La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 3 480 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: shatzy, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 3 480 Ft

Gyengéden tisztítja és védi az egész család érzékeny bőrét. Tiszteletben tartja a bőr fiziológiás pH-értékét. Nyugtató hatású niaciamid és lipidpótló shea vaj tartalommal segíti a bőr barrier rétegének megerősítését.

Szappanmentes, parabénmentes.

Ár: 3 480 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

AlizPeter

2023. január 17.

Nem rossz, nem irritál nem is szárít, jó a pumpás kiszerelés sokáig elég, illata annyira nem jön be. Nem veszem újra azé tusfürdőnek nekem drága meg annyira nem szerettem meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 17.

bnory

2022. május 19.

Nagyon szeretem! Nem szárítja a bőröm, nagyon kellemes és meglehetősen tartós illata van. Jól habzik, egy tubussal sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

bettics

2022. április 4.

Teljes mértékben elégedett vagyok ezzel a termékkel is, csak úgy mint sok más La Roche-Posay esetén. Mint előttem írták már páran, az illata kellemes, egyáltalán nem erőltetett, habzik és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

Lyne

2022. március 5.

Komolyan mondom, szinte szégyellem magam, hogy már jó pár éve csak ezt a tusfürdőt használom én is és az egész családom is és még nem véleményeztem itt..🙈 Ahogy mindenki más, mi is rengeteget próbálkoztunk olcsóbb és kifejezettem drága tusfürdőkkel is, mire rátaláltunk erre a kis csodára! ☺️ Kiválóan bevált száraz és érzékeny bőrre is, sőt nekem hosszú éveken át, állandó visszatérő problémám volt a hátam pattanástalanítsa, de mióta ezt a tusfürdőt használom gyönyörű lett a hátam!! 😎 Ezen kívül, amit szintén mindannyian szeretünk benne, hogy nincs telepakolva parfümmel! Egészen diszkrét, unisex illata van, és az is nagyon hamar elillan. Mi nagy tételben vásároljuk és mindig a 750 ml-es kiszerelést, ami nagyon árbarát, plusz remek akciókat lehet kifogni a különböző webpatika oldalakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

postareb

2022. január 21.

Kellemes illatú, jól habzó és tisztító tusfürdő. Nagyon szeretem, biztosan szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

sigma

2021. december 8.

Az araval nem vagyok teljesen kibekulve, de ugy voltam vele, hogy ezzel megtanulok majd sporolni a tusfurdovel es nem literszamra onteni magamra. Eppen ezert mindossze 1 pumpalasnyit hasznalok 1-1 zuhanyzas alkalmaval, es magam is meglepodtem, de boven eleg. Jol habzik, jut mindenhova, az illatat is nagyon szeretem. Szerencsere az erzekeny boromet sem uti ki, nekem ennel tobb nem is kell. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Mosizso

2021. november 6.

Szerettem az illatát, de a bőröm még nyáron is tök száraz volt tőle. Az ekcémámmal nem tett semmit....a gyógyszertári tusfürdők mellett ennek egész jó az ára, ezért egy plusz csillag jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

violetti

2021. október 18.

A barátom száraz bőrén nem javított, sőt. Viszont én szerettem, bár kicsit férfias illatú (nem tolakodó mértékben, szóval simán lehet semleges is), de újravenném, ha akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

papdori

2021. szeptember 23.

Sziasztok! 20 éve vagyok ekcémás az elmúlt 6honapban csak ez segít( teljes testre kiterjedt nekem az arcomra is használom és meg a sminket is szépen leszedi) mindent probaltam minden márkától és ha nem használok krémet akkor is egy csoda! Megéri az árát, en is sajnáltam kiadni ennyi pénzt de nagyon sokáig elég és baromira használ ;) (2 750ml használom)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

Pappaa

2021. július 7.

Az öcsém ekcémás bőrére vásároltuk. Neki bevált, szereti, hogy 'semleges' illata van, jól tisztít, elég belőle kevés is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.