La Roche-Posay

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Misa, Módosítva: 2019. október 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult formula!

Koncentrált krém-tusfürdő bőrszárazság ellen, 10% lipidpótló koncentrátummal. Segít helyreállítani a bőr védekező képességét és a bőr lipidrétegét.

vikooo

2020. június 17.

Azert vasaroltam meg, mert a böröm (kifejezettena labamon) iszonyat szaraz volt, volt h veresre vakartam.
Gondoltam beruhazok egy ilyen tusfürdöre.
Jo jo, de azert a szarazsagot maximalisan nem szüntette meg. A viszketesi inger viszont teljesen elmult.
Az illata olyan semmilyen. Inkabb olyan gyogyszertari... es nem nagyon habzik fel- ami engem nem zavar, csak tajekoztataskent irom le.
nem veszem ujra. 3 csillag mert nem 100%. De ha lehetne 3,5 adnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Gondoltam beruhazok egy ilyen tusfürdöre.
nem veszem ujra. 3 csillag mert nem 100%. De ha lehetne 3,5 adnek.

Remi

2020. május 31.

Tusfürdőnek napi használatra egyértelműen túlárazott. Én arctisztításnál használom napi 2 alkalommal microfiber korongra téve. Elég egy ici-pici és tökéletesen tiszta lesz az arc. Fontos a dózis. Tényleg nem szabad egy teljes pumpálásnyit használni mert eléggé habzik, fölösleges pocsékolni. Nem szárítja az arcbőröm, ellenben szupertisztára lehet takarítani. A makacs sminknek is annyi, ha ezt használod. Igazából csak ajánlani tudom... de nem tusolásra...az egy vagyon :D Abszolút favorit és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Misa

2020. január 4.

Update: október óta további két flakonnal vettem belőle. A várakozásaimhoz képest sokáig elég volt, október elejétől decemberig nem fogyott el az első flakon. Továbbra is nagyon szeretem. :)

október: Pár hete vettem, és egyelőre nagyon tetszik. Picit habzik, éppen eléggé ahhoz, hogy teljesen tisztának érezzem magam tőle. Krémes, folyós állaga van, a pumpával könnyen adagolható. Nem szárít egyáltalán, és számomra elképesztően kellemes illata van. Olyan, mint egy frissen letört orgonaág: kicsit virágos, kicsit füves illat.
Egyetlen apró kritikai észrevételem vele kapcsolatban, hogy elég gyorsan fogy, mert többet használok belőle, mint egy normál tusfürdőből. Ennek oka, hogy alig-alig habzik, és hogy eléggé folyós az állaga. Ehhez képest azért akárhogy is nézem, az ára beszerzési helytől függően 3500-4500 Ft között mozog, ami azért elég sok 400 ml-ért. Most akkora szerelem, hogy ettől függetlenül biztosan újra fogom venni, ha elfogy, a téli időszakra legalábbis biztosan, de azért azt be kell látnom, hogy arányaiban elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)