La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2019. október 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Koncentrált krém-tusfürdő bőrszárazság ellen, 10% lipidpótló koncentrátummal. Segít helyreállítani a bőr védekező képességét és a bőr lipidrétegét.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Puffin

2022. április 28.

Az árához képest hatalmas csalódás. Semmivel sem lett jobb a bőröm állaga mióta ezt használom (felénél járok). Az állaga engem nem zavar, sőt talán még jobb is, hogy nem habzik őrült módra. Megfelelően tisztít. Az illatát én nem is érzem (ez sem baj), viszont a hatása mélyen az elképzelésem alatt van. Igazából semmivel sem érzem jobbnak, mint pl. a Mixa Surgras Gel tusfürdője, ami negyed ennyibe kerül. Nem fogom újra venni.

Kiegészítés: Elfogyott egy dobozzal. Talán mostanra érte utol magát a bőröm (nem tudom), de mire elfogyott, eljujottam odáig, hogy kibírtam testápoló nélkül 4-5 fürdést. Szóval jó ez .... csak az árával nem vagyok kibékülve, akkora csodát mégsem tett, hogy újravegyem, azért kap még egy csillagot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 28.

Misa

2022. április 7.

Update2: valóban megújult a formula. Sajnos számomra nem jött be az újítás. Az illata kevésbé intenzív, a hatásából is veszített. Az új összetétel sajnos nem szárít kevésbé, mint egy átlag drogériás tusfürdő. Ehhez képest már 5ezer ft körül van az ára.

Update: október óta további két flakonnal vettem belőle. A várakozásaimhoz képest sokáig elég volt, október elejétől decemberig nem fogyott el az első flakon. Továbbra is nagyon szeretem. :)

október: Pár hete vettem, és egyelőre nagyon tetszik. Picit habzik, éppen eléggé ahhoz, hogy teljesen tisztának érezzem magam tőle. Krémes, folyós állaga van, a pumpával könnyen adagolható. Nem szárít egyáltalán, és számomra elképesztően kellemes illata van. Olyan, mint egy frissen letört orgonaág: kicsit virágos, kicsit füves illat.
Egyetlen apró kritikai észrevételem vele kapcsolatban, hogy elég gyorsan fogy, mert többet használok belőle, mint egy normál tusfürdőből. Ennek oka, hogy alig-alig habzik, és hogy eléggé folyós az állaga. Ehhez képest azért akárhogy is nézem, az ára beszerzési helytől függően 3500-4500 Ft között mozog, ami azért elég sok 400 ml-ért. Most akkora szerelem, hogy ettől függetlenül biztosan újra fogom venni, ha elfogy, a téli időszakra legalábbis biztosan, de azért azt be kell látnom, hogy arányaiban elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 7.

Livi87

2022. március 27.

Én szerettem ezt a tusfürdőt.Nekem érzékeny a bőröm az illatos tusfürdőkre és erősen szárítanak is,de úgy tudtam használni őket,hogy egy pumpálásnyit nyomtam ebből egyet pedig a kedvenc illatos tusimból,így nem száradt ki a bőröm és még szuper illata is lett.Ezzel a módszerrel nagyon nagyon sokáig elég volt nekem ez a flakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 27.

k001

2022. január 21.

Nekünk nem jött be ez a termék, túl erősen tisztít, talán lehet, hogy nem miatta pirosodott ki a babapopsi, de a használata mellett egyszerűen nem javult, ahogy áttértünk másra, rögtön helyrejött. Felnőtt tusfürdőnek használva nem a legideálisabb, talán 6 alkalomra lenne elég a 400 ml-es flakon, mert nem habzik. Így arctisztításra használtam el, de arra se szívesen, amikor fényvédő vagy alapozó is volt rajtam, ez dupla tisztítás helyett lezúzott egyben mindent. Kézmosásra se használható, mert szárít. De írják is rajta, hogy használjuk utána száraz bőrre a márka testápolóját. Hm...cuki...Azt se értem, mit keres benne a parfüm. Vannak ennél sokkal jobb termékek érzékeny bőrre, akár olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

G.Zsú

2021. december 17.

Ez a tusfürdő a téli kedvenc termékem. Meg kell ugyan szokni, mind állagban, mind a kevésbé habzása miatt, de ha megérzitek a fenséges tisztaság illatát, nem tudtok ellenállni neki. Viszont pont a parfüm miatt nem lehet 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

panelli

2021. december 2.

Téli időszakban hajlamos kiszáradni a bőröm, ezért vettem meg egy akció keretében. Az illata és a kissé nyúlósnak ható állaga is furcsa elsőre, de egyébként korrekt termék. Az ára és az illatanyagok miatt viszont nem adhatok neki maximális pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 2.

wallflower87

2021. május 12.

Eléggé csodálkozom, hogy itt ennyien áradoznak arról, hogy mennyire nem szárít, mivel az én bőröm szinte semennyire nem lesz tőle puhább vagy hidratáltabb, mint bármilyen lakossági tusfürdőtől - ez nem is értem, hogy lehet, hiszen még csak nincs is különösebben problémás, túl könnyen kiszáradós bőröm. Az illata számomra egyszerűen isteni, egyszerre zöld növényes, virágos, púderes és friss, az állaga is kellemesen sűrű és selymes, jól is tisztít, de mivel sajnos pont azt nem teljesíti, amit ígér és mindehhez nem is olcsó mulatság, így nem tudnám jó szívvel ajánlani nagyon száraz bőrre, azt meg csak mellékesen teszem hozzá, hogy érzékenyebb bőrűeknek kizárt hogy jót tesz az a rengeteg illatanyag amivel tele van nyomva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

szappanka

2021. március 20.

Azt leszámítva, hogy olyan az illata, mintha frissen nyírt fűben hemperegnék, nagyon szeretem. Kiadós mennyiség, praktikus pumpás adagoló, kellemes állag, és persze szuper hidratálás. Egy hét alatt rendbe hozta az atópiás, viszkető, húzódó bőrömet, sokkal puhábbá és egészségesebbé tette. Az egyéves fiamon is elkezdtem használni, bár neki persze még "gyárilag" pihe-puha a bőre :) Biztosan újra fogom vásárolni!

Update: Bő egy hónapnyi használat után azt kell mondanom, hogy mégsem olyan jó, pedig nagyon jól indult a viszonyunk. Mostanra már olyan a hatása, mint bármely más tusfürdőnek, a száraz, viszkető érzés is visszatért, úgyhogy elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

kincsorita

2021. január 27.

Nagyon fini illata van, öröm használni, soha nem volt még ilyen puha a bőröm fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

lacee4

2021. január 12.

A La Roché talán legjobb tusfürdője. Jobb mint a Lipikar AP+, az szárít kicsit, ez nem. Nagyon szeretem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)