La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: shatzy, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden tisztítja és védi az egész család érzékeny bőrét. Tiszteletben tartja a bőr fiziológiás pH-értékét. Nyugtató hatású niaciamid és lipidpótló shea vaj tartalommal segíti a bőr barrier rétegének megerősítését.

Szappanmentes, parabénmentes.

Sophia00

2019. április 6.

Nagyon sok mindent próbáltam már az extra érzékeny bőrömön és ez volt az első olyan termék ami használt is. Nagyon örülök hogy megvettem. Felnőtt fejjel még ekcémás is lettem, ez a termék pedig nagyon sokat segitett nekem, viszketés már 2-3 használat után múlik. Amióta kipróbáltam azóta más márkát nem is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Futureline

2018. augusztus 25.

Ekcemasok menekuljetek! Ez a tusfurdo extremen felerositette az ekcemamat, tele lettem pattanassal is a hatamon a mellkasomon es agyonszaritotta a borom. Minden zuhanyzas utan ereztem hogy irdatlanul feszul a testemen a bor. Nekem jol habzott az illata is kellemes volt es kiados volt. De a hatasa a legrosszabb 150 Ft-os tusfurdovel er fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

shatzy

2018. június 22.

Bőrgyógyász javaslatára vásároltam meg, reménykedtem benne, hogy olyan tusfürdő, ami annak ellenére, hogy leígéri a csillagokat az égről, azért habzik is, mert nekem az fontos. Van hasonló ilyen terméke a Biodermának, de az egyszerűen nem habzik fel, és az illata, ha nem is hozzáadott, semleges,nem jött be. Ennek az illata OK, habzik, tisztít, sminket is lekapta, amiért kap szépen egy 5-öst. Több árban találtam meg, BENU Patikában két kiszerelés volt belőle, 400ml és 700ml. Érdemes a nagyobbat venni, mert ha jól emlékszem a 400ml 3500Ft volt, a 700ml pedig 4300Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Moni86

2018. május 26.

Kislányom használja minden nap. Atópiás a bőre. Ettős sokkal szebb neki. A literes jobban megéri, ha akciós kb 3000ft! Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

SMH

2018. február 5.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt, szóval igazából nincs bőrgyógyászati problémám - fontosnak tartom megjegyezni, hogy nem vagyok érzékeny bőrű - nagyon kellemes termék. Az első ami megtetszett benne, az az illata, tipikus La roche illat, nagyon szeretem. Könnyű a formulája és jól habzik, gyengéden tisztít, puha lesz tőle a bőröm. Úgy voltam vele, áldozok egy picit többet és mostantól ezzel fogom kényeztetni a bőröm.Aztán megnéztem az árát és sokkot kaptam. Nagyon jó termék, de én sajnálnék 3-4000 forintot kiadni egy tusfürdőért, amit azért naponta 1-2szer használ az ember és akarva akaratlanul is hamar elfogy. Bár ez is nyilván kereset kérdése egyrészről.
Akiknek ezt vagy ehhez hasonló termékeket KELL használnia, mert a bőre mást nem tolerál, mindenképpen megér egy próbát, mert tényleg nagyon kíméletes, de azért megjegyezném, hogy a termék gyártói adhatnák kicsit olcsóbban is, mert ez olyan min pl a cukorbetegeknek való élelmiszereket, hogy annyira túl vannak árazva és a beteg embereken akarnak nagyot kaszálni... Na mindegy, eltértem a tárgytól.

Update:
Azóta tettem bele egy pumpás adagolót és arctisztítónak használom, Így ki fog tartani kb 1 évig az tuti, nagyon kíméletesen, de mégis kellő alapossággal tisztítja az arcomat. Tiszta lesz a bőröm, de nem húzódik, nem szárad ki, Arctisztítóként használva, pedig még az árával is meg tudok barátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Update:

phg26

2017. december 3.

Nos, en 3.90€-ert vettem akciosan itt nemetorszagban. Egy remek tusfurdo! A kisfiamnak is es nekem is nagyon kenyes, szarazsagra, elcemara hajlamos borunk van. Kellemes illata van, szepen hidratal. Ami miatt levonnek egy csillagot, az a csomagolasa. Ez egy geles, azaz folyekonyabb tusfurdo, praktikusabb lenne egy pumpas kiszereles, nagyon jol zarodik a kupakja, hirtelen kipattintod mar szinte folyik is ki a tusfurdo, nehez vissza csukni, de mindekozben a kezedbol is maszik ki a gel. Nekem ez nem tul kenyelmes, de kiborhato. 😊 Ilyen akcios aron abszolut megeri! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

kisvirci

2017. április 10.

Hetek óta használom, nem tudom hogy mi lehet a baj, de olyan extrém módon szárítja a bőrömet hogy az valami borzalom! Lehetséges lenne ez? Teljesen elbizonytalanodtam! Az állaga nagyon folyós, híg, kevésbé habzik így sok fogy belőle 1-1 használat során. Én erre sajnos nem tudok jókat mondani :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

aaFruska

2017. március 27.

Mivel ekcémás vagyok illetve sok mindentől elő jönnek kiütések a bőrömön így nehéz bármit is rá kennem. De ez a tusfürdő abszolút nem irritálta a bőröm és nem tisztít kevésbé mint egy normál illatos tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

lia007

2016. április 25.

Ajándékba kaptam ezt a terméket.. Már egy ideje használom és igaz az én bőrömnek sem tesz jót mindenféle tusfürdő, de annyira nem is szuperkényes, hogy erre lenne szükségem. ( Ami azt illeti látván, hogy ennyibe kerül más szemmel fogok nézni rá ezentúl. ) Ettől függetlenül annyit el tudok mondani róla, hogy nem szárít nem okoz kiütéseket és én arcra is ezt használom úgyhogy jó kis termék és nem utolsó sorban "tiszteletben tart" :) . Ezért én bízom benne, hogy akinek extrém problémás a bőre annak ez a fürdőgél valóban csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

erzsoka83

2016. április 7.

Nagyszeru termek,nagyon jol hidratal,kislanyom atopias boret teljesen rendbe tette,Ajanlom mindenkinekMar tobbszor ujra vasaroltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.