyörű haj :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Aimet

2015. október 25.

múltkor bementem a gyógyszertárba és kértem az eladó hölgy segítségét, sajnos néha megjelenik nálam a korpa, erre kerestem sampont.többek között ezt is ajánlotta, ez jött haza velem :) eddig szerintem jól teljesít, kb 3szor mostam vele hajat, és úgy látom hogy használ.Nagyon keveset kell nyomni belőle, kellemes az illata, eddig elégedett vagyok vele, remélem később sem romlik majd meg a viszonyunk :) eddig 5 csillag

up: hát eljött megint az az idő, amikor megromlott viszonyunk :( ismét kb a flakon végére érve tapasztalom ezt , nem tudom miért :( továbbra is keresem a megfelelő sampont

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.