La Roche-Posay

Ár:   3140 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Lipidpotló olaj irritáció ellen fürdéshez és zuhanyozáshoz.

Száraz, komfortérzetét vesztett bőrre. Gyermekeknek és felnőtteknek.

1500 Ft 100 ml! La Roche-Posay Lipikar Olaj Fürdéshez és Zuhanyozáshoz
Ár: 1500 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

poczeandrea

2020. július 1.

Kellemes enyhe illat, jó cucc. Babám ekcémás bőrére is jó volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kellemes enyhe illat, jó cucc. Babám ekcémás bőrére is jó volt.

Futureline

2018. június 20.

Nagyon szeretem. Kb. 2 hete hasznalom csak de eddig nem vettem eszre hogy szaritana. Sot kifejezetten puha tapintasu tole a borom. Az illata borzalom, olyan mint valami doglott halszag. Ezert kar volt beletenni ezt az osszetevot. Az allaga eleg hig de meg az elviselheto tartomanyban van. Nem szeretem a felvizezett tusfurdoket, viz jon a csapbol is. Enyhen habzik ami jo hir a szaraz boromnek. Szamomra a Sodium Laureth Sulfate nem erdekes, ha megfeleloek a tobbi osszetevok amik ellensulyozzak e hatoanyag negativ hatasat. Volt mar rossz szulfatmentes tusfurdom es jo szulfatos is e mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

barbonca

2017. december 19.

Szuperhidratált nem lett a bőröm, de legalább nem viszket és annyira nem fehér-száraz-fakó, mint szokott lenni. Nagyon nehezen nyitható a teteje, a szaga sem kifejezetten semleges, inkább kellemetlen vegyszerszagú, de szerencsére lemosás után már nem érzem. EP számlára vehető!
Elhasználás után többet tudok mondani, de egyelőre úgy tűnik, h a korrában használt LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SYNDET AP+ mégis jobb ennél.

UPDATE: 3*-ról 1*-ra módosítom, fehéren hámlik tőle mindkét alkarom 3 nap után, ilyen száraz sosem volt a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Dia214

2017. augusztus 10.

Az ekcémás bőrömet szárította. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Az ekcémás bőrömet szárította. Nem venném újra.

Kesudio

2016. december 19.

Lehetőségem nyílt kipróbálni, ugyanis ingyen kaptam egy flakonnal. Nagyon megörültem neki, én sosem adnék ki ennyi pénzt egy tusfürdőért (kivéve ha muszáj). Azt gondoltam nagyon jó lesz és majd testápolót sem kell használnom fürdés után. Első benyomásom, nagyon rossz az illata ... amit még el is tudnék fogadni, ha azt kapnám tőle, amit ígér, de nem így történt. Fürdés után simogattam a kezem, és meglepődve tapasztaltam, hogy szárazabb, mint fürdés előtt. Hatalmas csalódás volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Joaninha

2016. december 6.

A Lipikar család olajos tusfürdőváltozata nekünk sem jött be. Valóban olyan, mintha inkább szárítaná a bőrt, mint inkább megnyugtatná és táplálná. Az illata egyébként kellemes, de nekem az a gyanúm, hogy pont a parfüm miatt nincs meg ugyanaz a hatás, mint a krémes tusfürdőnél. Habfürdőként és utazások alkalmával elhasználjuk, de nem vesszük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

milegyenakkor

2016. december 5.

Ajándékba kaptam a terméket. Gondoltam, jó lesz a száraz bőrömre. Ehhez képest két használat után mindkét kézfejem tele lett viszkető,piros kiütésekkel. (Soha nem tapasztaltam még hasonlót semmilyen tusfürdő,testápoló használata után.) Ráadásul számomra kifejezetten zavaró az "illata".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

EszterPeszter

2016. július 16.

Elég elfogult vagyok a márka termékeivel kapcsolatban, de ez nekem is csalódás volt. Használata után nem vettem észre semmi változást a bőrömön, talán még szárított is. Kimondottan büdös, ezért nem is fürödtem vele szívesen. Jelenleg párom használja sampon helyett, mert nem viszket tőle a fejbőre... :-) legalább így elfogy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

az etus

2013. május 24.

Én elég nagy LRP fan vagyok, de ez a termék egy csalódás. Száraz bőrre ajánlja, de nem hidratál semmit. Sőt, nekem fürdés után kifejezetten kellemetlen érzés volt, a bőröm húzódott. El is ajándékoztam. A semleges illata miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

sephora

2013. február 17.

Tetszik benne, hogy habzik és sűrűbb állagú. Jótékony hatású a száraz bőrnek, érezhetően pótolja a lipideket, használata után kellemesen lágy lesz a bőr, a hatása sokáig megmarad.
Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve. Engem az étolajra emlékeztet, a bőröm a használata után kimondottan rossz illatú.
Ha már illatanyagot tartalmaz, nem értem miért nem tudtak kellemesebb illatot beletenni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Hidratálók: Sorbitol, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)