La Roche-Posay

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: GNóri, az összetevőket feltöltötte: wicus24, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Koncentrált krém-tusfürdő bőrszárazság ellen, 10% lipidpótló koncentrátummal. Szappanmentes, paraben-mentes. Segít helyreállítani a bőr védekező képességét és a bőr lipidrétegét.

Babalupe

2019. május 25.

Férjem extrém száraz szétrepedt kezére ajánlották, abszolút bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Férjem extrém száraz szétrepedt kezére ajánlották, abszolút bevált.

EperStrenkA

2019. április 5.

Az érzékeny, allergiára hajlamos bőr legjobb barátja. Megnyugtatja, táplálja a bőrt. Az illata is szuper, nem tolakodó, inkább “tiszta” illat. Én az arcomra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

vrgdo1991

2018. november 9.

Most, hogy bejött a csípősebb idő, vele együtt a hidegallergiám is. Megvásároltam ezt a tusfürdőt és a testápolójával kombinálva egy csoda a bőrömnek. Kicsit nehezen habzik fel az elején. Testes tusfürdő, tényleg táplálja a bőrt.Én kifejezetten szeretem az ibolya illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

ronoad

2018. október 25.

Nagyon jó termék száraz bőrre.Már az első használat után megszűnt a viszkető feszülő érzés és fantasztikusan puha lett tőle a bőröm.Nekem nagyon tetszik az illata is.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

kovexti

2018. április 24.

Véletlenül vettem, mert a gyógyszertárban ezt adták testápoló helyett, de nem vittem vissza. Nem habzik, de én ezt nem is igénylem. Ritkán használom, de akkor szeretem, jól ápolja a bőrt. Újra nem venném mert ennyire nem száraz a bőröm, de megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Györgyusz

2017. november 14.

Ibolyára emlékeztető illata van, de néha sok, olyankor mással mosakodom. Jól habzik, krémes, kíméletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Agnyecko

2017. március 2.

Ez nem tudom, mire jó: nekem a szárazságtól viszket a bőröm, alig habzik, a szaga rossz (a 3-ból 2 kisgyermekem még nem látja, mit akarok rákenni, de már kiabálja, hogy fuuuuuj, de büdööös), ja és fantasztikusan drága. Bár lehet, hogy ez nem is tusfürdő, csak én néztem annak. Soha többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Sunchi

2016. november 13.

megérte megvenni 7600 ft volt a testápolójával együtt :) de nem hitte volna h elsőre hatni fog ! pajzsmirigy bajom van ami igen erős bőrszárazsággal és szőrrel jár ezzel együtt szőrbenövéssel is :( mivel nagyon száraz a bőr és erps szőrök nőnek! mindent kiprobáltam a babylove jó kis sárga testápolóját a , hélia d, bio vonalon is mindent , mosdókenőcsöt (naturland ) de még az is kevés volt :8 DE ez maga az álom

up a pasim is elkzedte használni :D sose gondoltam volna h ilyen drága cuccra azt mondja h jó és kell neki is szép lett bőre tőle pár nap alatt mellesleg 2 pumpálásból meg van holott 185 cm magas :) és zsirosabb bőre van pattikkal de úgy látszik ez ilyen unverzális termék extrán újravevős :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

petrikszani

2016. június 29.

Én nem tusfürdőnek használom, hanem reggeli és esti arcmosáshoz, valamint sminklemosáshoz, és valami elképesztő :) Imádom! Friss érzést ad, és kellemesen tiszta illata van, mintha újjászülettem volna :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

vik24

2016. június 5.

Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.

Kedvenc.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol