La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: shatzy, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztítja és védi az egész család érzékeny bőrét. Tiszteletben tartja a bőr fiziológiás pH-értékét. Nyugtató hatású niaciamid és lipidpótló shea vaj tartalommal segíti a bőr barrier rétegének megerősítését.

Szappanmentes, parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

violetti

2021. október 18.

A barátom száraz bőrén nem javított, sőt. Viszont én szerettem, bár kicsit férfias illatú (nem tolakodó mértékben, szóval simán lehet semleges is), de újravenném, ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

papdori

2021. szeptember 23.

Sziasztok! 20 éve vagyok ekcémás az elmúlt 6honapban csak ez segít( teljes testre kiterjedt nekem az arcomra is használom és meg a sminket is szépen leszedi) mindent probaltam minden márkától és ha nem használok krémet akkor is egy csoda! Megéri az árát, en is sajnáltam kiadni ennyi pénzt de nagyon sokáig elég és baromira használ ;) (2 750ml használom)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Pappaa

2021. július 7.

Az öcsém ekcémás bőrére vásároltuk. Neki bevált, szereti, hogy 'semleges' illata van, jól tisztít, elég belőle kevés is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

krisztinakasza91

2021. január 13.

A felkarom hátsó részén és az alkaromon gyakran kipattog a bőr, begyulladnak a szőrtüszők. Mióta ezt használom azóta megnyugodott a bőröm. Kb. 2-3 használat után észrevette már a hatását. Nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Messaya

2020. július 18.

Nagyon szeretem. Rendszeresen használom. Kevés kell belőle, jól habzik. Arca is szoktam használni, nem szárít, nem csíp és szépen eltávolítja a sminket.
Sokáig elég.
Rendszeresen akciózzák, akkor kifejezetten megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Sokáig elég.
Rendszeresen akciózzák, akkor kifejezetten megéri megvenni.

jeneinoemi1221

2020. június 21.

Notinoról rendeltem akciósan egy 750 ml.-es kiszerelést 3800-ért, ekcémára hajlamos a bőröm, de eddig lekopogom nem hozta elő. Teszi a dolgát, semmi különös élmény, de legalább nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

nine

2019. december 15.

Pár hónapja használom a terméket, igazából meg vagyok elégedve vele, de azért a szulfátmentesség nem ártana neki. Az illata kellemes, nem túl erős, jól habzik, és tényleg sokáig elég, de 5 csillagot nem érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Sophia00

2019. április 6.

Nagyon sok mindent próbáltam már az extra érzékeny bőrömön és ez volt az első olyan termék ami használt is. Nagyon örülök hogy megvettem. Felnőtt fejjel még ekcémás is lettem, ez a termék pedig nagyon sokat segitett nekem, viszketés már 2-3 használat után múlik. Amióta kipróbáltam azóta más márkát nem is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Futureline

2018. augusztus 25.

Ekcemasok menekuljetek! Ez a tusfurdo extremen felerositette az ekcemamat, tele lettem pattanassal is a hatamon a mellkasomon es agyonszaritotta a borom. Minden zuhanyzas utan ereztem hogy irdatlanul feszul a testemen a bor. Nekem jol habzott az illata is kellemes volt es kiados volt. De a hatasa a legrosszabb 150 Ft-os tusfurdovel er fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

shatzy

2018. június 22.

Bőrgyógyász javaslatára vásároltam meg, reménykedtem benne, hogy olyan tusfürdő, ami annak ellenére, hogy leígéri a csillagokat az égről, azért habzik is, mert nekem az fontos. Van hasonló ilyen terméke a Biodermának, de az egyszerűen nem habzik fel, és az illata, ha nem is hozzáadott, semleges,nem jött be. Ennek az illata OK, habzik, tisztít, sminket is lekapta, amiért kap szépen egy 5-öst. Több árban találtam meg, BENU Patikában két kiszerelés volt belőle, 400ml és 700ml. Érdemes a nagyobbat venni, mert ha jól emlékszem a 400ml 3500Ft volt, a 700ml pedig 4300Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.